Canım çok sıkılıyor bir bakar mısınız ?

by efsane

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Abi, eğer sevgiliyle berabersen bırak kıskansın. Kıskandığına göre seviyor, kıskanmasa, bunu söyleyemezdi hiç kimse..

Ayrıca mevlana diyor ki, hayat sana ard arda diken gönderiyorsa sevin, yakında gülü de gönderecek demektir..

Biraz sabır, sonra sükunet diyorum sana..

elmalisoda

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Gece gece keyfim yerine geldi teşekkürler :)

valla benim de :D manyak bu adam yaaa "bravo caner, müthiş" :lol:

ya bi kıskançlık mevzusu mu var ortada?
[MENTION=83278]samilcan[/MENTION] yavrum kıskançlık iyi değildir, hoş da değildir. sıkıcıdır. yıkıcıdır da aynı zamanda. kıskançlık konulu tartışma ortamı oluşuyorsa iki insan arasında o ilişkinin çok sağlıklı olacağını sanmıyorum. "kıskanıyorsa seviyordur" geyiğine de hiç anlam veremem. iyi düşün. sen de kıskançlık yapma tabi :D

GridLuck

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Abi olmaz böyle ama benim çıkacağım kız modern görüşlü olmalı abi kısknaçlık krizine giren tüm kızların yüzünü maçlarda tuzla buz olmuş olan durak camlarına ileri geri sürteceksin sonra kaya tuzu olan yerde aynı sürtmeyi yapacaksın acıdan kıvranırken buz gibi suyu üzerine dökeceksin tam soğuktan donuyorum derken klimalı odaya atıp kapıyı kitleyeceksin üzerine zatüreeden ölecek hepsii
Fantaziye gel hele :blink:

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105

Bunu dediğini sanmıyorum ama bu bugüne kadar tanıdığım en iyi kişisel gelişimci Ahmet Şerif İzgören. Bütün kitaplarını okudum :)

valla benim de :D manyak bu adam yaaa "bravo caner, müthiş" :lol:

ya bi kıskançlık mevzusu mu var ortada?
@samilcan yavrum kıskançlık iyi değildir, hoş da değildir. sıkıcıdır. yıkıcıdır da aynı zamanda. kıskançlık konulu tartışma ortamı oluşuyorsa iki insan arasında o ilişkinin çok sağlıklı olacağını sanmıyorum. "kıskanıyorsa seviyordur" geyiğine de hiç anlam veremem. iyi düşün. sen de kıskançlık yapma tabi :D

Dediğini dikkate alacağım :D

Abi, eğer sevgiliyle berabersen bırak kıskansın. Kıskandığına göre seviyor, kıskanmasa, bunu söyleyemezdi hiç kimse..

Ayrıca mevlana diyor ki, hayat sana ard arda diken gönderiyorsa sevin, yakında gülü de gönderecek demektir..

Biraz sabır, sonra sükunet diyorum sana..

Ne güzel söylemiş Mevlanaa :)

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Bende sevgilimde değil çok sevdiğim bir kız arkadaşımla tartıştım 4 gün önce, halen çok mutsuzum, o kadar canım sıkılıyor ki 2 gün sonra sınavlarım var sıkıntıdan ders çalışamıyorum. Off off...

Strake

Profesör
Reaksiyon puanı
7
keyfinin yerine gelmesini istiyorsan internetten komik videolar izle :)

ewrecca

Doçent
Reaksiyon puanı
0
madem bir esas kız var hayatında nasıl olabiliyor da elin bir kızı sana face aç diyebiliyor xD sen açık açık cami duvarına bevl etmişin . Hala kavga edebildiğine şükret ben kız olsam terk ederdim :D
Ya abi şimdi bir sahte hesabım vardı facebookta bir kız bana face aç dedi bende bu hesabı ona verdim neyse kız geçen kabus gör artık diye birşey yazmış benide etiketlemiş vay efendim o kız sana nasıl böyle yazıyor. Arkadaşlar kabus gör artık kelimesinde gizli bir özne mi var sıfatmı var ne var bunda banamı sarkıyor bu kız :D

Anlamadım ki :/

Geçti gibi :D