Bu ne biçim karaktersizliktir!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Usain

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,131
Annotation 2020-04-23 204616.png
,

Y*****lra bakın. 23 Nisanda Anıtkabir'e gidenlere demediklerini bırakmamışlar. Hoparlörden İzmir Marşı çalana demediklerini bırakmamış hain köpekler. Kudurun yalakalar. Unutturamayacaksınız bu insanlara Atamızı.

Mate40pro

Doçent
Reaksiyon puanı
148
Çok saçma bir kıyaslama olmuş. Ama ordu gibi de anmaya gitmek mantıksız olmuş insanlara karşı aktarımı bakımından. Örnek olmak için yetkililer yanında 3 5 koruma ile gidebilirdi mesela

enes.wtp

Asistan
Reaksiyon puanı
772
Ben bu internete para veriyorum, bir de bunları görüyorum. Karaktersizlik değil de ne ki? Bunlar ya toxic olabilmek için bu kadar uğraşıyor ya da gerçekten akıllarını satıyorlar.

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Birinin fotografında patlamış mısır diğerlerinin surati arap kopegi gibi zaten bu profil hic sasırtmaz bizleri.

Usain

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,131
İşe bak erdoğan 20.58'de yayına çıktı mükemmel sabote etti.

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,763
Allah bana bir hoparlör verecek açacağım izmir marşını,İstiklal marşını son ses

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Yani yazılacak o kadar çok şey var ki...
100. yıl şerefine çok daha ihtişamlı şeyleri görmeyi milletçe çok isterdik. Fakat bu illet yüzünden her şey diken üstünde organize edilmeye çalışılıyor.

Onca zamandır şehitlerin kanıyla sulanan şu topraklarda birlik ve beraberlik içinde yaşamaktansa böyle saçma sapan şeyleri öne sürerek eleştiren insanlar...

Particiliğiniz, bölücülüğünüz ve EĞİTİMSİZLİĞİNİZ yüzünden kim bilir daha neler görücez...

Usain

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,131
Televizyonu açmışım saat 21'de aynı ritimle tüm ülke okusun diye. Ama tayyip bey konuşuyor.
O camilerden istiklal marşı okusaydınız nerenize batardı?

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,763
Televizyonu açmışım saat 21'de aynı ritimle tüm ülke okusun diye. Ama tayyip bey konuşuyor.
bencede tüm halk kaçta söyleyeğini şaşırdı düzensiz bir şekilde okundu en azından burda

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Herangi bi partiye üye değilim siyasî görüşümde yok kendi halimde birisiyim ama bu yapılan çok sakıncalı bi durum illa bi ziyaret yapılacaksa şu olaylar bittikten sonra hep beraber toplanıp bişeyler yapılabilirdi umarım sıkıntı çıkmaz

Latiroz Kaipa

Profesör
Reaksiyon puanı
636
İnsanlar çok garip. Kendimi müslüman olarak görsem Müslümanlar bir şeyi saçmalıyor Atatürkçü olarak görsem onlar bazen saçmalıyor. Ortada kalsam iki tarafta birbirine kin kusuyor keşke daha güzel bir çözüm yolu olsa!

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,713
Ekli dosyayı görüntüle 94813,

Y*****lra bakın. 23 Nisanda Anıtkabir'e gidenlere demediklerini bırakmamışlar. Hoparlörden İzmir Marşı çalana demediklerini bırakmamış hain köpekler. Kudurun yalakalar. Unutturamayacaksınız bu insanlara Atamızı.
Bu nedenlerden dolayı hiç bir siyasi partiye güvenim yok. İşte kanıtı.

MrGrфn

Profesör
Reaksiyon puanı
1,290
Böyle bir durumda cami hoperlörlerinin kullanılması gayet mantıklı. Ne oluyor camiden İzmir Marşı çalınınca?

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Böyle bir durumda cami hoperlörlerinin kullanılması gayet mantıklı. Ne oluyor camiden İzmir Marşı çalınınca?
İnsanları kışkırtmaya ne gerek var, camilerden mehter marşı çalınsa aynı şekilde herkes hoşgörü göstermez bu yönden bakmak lazım olaya

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Şimdi ne oldu bu gün ? Bu olaydan bir şey anlayan var mı ? Hergün Korona var önmel alın önlem alın mesafenize dikkat edin sokağa çıkmayın diyenlere ne oldu ?

Bir taraf korona var senin cami'de ne işin var hacı dayı deyip sayıp sövüyordu bunlar geri zekalı saf eğitimsiz cahil deniyordu.
Bugün canlı yayınlarda gördük yüzlerce kişi dip dibe saatlerce Anıtkabirde kutlama yaptı bu muydu olması gerekir bu muydu örnek davranış şimdi. Bana birşey olmaz diyen hacı dayıdan hiçbir farkı yoktu bence bugün yapılan hareketlerin. ( Meclis başkanı bas bas bağırdı her parti minimum temsilci ile gelsin 3-5 kişi güzel bir tören yapalım diye ) Bir kamyon adam gelinmiş oraya inatla. Üstüne meclis başkanı en önde maske takmamış flan herkes neredeyse dirsek teması içinde aslanlı yoldan yürüyor. İçerde çelek koyarken dipdibeler. Biz vatandan olarak boşuna 30 gündür evlerde takılıyor demek ki .

