Bu sisteme hangi Grafik Karti gider?

barislakers

Asistan
Reaksiyon puanı
79
Selamlar,
Yardiminizla laptopumu aldim ve simdi masa ustune geldi asagida gororsunuz almahi dusundugum sistem burada buna AMD mi Nvdia mi hangisini almaliyim yardim lufen.

Ekli dosyalar

• 6996E23A-3561-400E-BC07-68095DF2F337.jpeg
    6996E23A-3561-400E-BC07-68095DF2F337.jpeg
    103 KB · Görüntüleme: 70

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,994
Selamlar,
Yardiminizla laptopumu aldim ve simdi masa ustune geldi asagida gororsunuz almahi dusundugum sistem burada buna AMD mi Nvdia mi hangisini almaliyim yardim lufen.
RTX 2080 Super ve RTX 2080 Ti.

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
Hocam dikkatimi ckti ayıp olmazssa neden 2 sıvı soğutucuya gerek duydunuz sıvı soğutucu varsada 2 fanın gereksiz olduğunu düşünüyorum kasanın fanları yeterli olmzmı bu arada 3000 serisini bkleyin

barislakers

Asistan
Reaksiyon puanı
79
Hocam dikkatimi ckti ayıp olmazssa neden 2 sıvı soğutucuya gerek duydunuz sıvı soğutucu varsada 2 fanın gereksiz olduğunu düşünüyorum kasanın fanları yeterli olmzmı bu arada 3000 serisini bkleyin
Merhaba, o kısımda yardm alacaktım zaten tanıdıktan, soğutma işini pek anlamıyorum şimdilik böyle belirledim. Aynen fazlalık gibi duruyor ama

barislakers

Asistan
Reaksiyon puanı
79
Tabiki Nvidia GeForce bütçe ne kadar ama?
Tek seferlik alacağım için önemi yok bu sistemin beni en az 8 10 yıl götürmesi gerek. Götürürde sanırım. Genel olarak laptoptayım ama oyun oynamak macbookta mümkün değil. Wow falan oynuyorum oturunca zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam 3 fanlı sıvı soğutucu tk kalsın ekstra 2 fanı ve 2 fnlı sıvı sogutucuyu cıkartın bnce fazla para vrmeye değmz
Sivi sogutucu olmasi uzun omurlu olmasini saglamaz mi, hem fandan daha guvenilir geliyor bana. Ikisi birlikte bir soeun olmaz sanirim

Son düzenleme:

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
Tek seferlik alacağım için önemi yok bu sistemin beni en az 8 10 yıl götürmesi gerek. Götürürde sanırım. Genel olarak laptoptayım ama oyun oynamak macbookta mümkün değil. Wow falan oynuyorum oturunca zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sivi sogutucu olmasi uzun omurlu olmasini saglamaz mi, hem fandan daha guvenilir geliyor bana. Ikisi birlikte bir soeun olmaz sanirim
Hocam kasaya sığdırması var bide onları sizin aldığınız 3 fanlı sıvı soğutucu yeterde artar işlemciyi soğutmak için sıvı soğutucu sadece işlemciye etki eder kasaya pek fayda etmez kasayı hava alabilen mesh panel bir kasa alırsanız ekstra fanlarada gerek kalmaz size sistemi düzen arkadas biraz malzemeyi bol tutmus buraya danısıp bütcenizle beraber daha iyi parçalar kullanılabilen bir sistem çıkardı az fiyatlar değil bunlar paranıza yazık olur almışken paranıza değsin

HalukSonmez

Profesör
Reaksiyon puanı
747
Bütçeniz bu kadar yüksekse, yeni işlemci ve ekran kartlarını beklemek en mantıklısı.