Burun karıştırmak

seciL

Dekan
Onursal Üye
Az önce gördüğüm bir olay için bu konuyu açtım ben kırmızı ışıkta beklerken gördüm adam arabanın içinde her bir burun deliğine birer parmağını sokmuştu ...iğrenç yaaaa

insanlar burnunu karıştırdıktan sonra neden çıkardıkları şeyi parmaklarının ucunda çevirip yuvarlak hale getirirler yere düşüncede nereye gitti diye bakarlar Bir peçeteye silmek yerine neden duvara yada masa altlarına sürerler ??? ??? ??? biliyorum iğrenç bir konu sabah sabah ^^

KesKin

Asistan
Neden yaptıkarını bilmem. Ama tek bildiğim bir şey var, sabah sabah ben şimdi nasıl kahvaltı yapacağım :)

TayFun KesKin

Panculli

Profesör
efent yaa sürrüsüyle var öleleri daha bişeyler yapanlar var ama sölemiyim buradan bilionuz hepinis :S o_O +(

crx

Asistan
burun karıştırm<k psikolojiye iyi geliyor diye bir yazı okumuştum ama bulamadım şimdi :)

El Padrino

Dekan
Onursal Üye
KesKin dedi ki:
Neden yaptıkarını bilmem. Ama tek bildiğim bir şey var, sabah sabah ben şimdi nasıl kahvaltı yapacağım :)

TayFun KesKin

Her mesajın sonuna neden "TayFun KesKin" yazıyosun ???

İsminle bi sorunun mu var ???

DaY_WalkeR

Profesör
Buda bişeymi bizim sokakta bi amca var iri yarı 150 kilo civarı bişey yanımda bi osurdu sokaktayken gök gürlüyo sandım :D

gorko

Asistan
benimde bişi dikktimi cekti nie insanlar burunlarını sildikleri zaman peceteye bakarlar ne kadar yapmışım diemi ve osurunca koklarlar ii osurdummu diemi tuhaf...

seciL

Dekan
Onursal Üye
bunun bir hobi olabileceği geldi aklıma :D
boş zamanlarınızda ne yaparsınız?

eee ben burnumu karıştırırım :D

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
maalesef ben sevgilimi burnunu karıştırırken gördüm. şu anda başka bir şey düşünemiyorum ve en kısa zamanda ayrılmayı düşünüyorum.