Casper Bluetooth Speaker Hediye Ediyoruz

PiS1ADAM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çünki müzik ruhun gıdasıdır her yerde olması gereken bişi benimde en çok aradığım bişi doğum günüm bu kadar yakınken neden olmasın ki :D

Saralx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İstiyorum çünkü höparlörüm yok, Masaüstünden sessiz oyun oynayamıyorum ayrıca müzik dinleyemiyorum ve liseye gectim youtubedan ders videoları izleyemiyorum. :( bu arada yaş sınırı yok dimi.

SAMOKE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Laptopumun hoparlör bozuldu, tam olarak ihtiyacım olan şey bu.

mehmetansin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şimdi SDN olarak ne kadar cömert olduğunuz zaten biliyoruz. Ama şimdiki fark olarak acaba bu defa aynı cömertliği bana yapacak mısınız merak ediyorum. Eyer bana çıkamaz ise kessinlikle tanıdıklarınıza gönderiyorsunuz anlamına gelmektedir ki bu sizin isminize çok zarar verir bilginiz olsun. Şimdi o Elinizdeki hoparlörü yavaşça adresime kargolayınız. :) :p:p:p:D:D:D

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hep ilgimi çekti bluetoth speakerler ama bir türlü para bulamadım almaya bizimkilerde izin vermiyor olursa güzel olur

Dogukancelik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İstiyorum çünkü ihtiyacım var. Müzik dinlemeyi çok seviyorum özellikle sesli. Umarım şanslıyımdır.

tarik39

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İstiyorum çok istiyorum bu kez de ben şanslı olmak istiyorum

Ö.Faruk61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Casper Bluetooth Speaker'ı istiyorum çünkü Shiftdelete ailesiyle aramdaki bağın sanal ortamdan çıkıp somut delillere dayanma vakti geldiğini düşünüyorum ;)

yetkinmuhammet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Casper bluetooth speaker istiyorum çünkü istiyorum sizde verin beeee nolcak sevindirin şu allahtan belasını bulmuş garibi :(

promidal

Profesör
Reaksiyon puanı
11
istiyorum çünkü arabamda bluetooth araç kiti gibi kullanacağım

bedirhan demirci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Casper Bluetooth Speaker ı istiyorum çünkü müzik sevdalısı olan biri olarak casper gibi kaliteli bir markanın ürünün kullanmak isterim telefonumun ses çıkışı çok az olduğu için istediğim hazzı hiçbir zaman alamadım kazanırsam çok mutlu olurum .

7450rap

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok İstiyorum Çünkü Bilgisayarımın Hopalöründen çok az Ses Geliyor Bilgisayarım Laptop Olduğu İçin Herhalde Beni Seçerseniz Size Çok Çok Dua Ederim Şimdiden Teşekkür Eder Allah Razı Olsun İnşallah Bana Çıkar.. <3 :D

TRSemih

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bebeğimiz için müzik kutusu olarak kullanmak istiyoruz.

Emrekarakus64

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abi benim hiç Casper Bluetooth Speakerim olmadı biliyor musun size baba diyebilir miyim;(

Mehmet Umut Ozkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Abi bi anda elimizde para kalmadı. Benim de hoparlörüm bozuldu. Bu gelirse çok iyi olacak. Şimdiden teşekkürler.

Sado300

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İstiyorum çünkü ilk defa internet üzeri bir hediye alacağım.Ve nasıl bir şey olduğunu merak ediyorum.

yasin.bilede

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
vallaha benim olsa çokda iyi olur çokda güzel olur inşallah benim olur

Fatih Turgutlugil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben bunu almak istiyorum çünkü müzik beni rahatlatan tek şey. Okuldan çıktıktan kafam çok dolu ve ağrıyor bir şekilde çıkıyorum ve beni rahatlatan müzik oluyor. Yurtta okuldan sonra ilk işim üstüme rahat bir şeyler giyip müzikle birlikte uyumak oluyor. Hatta geçen sene bir ameliyat olmuştum ve çok korkuyordum ve ameliyata girmeden önce kendimi rahatlatabilmek için şarkı söyleyip ameliyata girmiştim. Müziğin ruhumu rahatlattığını hissediyorum, hatta bu gönderiyi görmeden yalaşık bir saat önce bluetooth hoparlör araştırmıştım internetten ve hemen sonrasında facebook ta bu gönderiyi gördüm ve aslında çok şanssız olduğum için bunları kazanamayacağımı düşünürüm ama internette araştırmamdan hemen sonra bu haberi görmem bana çok ilginç geldi ve bence bunu kazanabilirim. Gerçekten çok istiyorum ve aynı zamanda beleş mal. Biriktirdiğim parayı vermem en azından :)

Rendekar23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çoook istiyorum hoparlörü bilgisayarıma bağlayıp dinlemek için

sinan6607

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İstiyorum Çünkü Profesyonel Seviyede Hiç Kulaklığım Yok ve Hiç Olmadı. Şuanda Pcde Telefonun Kulaklığını Kullanıyorum Oda Yakında Bozulur.

Ozn Gnr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çünkü casper telefon kullanıyorum ve ona kardeş istiyorum

Son düzenleyen moderatör:

cagbug

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bilgisyarın hoparlör bozuk malesef. Madem böyle bi şans yarattınız bu şanstan yararlanmayı bende istiyorum. :)