Bırakıyorum...

Bu konuyu okuyanlar

denem12314

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Herkese merhaba arkadaşlar,
Öncelikle bu forumda kısa bir süre kadar aktif oldum ve her şeyin berbatlaştığını fark ettim(forum ile alakasız). Ekonomimiz sayesinde artık yeni olan her şeyden uzak durma kararı aldım çünkü sadece videolarını izleyebilecek durumdayız(birçoğumuz). Bu videoları izlerken moralim bozulmaya, keyfim kaçmaya ve üzülmeye başladım çünkü 5 yıl önce izlediğim ve 5 yıl geçmesine rağmen 2. el bile alamayacak kadar berbat her şey. Oyun oynamak gibi büyük zevklerimden biri olan bir şeyi bırakıyorum çünkü bilgisayarımın açmış olduğu oyunlar sınırlı ve sürekli aynı oyunlar üzerinde gitmekten bıktım. Yeni oyunları da sadece yıllardır izliyorum. Son 3-4 yıldır çıkan hiçbir oyunu değil oynamak, deneyimlemiş bile değilim. Kendimi sadece eğitimime adamaya karar verdim.
Umarım bu yazıyı okuyan forum üyeleri en azından siz bir kez bile olsa hayal ettiğiniz ufak şeyleri yapabilirsiniz., benim hayallerim gibi sizinkilerde ölmesin.
İyi geceler.
200.gif

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,762
Kardeşim keşke oyunlara böyle bağlanmasaydın. Oyun bi yere kadar. Anlıyorum sende istersin güçlü sistemin olsun ama çalışırsan para kazanırsan biriktirip kendine yavaştan yavaştan sistem dizersin belki.

Bence Para kazanınca o bileşenlere o parayı vermeye bile elin varmaz.
O zaman anlarsın oyun nasıl gereksiz birşey.

denem12314

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Kardeşim keşke oyunlara böyle bağlanmasaydın. Oyun bi yere kadar. Anlıyorum sende istersin güçlü sistemin olsun ama çalışırsan para kazanırsan biriktirip kendine yavaştan yavaştan sistem dizersin belki.

Hocam 1 yıldan fazla çalıştım neye sahip oldun dersen eğer hiçbir şeye.

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326

Bir Cümlede Beni Özetledin Be Bende Dediğin Durumun Aynısındayım Elim Varmıyor [emoji28]

Pc_HaStAsI35

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Durumunu çok iyi anlıyorum bende hep güçlü bi sistemim olsun istemiştim en iyi oyunları oynayayım demiştim ve oldu güçlü bir sistemimde oldu en iyi oyunlarımda ama artık günde 1 saat bile oynuyorum desem yalan söylemiş olurum yinede çalışabilirsen çalış ve al ve emin ol sistemin ne kadar da iyi olursa olsun hep dahada iyisini isteyeceksin insanoğlu verdikçe doymazmış inşallah iyi bir sistemin olur

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Öncelikle bu forumda kısa bir süre kadar aktif oldum ve her şeyin berbatlaştığını fark ettim(forum ile alakasız). Ekonomimiz sayesinde artık yeni olan her şeyden uzak durma kararı aldım çünkü sadece videolarını izleyebilecek durumdayız(birçoğumuz). Bu videoları izlerken moralim bozulmaya, keyfim kaçmaya ve üzülmeye başladım çünkü 5 yıl önce izlediğim ve 5 yıl geçmesine rağmen 2. el bile alamayacak kadar berbat her şey. Oyun oynamak gibi büyük zevklerimden biri olan bir şeyi bırakıyorum çünkü bilgisayarımın açmış olduğu oyunlar sınırlı ve sürekli aynı oyunlar üzerinde gitmekten bıktım. Yeni oyunları da sadece yıllardır izliyorum. Son 3-4 yıldır çıkan hiçbir oyunu değil oynamak, deneyimlemiş bile değilim. Kendimi sadece eğitimime adamaya karar verdim.
Umarım bu yazıyı okuyan forum üyeleri en azından siz bir kez bile olsa hayal ettiğiniz ufak şeyleri yapabilirsiniz., benim hayallerim gibi sizinkilerde ölmesin.
İyi geceler.
Ah be kardeşim bu devirde doktor hakim savcı olmayacaksın doktor hakim veya savcı çocuğu olacaksın :/

