BlackBerry Sıfırı Gördü!

cavess

Profesör
Reaksiyon puanı
0
BlackBerry Sıfırı Gördü!

Kantar araştırma şirketinin dünya çapındaki akıllı telefon pazarına yönelik çalışması ilginç sonuçlar ortaya koydu. Zor durumdaki BlackBerry'nin payı bazı pazarlarda tamamen sıfırlandı.

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29
Telefonu işe yaramaz,işletim sistemi bir halta yaramaz, sırf birkaç kodaman kullanacak diye dandik işletim sisteminde ısrar edersen çakılırsın.Piyasaya ayak uyduramazsan Kullanıcı affetmez.Nokia gördü acı gerçeği zor bela toparlamaya çalışıyor.BB asla toparlayamaz.

Mr.Elm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Telefonu işe yaramaz,işletim sistemi bir halta yaramaz, sırf birkaç kodaman kullanacak diye dandik işletim sisteminde ısrar edersen çakılırsın.Piyasaya ayak uyduramazsan Kullanıcı affetmez.Nokia gördü acı gerçeği zor bela toparlamaya çalışıyor.BB asla toparlayamaz.
Bilmeden konuşmayın. BB unix tabanlı qnx kullanıyor. işletim sistemi için gayet performanslı ve güzel bir sisteme sahipler. Android gibi sanal katman kullanmıyor. Becerebilseler ios a rakip olabilirdi ama geliştiremediler. Ek olarak pazarlama ve bazı konularda hata yaptılar.

Sansar667

Profesör
Reaksiyon puanı
524
Çağın gelişimine ayak uydurmaları lazımdı , uyduramadılar

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Adını bile duymak istemiyorum.

Hoşçakal ...

xmustx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bbm pini android e apple a vermeleri bile hata

S

SDN Okuru

SDN Okuru
endonezyada bu ay satışa sunulan giriş ve orta segment cihazı olan z3 ü daha fazla ülkede satışa sunarsa pazar payı şu andaki oranlarına göre ciddi şekilde artacaktır. çünkü 200 doların altında bir fiyatla satışa sunulan cihaz fiyatına göre oldukça iyi bir donanımla geliyor ki blackberry os10 oldukça iyi bir işletim sistemi.

Son mesajlar