birisini dövmek istiyorum

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

KNMX

Dekan
Sinirlisin ve sakin düşünemiyorsun Mesajlarına aynen knk diyerek cevap verip engelleyebilirsin.

defacerGLD

Profesör
arkadaşları filan kim ona göre sataş mesela ben birini dövmüştüm teke tekte bile beni döveceklerden 10 kişi toplayıp gelmişti sonununu düşün ama :D

Yusuf ÇALIŞ

Profesör
Ona hiç bir şey yapmadan şikayet et. Sen ona bir şey yapmışsındır da o öyle bir şey yapıyordur. Eğer bir şey olmadan bun yapıyorsa delidir. Şikayet et.

Güzel bir şekilde döv ondan sonra da git dövüş kursuna yazıl daha iyi dövüşmeyi öğren ee yaşın daha çok küçük ağaç yaş iken eğilir derler.

Blades

Üyecik
Dövmek değil, kendini savunması gerekir. Kendimden örnek vereyim.

Lise 1'i okurken (herkesin bildiği gibi)cuma günleri haftanın sonu geldi oh be koşusu oluyor. Zil çaldı mı herkes topuk. Sınıftaki en yaramaz çocuk ben çıkarken kulağıma vurmuştu ve basınç kulağımın zarını zedelemişti. Bunu dershane sonrası fark ettik. Çocuk polisi geldi bizimkiler şikayetçi oldu karakol-savcı derken mahkeme kararı çıktı. Çocuğun annesi kanserden ölmüş ve bizde acıyıp şikayeti geri çektik. Sağlık sorunu olarak doktorla görüştük zamanla geçer dediği için çok üstelemedik, nitekim geçti. Sonra bir daha lise zamanı öyle karışan olmadı. Bir kere delirdiğimi hatırlarım tüm okulu ayağa kaldırmıştım :)

Siz siz olun kendinizi savunun, kimseye kendinizi ezdirmeyin. Kalabalıklarsa okul yönetimine şikayet edin. Dahada ileri giderlerse ailenizi alın yanınıza dava açsınlar. Öyle kavgayla daha da okul hayatınız zindana dönebilir.

Erenist2020

Profesör
Yasaklı
5. sınıftayız birisi beni sinir etti kavgalıız buna fena küfür ediccem halla yazıyo allahsız dövmek istiyorum 6 sınıfı sana zindan edicem diyo napıcam dövüyimi
Kavga etmek işin en basit yolu.Sen onu döversin o adam toplar senin canını yakar,sonra sinirine yenik düşer senin onun canını yakarsın.Bunun sonu yok en iyisi müdüre şikayet et bu konuyu kapat.Şunu unutma kavga sana fayda değil zarar getirir.

Ghost 123

Profesör
Kavga ettiğiniz zaman sorun çözülecek mi hayır normal dille önce sorun neden böyle diyorsun diye okul zamanı gelip yine rahatsız ederse tekrar uyarırsınız yine mi yaptı bu sefer anladığı dilden konuşursunuz ve sizde muhatap olmayın arkadaşınızla ileride üniversite okuyup işe gireceksiniz sicilinizde en ufak bir uyarı sıkıntı yaratabilir bunu da göz önüne alarak düşünün. Bir de arkadaşınızla muhatap olmayın şikâyet ettiğiniz zaman siz haklı olursunuz hiç bir şey yapmadığınız halde rahatsız etti diye savunmanız olur yine de kendinizi ezdirmeyin

Son mesajlar