Casper Bluetooth Speaker Hediye Ediyoruz

osmansertbasar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Pc kulaklığımdan çok sıkıldım yaz aylarında terletiyor olursa güzel olur olmazsa çıkan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun...

Emre Yesilyurt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, bu ürünü istiyorum çünkü ikizlerim var ve anneleri onlara telefonundan muzik, ninni, masal vs dinletiyor, ancak telefonundan iyi ses gelmiyor telefonu çocukların yanına da bırakmıyor malûm iki dakika içinde telefon salya komasına girebilir :)

SmokeXD

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,877
Değişiklik olsun diye istiyorum.

Son düzenleyen moderatör:

Lazzz

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Ben daha önce dedim hep dışarı bir de forum içinde daimi üyelere özel birşey yapılsa aktif olarak kullanan üyelere gibi mesela. Daha önce böyle birşey dedim ama dikkate alınmadı.

Lazzz

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
2. Defa İstiyorum çünkü üst komşunun çocuğu sürekli ses yaptığında tavana yakın koyup son sesi açarak karşı tepki vermek istiyorum..

Bu ne ses arkadaş. Yukarıda ne yapıyorsunuz...

Emrebali05

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İstiyorum çünkü jwmaster basustu kulakligim var jameson 1+1 ses sistemim var bluetoothlu muzik kutum neden olmasin bir tek o eksik o da olursa muazzam olur :D ayriyetten kablolar beni deli ediyor yasasin kablosuz cihazlar :D

Son düzenleme:

Hellblazer_55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bisiklet ile ulaşımımı sağlıyorum bu yüzden yanımda müzik çalabilmem için bir hoparlöre ihtiyacım var

ozcnozgl

Asistan
Reaksiyon puanı
6
İstiyorum çünkü annem yemek yaparken müzik dinlemek istiyor

Syhms33

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung s7 alsım sesi çok kötü cok lazim bu bana

MuhammedSC

Profesör
Reaksiyon puanı
484
Monitörümün ses çıkışı yok. Hoparlörümde yok. Sadece kulaklık takınca bilgisayarımda sesi duyabiliyorum. Film izlerken sıkıntı oluyor.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Biz de alabiliyor muyuz :D ele var da bize yok mu? Taş mi yiyeceğiz modlar olarak

sadi karataş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu hoparlörü istiyorum çünkü benim emektarın hoparlörleri patlak ve ses gelmiyor hiç :( Her zaman kulaklık kullanmak zorunda kalıyorum. Bu speaker benim işime çok yarar. Karar Yüce SDN'nin. teşekkürler :)

Reaksiyon puanı
0
İstıyorum çünkü bir bluetooth speaker meraklısıyım ve hayatımda hiç sahip olamadığim bir alet

Baki_fb907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İstoyorum çunku arkadaş ortamında ve alimle birlikte muzik dinlemek onlarida eglendirmek istiyorum bazen ses yetmiyor ve bir de öğrenciyim

flyomer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şanslı bir takipçimize Casper Bluetooth Speaker hediye ediyoruz. Yarışmaya katılmak ise çok kolay.

Forumumuza üye olup bu konun altına Casper Bluetooth Speaker'ı neden istediğinizi bir cümle ile belirtmeniz yeterli olacak. Kazanan kişi bu yorumlar arasından seçilecek.

Hediyeyi kazanan, 13 Ağustos 2016 tarihinde saat 23:00'da Facebook sayfamız üzerinden yayınlanacak.
çünkü shıftdelete.com çalısanlarından alıcagım en guzel hedıye olucak

ahmet aydoğan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende istiyorum çünkü hesaplı diye aldığım asus telefonumun dış sesi patladı.

257ugur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Casper Bluetooth Speaker'ı istiyorum çünkü müzik dinlemeyi severim bide beleş sirke baldan tatlıdır :D

DenizcanS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şanslı bir takipçimize Casper Bluetooth Speaker hediye ediyoruz. Yarışmaya katılmak ise çok kolay.

Forumumuza üye olup bu konun altına Casper Bluetooth Speaker'ı neden istediğinizi bir cümle ile belirtmeniz yeterli olacak. Kazanan kişi bu yorumlar arasından seçilecek.

Hediyeyi kazanan, 13 Ağustos 2016 tarihinde saat 23:00'da Facebook sayfamız üzerinden yayınlanacak.
Kardeşimle spor yapıyoruz ve genelde bir arada takılıyoruz, belli aktiviteler yapıyoruz örneğin oyun oynamak, spor yapmak, yemek yapmak gibi bunları yaparkende müzik dinlemeyi seviyoruz, böyle bir speaker düşünüyorduk ama burda görünce bir katılayım dedim, gelirse bal pekmez olur

ErenAlp27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dubstep+speaker=..............kelime yetmez :) bu yüzden istiyorum Teşekkürler...(:

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Artık birazda ben yeni şeyler denemek istiyorum . Hayatımda hiçbir zaman böyle aletlere nadir sahip olmuşumdur . İstiyorum ki birazda ben hava atayım .

Aykut şimşek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Şanslı

Elimdeki s4un hoparloru bozuk bana suan cok lazim

Ertan Akköprü

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İstiyorum çünkü bilgisayarın sesi az ve hoparlör alamıyorum şarkı dinleyemiyorum

fahrikeser

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
istiyorum lazım çünkü :D :D

Shah61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bu hoparlörü istiyorum, çünkü İngilizce öğretmeniyim ve okulda sınıflarımda "listening" çalışmalarımı çok kolaylaştıracak. İnşallah yani!