Böyle bir win7 ye ne dersiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

WhiteHawk

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Arkadaşlar,win7 nin hiçbir ayarıyla dakikalarca oynamadan böyle bir görüntüye ne dersiniz.Sadece 2 tıkla bilgisayarınız aşağıdaki hali alıyor.Virüs yok çökme yok.Şu anda linki vermiyorum.Eğer talep çok gelirse bu akşam saat:20.00 de linki vereceğim.Bilgilerinize.

ekranalntsf.png

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130
20.00'ı iple çekeceğim. :) Arkadaşım kırıcı olmak istemiyorum da bu neyin pazarlığı, yalvartması? Paylaş gitsin neyse.

ffgul

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Karalar bağlamış bir win-7....:)))))
Kalsın almıyayım...

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Ben Windows 7 yi zaten sırf Aero efektleri için kullanıyorum.Göze çok hoş geliyor.Başlat Menusu filan.

Bunu yaptımmı ne anlamı kalacak ki Windows 7 nin :)

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Iyy derim

WhiteHawk

Profesör
Reaksiyon puanı
43
20.00'ı iple çekeceğim. :) Arkadaşım kırıcı olmak istemiyorum da bu neyin pazarlığı, yalvartması? Paylaş gitsin neyse.

Kıymetli Militarist tabiki kırıcı olmana gerek yok.Pazarlık yapmıyorum,sadece beğenen olacakmı diye bir nevi anket.Diğer görüşleri okursan neden ilk başta paylaşmadığımı anlarsın.

penguin

Profesör
Reaksiyon puanı
201
Üye adın "beyaz şahin", kullandığın sistem simsiyah, bu işte bir terslik var. :D

oxytacin

Asistan
Reaksiyon puanı
6
güzel yanlız bişey eksik arka planda ne kadar ram yiyo bu tema bir resmini bırakırsan sevinirim nasıl yapacağını da ben söylemiim istersen

captaingreen

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Bu görüntüyü bu hale getirmek okadar zor değil ki Windows 7'nin gelişmiş görüntü ayarlarından yapabilirsin hemde çok kolayca,sadece birkaç renkte oynama yapıldığında aynısı.

51rbd5.jpg

WhiteHawk

Profesör
Reaksiyon puanı
43
güzel yanlız bişey eksik arka planda ne kadar ram yiyo bu tema bir resmini bırakırsan sevinirim nasıl yapacağını da ben söylemiim istersen

Buyrun.

11231672.png

---------- saat 12:08 eklendi ---------- önceki mesaj saat 12:06 eklenmişti ----------

Sanki büyük bir marifetmiş gibi o resmi koymuşsun :) Bu görüntüyü bu hale getirmek okadar zor değil ki Windows 7'nin gelişmiş görüntü ayarlarından yapabilirsin hemde çok kolayca o vereceğin linkide kendine sakla sen :D

Konuşmalarına dikkat et.Buraya yorum yapmak zorunda değilsin.Ne oluyor öyle kendine sakla falan ayıp.

arthkas

Doçent
Reaksiyon puanı
17
captaingreen´isimli üyeden Alıntı
Sanki büyük bir marifetmiş gibi o resmi koymuşsun :) Bu görüntüyü bu hale getirmek okadar zor değil ki Windows 7'nin gelişmiş görüntü ayarlarından yapabilirsin hemde çok kolayca o vereceğin linkide kendine sakla sen :D

hakkaten de çok ayıp etmişsin. paylaşmak istemiş arkadaş sadece. Çok fazla kırıcı sözler bunlar.

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130
Sen paylaş kardeşim beğenen beğenir kullanır, beğenmeyen küçük kızını vermesin.

WhiteHawk

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Sen paylaş kardeşim beğenen beğenir kullanır, beğenmeyen küçük kızını vermesin.

