Bu nasıl düzelir?

Bu konuyu okuyanlar

MySaS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Klavyemde (Bloody B120), 8 tuşuna basınca 89, 9 tuşuna basınca 98, I tuşuna basınca IO,
O tuşuna basınca OI, K tuşuna KL, L tuşuna basınca LK, Ö tuşuna basınca ÖÇ, Ç tuşuna basınca ÇÖ yazıyor. Bu nasıl düzelir? Şimdiden çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen moderatör:

Ali Uncu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
sıvı dökülmüş izlenimi oldu bende bunun dışında pek katkım olamayacak fakat çözümü ilgiyle bekliyorum

MySaS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
sıvı dökülmüş izlenimi oldu bende bunun dışında pek katkım olamayacak fakat çözümü ilgiyle bekliyorum
Klavye su geçirmez dio zaten yeni aldım hicbiside olmadıkı bizim sokaga girdigim anda kargocu adam kutuyu almis arabaya atmisti subeye goturmek uzere evde kimse yoktu acaba darbeden dolayi bir bozulmami olmustur

Ali Uncu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
klavyenin özelliklerinde sıvı teması ile ilgili açıklama bulamadım fakat klavye ile ilgili yazılım yüklediysen sil tekrar yükle yada farklı bilgisayarda klavyeyi dene sıkıntı aynıysa bilmiyorum benim düşüncem bunlardan sonra garanti seçeneğidir

MySaS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
klavyenin özelliklerinde sıvı teması ile ilgili açıklama bulamadım fakat klavye ile ilgili yazılım yüklediysen sil tekrar yükle yada farklı bilgisayarda klavyeyi dene sıkıntı aynıysa bilmiyorum benim düşüncem bunlardan sonra garanti seçeneğidir
peki çok teşekkürler