Bu nasıl 8 mbit ?

jarnsaxa

Öğrenci
5 Aralık 2008
18
0
0

Son 2 gündür upload değerlerim 8 mbit olmasına rağmen download değerlerim 256 - 512 arasında degişiyor. Müşteri hizmetlerini aradığımda arıza kaydı açtılar. Dün sorunun düzelir gibi oldu fakat yine aynı sorun bugünde tekrarladı.

Müşteri temsilcisi ile bugün yine görüşmem sonucunda yine arıza kaydı açtılar. 8 mbit geldi diye sevinirken 1 mbit arar oldum. Upload da bir sorun yok 8 mbitin upload gel gelelim downloada yerlerde sürünüyor. :mad:

kapas

Öğrenci
15 Haziran 2009
10
0
0
daha yeni çıktı bence bi süre böyle sorunlar olur ya idare edeceksin yada iptal edeceksin

penguin

Profesör
11 Haziran 2009
3,494
201
243
Bu durum ttnet (zottirik.net`in) tipik 8MBit anlayışının zuhur etmiş görüntüsüdür. :D

mr.meseli

Doçent
26 Mayıs 2007
809
1
0
8mbit limitsiz kampanyasına geçiş yaptıysan 49ytl'lik onun içeriği şu şekilde;
15gb aştığında hat hızını 512kbps e geri çekiyorlar. nedeni ise İLLEGAL KULLANIM OLMAMASI içinmiş miş ttnete kafam girsin!

jarnsaxa

Öğrenci
5 Aralık 2008
18
0
0
Sorun 15 gb kullanabilsem iyi. Daha 15 gb a gelmeden bu sorunları yaşamaya basladım. :huh:

t-c

Öğrenci
26 Nisan 2009
51
0
0
sen 15 sınırını geçmişssen boşa uğraşma ay sonuna kadar bu çileyi çekeceksin ttnettin yeni 8 mgbit işkencesi

ttnete mr.meseli'nin kafası girsin :)

aynen katılıyorum

benimkide...

mayten

Asistan
31 Ağustos 2006
275
2
18
8 mbitle ilgili sorun cok yakında duzelir geciş süreci aceleye getirilidi bence tam testler yapılmadan olunca boyle oluyor kac gun oldu 120 bin kişi 8 mgbite gecmiş demekki millet seviyor ttneti

Neanderthal

Profesör
17 Ocak 2009
2,733
18
218
Ttnet Her Zaman Sorun Yaratır..İnternetini doğru düzgün kullanıyorsan kesin bir sorun var demektir.

ümit yaşar

Öğrenci
18 Mart 2008
39
0
6
8 mbitle ilgili sorun cok yakında duzelir geciş süreci aceleye getirilidi bence tam testler yapılmadan olunca boyle oluyor kac gun oldu 120 bin kişi 8 mgbite gecmiş demekki millet seviyor ttneti

Tarife değiştirmekle insanları TT seviyor diye bir çıkarım yapman enteresan . Senin daha önce açtın konudan ne kadar TT sever biri olduğunu hatırlıyoruz...

muratflash

Rektör
9 Kasım 2008
13,809
510
3,293
Yaşasın TT.NET... Varmı ötesi Şu kota olayı olmasa ben hayatımdan memnunum ama işte kota malesef...

karacabey01

Öğrenci
14 Mayıs 2009
20
0
1
8mbps hız için bölge çok önemli eğer telefon hattın santrala uzak mesafeli bir saha dolabına bağlı ise 99tl de ödesen o hıza ulaşman mümkün olmaz.

mayten arkadaş artık eski model bağlantılara abone kaydı yapılamıyor, bu yüzden yeni aboneler bu yeni tarifeden giriş yapmak zorunda bırakılıyorlar. Eğer eski dönemlere ait abone girişlerine de bakarsanız yaklaşık aynı adetlerde yeni abone kaydı olduğunu görürsünüz. Ayrıca ttnet callcenter'dan aranarak kandırılan aboneler de bu dönemin cabası olmuş olabilir.

grbell

Öğrenci
25 Ağustos 2009
2
0
0
arkadaslar o 49 liralık paketten bende var. torrentleech ten takip ettigim kadarıyla yaklasık 100 gbden fazla veri indirdim agustos boyunca. fakat daha dun 512 kbps ye dusurdu adamlar hızı. gaza geldim 99 liralık pakete geceyim dedim, onun icinde karacabey in dedigi gibi santralin 1 km yarı capında oturmak gerekli. ya da ara santrale o mesafede olmak lazım. ben uskudarda oturuyorum ve 1100 m uzaklık gosterdi orda. adamlar olmaz dedi. bilginize..

Ali TEMEL

Profesör
17 Kasım 2006
4,654
92
228
8mbitlik hız ne için önemlidir indirmede kolaylık sağlamak internette daha rahat dolaşmak için ama kota olayı işi bozmuş. O yüzden geçmeyi düşünmüyorum. Çok download yapan internet kullanıcıları zaten geçmeyi düşünmezler :))

nihmare1222

Öğrenci
31 Ağustos 2009
11
0
0
katılmıyorum mecburiyetten geçiyoruz başka netlerde ttnet kadar müşteri desteği yok ne kadar odun gibi olsalarda kendilerini beyenmiş anlatabildimmi :D zaten 8m ama 7mb görüyor :D olaya bak 1m kullandım 856 kb/s goruyor dedim gibi herzaman diyorum yine diyem dünyanın en pahalı ama en dandik internetini kullanıyoruz.:4:

SLHKZ

Öğrenci
9 Aralık 2008
15
0
0
552505052.png

Tüm ağı bu servere bağlamak lazım :D