Çok teşekkür ederim kardeşim.Ya benim anlamadığım birşey var.Her seferinde bazı arkadaşlar öyle yorumlar yazıyorlar,örnekler gösteriyorlar.Bunun daha iyisi şudur,yok bunda ne var,yok kendine sakla.Arkadaşlar burası bir paylaşım sitesi değil mi?Bunu çok beğenirse herkes paramı kazanacağım.Anlamıyorum ya.Bu yüzden bu sitede bir şey paylaşmaya çekiniyorum.Şu yorumları bir okuyun.Beğnmedim diyen var tamam buna saygı duyarım.Ama ya diğerleri.Daha öncede bir takım şeyler paylaştım yine aynı olaylar geldi başıma.İnanamıyorum.Bir daha paylaşım yok.Sadece yazılanları okuyacağım.Şimdi bu yazımada çok umurumuzdaydı ne olur paylaş diye cevaplar yazın.Hoşçakalın.

Ne zaman adam oluruz?
Bşaşkasını adam yerine koyduğumuzda...

captaingreen

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Çok teşekkür ederim kardeşim.Ya benim anlamadığım birşey var.Her seferinde bazı arkadaşlar öyle yorumlar yazıyorlar,örnekler gösteriyorlar.Bunun daha iyisi şudur,yok bunda ne var,yok kendine sakla.Arkadaşlar burası bir paylaşım sitesi değil mi?Bunu çok beğenirse herkes paramı kazanacağım.Anlamıyorum ya.Bu yüzden bu sitede bir şey paylaşmaya çekiniyorum.Şu yorumları bir okuyun.Beğnmedim diyen var tamam buna saygı duyarım.Ama ya diğerleri.Daha öncede bir takım şeyler paylaştım yine aynı olaylar geldi başıma.İnanamıyorum.Bir daha paylaşım yok.Sadece yazılanları okuyacağım.Şimdi bu yazımada çok umurumuzdaydı ne olur paylaş diye cevaplar yazın.Hoşçakalın.

Ne zaman adam oluruz?
Bşaşkasını adam yerine koyduğumuzda...

Arkadaşım yazıklarımdan dolayı biraz ayıp ettiğimin farkındayım,özür dilerim,:flowers:ama sende madem böyle paylaşımlar yapıyorsun ozaman daha önce yapılamamışlardan paylaşırsan böyle yorumlar almazsın çoğu kişinin bildikerinide paylaşmanın bir anlamı yokki ama.

arthkas

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Kara değil de ben başka bi tema arıyorum. Apple bilgisayarı gibi teması var. Naaptımsa beceremedim. Windowsu klasik moda getirip bırakıyor. Var sa bile bi yardımcı olsun.

---------- saat 12:46 eklendi ---------- önceki mesaj saat 12:45 eklenmişti ----------

Arkadaşım yazıklarımdan dolayı biraz ayıp ettiğimin farkındayım,özür dilerim,:flowers:ama sende madem böyle paylaşımlar yapıyorsun ozaman daha önce yapılamamışlardan paylaşırsan böyle yorumlar almazsın çoğu kişinin bildikerinide paylaşmanın bir anlamı yokki ama.

Bu arada seni de tebrik ederim. Bu devirde kimsenin kolay yapmayacağı bişeyi yaptın. Helal olsun!

axilik

Profesör
Reaksiyon puanı
6
değişikmiş...bir de şu var fikirler paylaşıldıkça anlam kazanır...

Reading

Asistan
Reaksiyon puanı
15

Bir tebrik te benden, benzerine çok az rastladığımız bir davranış.

WhiteHawk

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Böyle bir konu açtığım için ben hepinizden özür dilerim arkadaşlar.Hepinize iyi paylaşımlar.Bir daha Whitehawk yok.Bu son mesajım.Sağlıcakla ve mutlulukla kalın.

Briareos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Ben beğendim bilgilendirme için teşekkürler, link i paylaşırsan sevinirim

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Tema Güzel Veya Değil Ama neden Link Vermediğine Anlam Veremedim !

byyasin

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Gerçekten çok kırıcı yorumlar yapılmış bu kadarına gerek yoktu.
Beğenmeyen arkadaşlar görüşünü kibar bi şekilde kırıcı olmadan belirtebilirdi.
Aynı davranışları size yapıldığını düşünürseniz nedenmek istediği anlaşılabilir.
Arkadaşın biri hatasını anlayıp özrünü dilemiş gerçekten takdir ettim.
Umarım herkes anlar.

Bu arada tema süper olmasada fena değil standartlardan sıkılan kullanıcılar alternatif olarak kullanabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar