WebDynpro ve Modül Programlama Kitabı Hediye Ediyoruz

Bu konuyu okuyanlar

endyacle

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Programlama ile ilgilenen takipçilerimiz için "WebDynpro ve Modül Programlama" kitabını hediye ediyoruz. Yarışmaya katılmak için; kitabı neden istediğinizi bir cümle ile bu gönderi altına yazmak olacak.

Kazanan kişi 17 Ağustos 2016 tarihinde saat 23:00'da Facebook sayfamız üzerinden yayınlanacaktır.

SDN Facebook Sayfası: ShiftDelete.Net | Facebook

Ekli dosyalar

• 20160816_093437.jpg
    20160816_093437.jpg
    179.8 KB · Görüntüleme: 501

Celal Sındır

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yani ben kendimi bu konularda geliştirmek istiyorum. Zaten hedefim bilgisayar mühendisliği. Zamanında küçük oyunlar ve programlar yaptım. İnşaallah kitabı ben kazanırım☺Yaşım 13

sinan6607

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilgisayara ilgim var. Kitabı sadece merakımdan istiyorum

Koray ipeksoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
veri tabanı programcılığı okuyorum programlama derslerim pek iyi değil kendimi geliştirmem lazım o yüzden istiyorum

Mustafaytu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilgisayar mühendisliği okuyorum. Ama ondan önce kendimi geliştirme meraklısıyım. Okumayı seviyorum. Ayrıca ilgi alanım o yüzden bu kitabı istiyorum.

Sado300

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Neden mi istiyorum Hedefim bilgisayar programcılığı olduğu için çok istiyorum, kendimi geliştirmek, bayaa ilerlemek istiyorum

Selman233

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lisede bilgisayar bölümünü okuyorum ve bu yüzden kendimi geliştirmek istiyorum

samet6734

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu kitabı alarak kendimi proglamlama konusunda ilerletmek istiyorum. Bana çok lazım olan bir kitap :)

Ali Ayyıldız

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hedefim yazılım mühendisliği ve simdilik bir yerden başlamak istiyorum.Programlama kitabı düsünuyordum zaten para biriktiriyordum almak için.Bu kitap bana çok yararlı olucak.

Radegast

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şirketimizde SAP sistemine yeni geçiş yapıyoruz. ABAP programları yazmaya başladım. Ancak doğru kaynakları edinemedim. Bu kitap çok işime yarayabilir. Gerçekten ihtiyacım var kişisel kariyerim için. Teşekkürler.

Serbay54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

SAP Sistemi ile yakından ilgileniyorum. Yaklaşık 8 Yıldır Aktif olarak farklı, farklı modülleri kullanıyorum.
SAP eğitimleri genel anlamda çok pahalı. 5.000 TL ile 9.000 TL arasında değişiyor. Alt yapımı geliştirmek için modül bazlı eğitim kitapları alıyorum. Abap konusunda bilgim yok. Sistemin arka planında olan işlemleri çok merak ediyorum. Bilgi sahibi olabilmek amacıyla hediyenize talibim.

Kitabı okuduktan ve bilgi sahibi olduktan sonra kitabı bir başka öğrenme ihtiyacı olan kişiyle paylaşacağımdan emin olabilirsiniz.

İlgi ve alakanıza teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

Saygılarımla
Serbay Top

ugr3344

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şuan bilgisayar mühendisliği kazanmış bir üniversite öğrencisi olarak gerçekten bu kitaba çok ihtiyacım var.

SercanM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben lise 1'e yeni geçtim ve en büyük hayalim bilişim veya bilgisayar mühendisliği okuyup sizinle birlikte çalışmak

ElifnurÖ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
html ve scratch kullanabilen 13 yaşında bir ogrenciyim ayrıca gelecekte bilgisayar mühendisi olmamda bu kitabin bana yardımcı olabileceğini düşündüğümden ve durumumuzun çok iyi olmamasından dolayı bu kitabı bana hediye edeceğiniz umuyorum

Asxdkl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu kitabı almak. Benim bilgisayar mühendisliği okumama bi adım daha yakımlaşıtıracak lütfen ben kazanıyım hadi inş kazana şimdiden tebrikler

burak29000

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Programlama ile ilgilenen takipçilerimiz için "WebDynpro ve Modül Programlama" kitabını hediye ediyoruz. Yarışmaya katılmak için; kitabı neden istediğinizi bir cümle ile bu gönderi altına yazmak olacak.

Kazanan kişi 17 Ağustos 2016 tarihinde saat 23:00'da Facebook sayfamız üzerinden yayınlanacaktır.

SDN Facebook Sayfası: ShiftDelete.Net | Facebook
Öğrenciyim,endüstri mühendisliği okuyorum,SAP bizi çok yakından ilgilendiren bir yazılım; günümüz iş dünyasının bilgisayar sistemine olan bağımlılığı günden güne artıyor ve ben de kendimi geliştirmek adına programlamayla özel olarak ilgileniyorum.(Modülleri bile ders programımız da var: PP(Production Planning),HR(Human Resources)..: )Teşekkürler..