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
Gayet düzgün yazmıştın. Kendi tarafını bir kez eleştirdin diye R yapma!
Üstteki yazdıklarından sonra siyasi olarak çarpık bir anlayışla yan yana yazmak istemedim. Devlet erkanı bu güzel günde, bu bayramda anıtkabiri ziyaret edebilir görüşündeyim. Bunu yaparken mümkün olduğunca sosyal mesafe kurallarına da uyulmalı ama tören kıtası ve protokol kuralları gereği bu mümkün olmamış, bunun istisna bir durum olduğu açıktır. Sırf bu yüzden ne devletimi yerden yere vuranlarla beraber olurum ne de milletimin vekillerini, çok sevdiğim Cumhurbaşkanıma haksızlıkta sınır tanımayanları dikkate alırım. Hiç kusura bakmayasın!

HABAR

Asistan
Reaksiyon puanı
456
Verilen tepkiler aşırı saçma, sosyal mesafenin ihlal edilmemesi gerektiği bir gerçek ama, bunları siyasi/dini kimliğe büründürmek yanlış bence.

Atatürk evden de anılabilirdi, ki hepimiz de balkonlardaydık. Şimdi biz kutlamamış olduk da onlar mı kutlamış oldu 23 Nisan'ı?

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,139
Bence sosyal mesafe korunmalıydı. Eğer maske kalitesi kesinlikle çok iyi olsaydı o zaman bunu pek umursamazdım ama iyi mi değil mi bilemiyorum.

Anitkabire girişin yasak olması gerektiğini düşünmüyorum çünkü bugün çok önemli bir gün ama maskeler on numara değilse de sosyal mesafe şart.

Bazıları bunu çarpıtmış ama; sanki sadece CHP’liler ziyaret etmiş gibi göstermişler

Usain

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,131
Üstteki yazdıklarından sonra siyasi olarak çarpık bir anlayışla yan yana yazmak istemedim. Devlet erkanı bu güzel günde, bu bayramda anıtkabiri ziyaret edebilir görüşündeyim. Bunu yaparken mümkün olduğunca sosyal mesafe kurallarına da uyulmalı ama tören kıtası ve protokol kuralları gereği bu mümkün olmamış, bunun istisna bir durum olduğu açıktır. Sırf bu yüzden ne devletimi yerden yere vuranlarla beraber olurum ne de milletimin vekillerini, çok sevdiğim Cumhurbaşkanıma haksızlıkta sınır tanımayanları dikkate alırım. Hiç kusura bakmayasın!
Atatürk'ü sevenlere putperest diyenleri savunmaya devam et. Onlardan farkın var sanmıştım ama yokmuş.

Dikkatli oku Twittier'dakiler sosyal mesafeye kızmıyor. Anıtkabir'i sevmediklerinden hırlıyorlar.

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
Tipik dindarlar işte çok takılmayın boşverin. 23 Nisan ramazandan daha çok önemsemiyor diye bir taraflarını yırtıyorlar ama boşuna ?

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
Atatürk'ü sevenlere putperest diyenleri savunmaya devam et. Onlardan farkın var sanmıştım ama yokmuş.

Dikkatli oku Twittier'dakiler sosyal mesafeye kızmıyor. Anıtkabir'i sevmediklerinden hırlıyorlar.

Madem konu siyasi olarak ele alınmış o zaman şu soruyu sorayım, hdp bu törende var mıymış?

Benim seçtiğim ne cumhurbaşkanı ne de milletvekilleri ne de belediye başkanlarından hiç biri yazdığın anlayışta insanlar değiller, bu böyle bilinmelidir. Vatanı bölenler, bölmeye çalışanlar ortada iken ve Atatürk'e zerre miskal değer vermeyenler belli ve beraber iş tutulurken nerdeydiniz sayın @Usain ... (hdp ve fetö ve pkk gibi diğer terör örgütleriyle olunan ilişkileri dikkate almak gerekli, görmezden gelinemez)

ayrıca ben tivitır filan kullanmam ve dikate de almam, beni zerre miskal tivit filan ilgilendirmez resmi ve ülkemin hesabı olmadıkça...

Son düzenleme:

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,713

Haklısın. Atatürk'ü ve Kemalistleri ayırmak lazım. O ikisi bam başka bir şey.

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
Beraat kandili de çok önemli bir gündü.
Hiç bir gün milli bayramlarımızdan önemli değildir.
Bu bayramları kutlayalım diye yüzbinlerce şehit verdik. Türk çocuklarına bu güzel bayramı veren ve egemenliği tek bir kişiden alıp halkına veren Yüce Atatürk'ü virüs de olsa savaş da çıksa gidip anarız. O yüzden burda kalkıp bir kandille milli bayramlarımızı bir tutamazsın. Ama sen ve senin gibi vatan millet bilmeyen din budalaları anlamaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...