Bu iş parti meselesi değil...

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,140
Haklı olsanız da böyle tavır sergilemeniz yanlış. Çünkü bahane edecek sebeb arıyorlar. Forumu sadece kendilerinin sanıyorlar.
Kral dimi. Doğru ya. Benim ne işim vardıda durdum zaten. Hata etmişim. Geri dönülmez bir hata hem de...

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Sanirim arkadasinin sutlanmasina cok üzüldün. O kelimeyi etmemin nedenlerini attigi yorumlardan bakabilirsin.

Şutlanmasjna tabiriniz başlı başına bir hata.
Admin yönetici mod vs yetkileri huzursuzluk çıkaranlar için vardır
Ama burda görünüyorki keyfi bir yaklaşım söz konusu.
Kaldıki evvelki mesajlarını bahane göstererek durumu meşrulaştırmak hele hele yakışık bir durum değil
Yol yakından hatayı telafi etmek yerine mod arkadaşınızı savunarak ortamı geriyorsunuz.
Yöneticilik anlayışı bu olmamalı.

Nedense suanda cok iyi organizesiniz.

Organize olmuşsak ne mutlu bize ki arkadaşımızı yedirtmeyeceğiz.
Öte yandan Peygamber Efendimizin
"Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır" buyurmuşlardır.
Görüldüğü üzre biz haksızlığı kabul etmeyip bunu uygun zeminde uygun bir dille yerine getiriyoruz.
Nafile olduğu ; mod arkadaşınızın ayan beyan yaptığı hatanın ayan beyan ortada oldupu halde hala savunuyor olmanızdır.

Konuyu saptirmayin.

Konuyu kimsenin saptırdığı yok siz hatayı yanlışı meşrulaştırdığınız için arkadaşlarımın dediğini saptırmak olarak yorumluyorsunuz.

Bir sikayetiniz varsa her kategori basinda mod sikayet bolumu bar sikayetlerinizi oraya yapin konuyu dagitmayin..

Biz dün şikayet yaptık.
Görünen o ki Adil yönetim tarafsızlık ilkesi , doğru yerde doğru yaptırımlar uygulanmadığı için hala bu konu uzamakta ve kullanılan dil ve uslup eywahlar eywahı.
Sitenin üst yönetiminden biri görüpte bu duruma el atmalı aksi halde mod ve yönetici arkadaşların konuşmaları yaptırımları hata savunmaları SDN yönetim ailesini bağlar nitelikte görünmekte.

@troy lütfen bu yanlış giden sözde doğruyu düzelt çünkü başka merci kalmadı, yöneticilerin keyfi hareket edip birbirilerinin yanlışları için organize olmakta.

Dipnot: Bana kuran ahkamından söz edenlerin yanlışlar ardında duran bir yöneticinin yazışmalarını beğenmesi tarafını pek ala belli etmektedir.

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Şutlanmasjna tabiriniz başlı başına bir hata.
Admin yönetici mod vs yetkileri huzursuzluk çıkaranlar için vardır
Ama burda görünüyorki keyfi bir yaklaşım söz konusu.
Kaldıki evvelki mesajlarını bahane göstererek durumu meşrulaştırmak hele hele yakışık bir durum değil
Yol yakından hatayı telafi etmek yerine mod arkadaşınızı savunarak ortamı geriyorsunuz.
Yöneticilik anlayışı bu olmamalı.

Organize olmuşsak ne mutlu bize ki arkadaşımızı yedirtmeyeceğiz.
Öte yandan Peygamber Efendimizin
"Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır" buyurmuşlardır.
Görüldüğü üzre biz haksızlığı kabul etmeyip bunu uygun zeminde uygun bir dille yerine getiriyoruz.
Nafile olduğu ; mod arkadaşınızın ayan beyan yaptığı hatanın ayan beyan ortada oldupu halde hala savunuyor olmanızdır.

Konuyu kimsenin saptırdığı yok siz hatayı yanlışı meşrulaştırdığınız için arkadaşlarımın dediğini saptırmak olarak yorumluyorsunuz.

Biz dün şikayet yaptık.
Görünen o ki Adil yönetim tarafsızlık ilkesi , doğru yerde doğru yaptırımlar uygulanmadığı için hala bu konu uzamakta ve kullanılan dil ve uslup eywahlar eywahı.
Sitenin üst yönetiminden biri görüpte bu duruma el atmalı aksi halde mod ve yönetici arkadaşların konuşmaları yaptırımları hata savunmaları SDN yönetim ailesini bağlar nitelikte görünmekte.

@troy lütfen bu yanlış giden sözde doğruyu düzelt çünkü başka merci kalmadı, yöneticilerin keyfi hareket edip birbirilerinin yanlışları için organize olmakta.

Dipnot: Bana kuran ahkamından söz edenlerin yanlışlar ardında duran bir yöneticinin yazışmalarını beğenmesi tarafını pek ala belli etmektedir.
Orda da keyfi bir durum söz konusu değil raporda da yazmışsınız diğer modda cevap vermiş size neden hala uzatıyorsunuz..

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Orda da keyfi bir durum söz konusu değil raporda da yazmışsınız diğer modda cevap vermiş size neden hala uzatıyorsunuz..

Uzatıldığının farkındaysanız demekki hala çözğme ulaşmamış bi durum söz konusu.
Rapor u okumanız ile beklenen durum arasında bir bağ olmadığı için hala uzatılıyor olabilirmi.
Yapılan şikayet raporlarını sizi tekzip edecek yanlışı size dobra dobra konuşup bir daha böyle davrırsanız yönetim nezdinde ilişiğinizin kesileceğini söyleyecek yönetici okuması ve yazdığım şeyler veya türevi bir konuşma geçmesi gerekirdi.
Öyle bir durum olmadığı için hâla ve hâla yaptığınızın arkasında durup yok yere birşey olmuşcasına tavır takınıyorsunuz.
Bu durum size kan kaybettirir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...