Bu Youtube Kanalının Romuna Güvenebilirmiyim?

durmayann

Profesör
Reaksiyon puanı
3,203
Burdaki kişinin yaptığı rom güzel fakat emin olamadım bir sıkıntı çıkarmı ya da benim telefonuma uygunmudur dediği gibi her telefona yüklenirmi sizce?

wpa_supplicant

Profesör
Reaksiyon puanı
6,544
Burdaki kişinin yaptığı rom güzel fakat emin olamadım bir sıkıntı çıkarmı ya da benim telefonuma uygunmudur dediği gibi her telefona yüklenirmi sizce?
Bişey olmaz, tabi doğru kurar isen ve tavsiyem yanında magiskte kur, bazı özellikle banka uygulamaları cihazda özelleştirilmiş bir rom olduğunu farkeder ve bunu magisk hide ile engelleyip kullanabilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sony xperia vardı yazılım değiştirdim program indrim windows defender virüslü dedi şok oldum şaşırdım bence guvenmeyiniz.
Kim bilir ne yükledin acaba telefona

"Melih"

Profesör
Reaksiyon puanı
1,931
Windows 10 geliştiyorlar bilginiz olsun.

Son düzenleme:

"Melih"

Profesör
Reaksiyon puanı
1,931
Ben yanliş bir şey yapmadın sen beni anlanmıyorsun rom hepsi vürüslü.

Son düzenleme:

"Melih"

Profesör
Reaksiyon puanı
1,931
Bende uğraştım windows defender geliştiyorlar oyuzden program viruslü.

Son düzenleme:

durmayann

Profesör
Reaksiyon puanı
3,203
Bişey olmaz, tabi doğru kurar isen ve tavsiyem yanında magiskte kur, bazı özellikle banka uygulamaları cihazda özelleştirilmiş bir rom olduğunu farkeder ve bunu magisk hide ile engelleyip kullanabilirsin

Kim bilir ne yükledin acaba telefona
Sence kuruyimmi telefonuma bu romu ya da adamin yaptigi digerlerini?(SMG610F TELEFON)

Doğru yüklersen hiç bir şey olmaz, bide bu kanalı biliyorum ben, güvenebilirsin
Kurulumu nasil olur instagram varmi durmayan_fevzi

wpa_supplicant

Profesör
Reaksiyon puanı
6,544
Sence kuruyimmi telefonuma bu romu ya da adamin yaptigi digerlerini?(SMG610F TELEFON)

Kurulumu nasil olur instagram varmi durmayan_fevzi
Instagram yok ama yapman gereken tek şey belirli bölümleri silip, sonrada romu flashlamak

durmayann

Profesör
Reaksiyon puanı
3,203
Reaksiyon puanı
181
bir çok güvenmediğim romu kendi telefonumda test etmişimdir. Tek sıkıntı telefonuna uygun olması. Eğer telefonuna uygun değil ise sakın denemeyin. Mevcut recovery dizinine ve stock roma ciddi zarar verir yani telefonunuz Hard brick olur

durmayann

Profesör
Reaksiyon puanı
3,203
bir çok güvenmediğim romu kendi telefonumda test etmişimdir. Tek sıkıntı telefonuna uygun olması. Eğer telefonuna uygun değil ise sakın denemeyin. Mevcut recovery dizinine ve stock roma ciddi zarar verir yani telefonunuz Hard brick olur
Peki bu abimizin dedigi all the phones ibaresi dogrumudur yani j7 prime yukleyebilirmiyim?

Reaksiyon puanı
181
Peki bu abimizin dedigi all the phones ibaresi dogrumudur yani j7 prime yukleyebilirmiyim?
all the phones demesine güvenmeyiniz. 5 ay önce kendi j7 prime telefonuma android 9 saf rom yüklerken brick yapmıştım ve rom açıklamasında tüm telefonlar için uygundur ibaresi mevcuttu :)