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,762
Hocam 1 yıldan fazla çalıştım neye sahip oldun dersen eğer hiçbir şeye.
Ücret ne kadar alıyordun ki kendine bişeyler yapamadın? Oraya buraya Para harcama yönünde iyi misin?

Bir Cümlede Beni Özetledin Be Bende Dediğin Durumun Aynısındayım Elim Varmıyor [emoji28]
El varmıyor derken insanın içine birisi fısıldıyor sanki...... Onca zaman çalıştım bu parayı buna mı vereyim? :D

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Ücret ne kadar alıyordun ki kendine bişeyler yapamadın? Oraya buraya Para harcama yönünde iyi misin?

El varmıyor derken insanın içine birisi fısıldıyor sanki...... Onca zaman çalıştım bu parayı buna mı vereyim? :D
Cidden Hocam Aynısından Bende Müzdaribim :/

Efsaneben

Asistan
Reaksiyon puanı
43

''oyun gereksiz birsey''ı okurken oyun oynarak para mı kazancaksın dıyenler aklımda geldı oyun gereksız bır sey değildir ayrıca şu zaman da ınsanlar hem hobı olarak oynuyor hemde para kazanıyor, ayrıca covıdden dolayı ınsanlar bunalmıs durum da bana cevp olarak kıtap oku fılm ızle dızı ızle vb yap dıyenler olabılır onuda yapaıyoruz ama oyun da oynamak ısteriz oynamıyoruz o ayrı konu gıdıp youtubdan oynyanlara bakıp zevkını oyle almaya calısıyorz napalım
Mesaj otomatik birleştirildi:

''oyun gereksiz birsey''ı okurken oyun oynarak para mı kazancaksın dıyenler aklımda geldı oyun gereksız bır sey değildir ayrıca şu zaman da ınsanlar hem hobı olarak oynuyor hemde para kazanıyor, ayrıca covıdden dolayı ınsanlar bunalmıs durum da bana cevp olarak kıtap oku fılm ızle dızı ızle vb yap dıyenler olabılır onuda yapaıyoruz ama oyun da oynamak ısteriz oynamıyoruz o ayrı konu gıdıp youtubdan oynyanlara bakıp zevkını oyle almaya calısıyorz napalım
hatta soyle yapıyorum elımde calısmayan bır kol var onu alıp yotubda oyunu oynayan oyuncunun yenı cıkan orumcek adamın vıdeosunu ızlıyorum oyuncu dovusurken ben de rastgele kolda kı tuslara basıyorum oyle zevk almaya calısıyorum, oyunu oynayan kısı cevırı de yapıyor oh mıs bazılarına sacma gelebılır ama, napalım...

İyi geceler.
selametle

Son düzenleme:

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,762

hatta soyle yapıyorum elımde calısmayan bır kol var onu alıp yotubda oyunu oynayan oyuncunun yenı cıkan orumcek adamın vıdeosunu ızlıyorum oyuncu dovusurken ben de rastgele kolda kı tuslara basıyorum oyle zevk almaya calısıyorum, oyunu oynayan kısı cevırı de yapıyor oh mıs bazılarına sacma gelebılır ama, napalım...
Oyun gereksiz bir şey değil diye bir sözü çocuğuna diyebilecek misin bir gün acaba?

Onun geleceğinin dahada iyi olması için eğitimine önem vereceğine eminim her aile gibi sende diyeceksin git derslerini çalış.

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517

İşte beni anlatan yorum. Zamanında oyun oynamak için telefon aldım. Şimdi o telefon ile oyun oynamıyorum. Eskiden param yoktu. Çalışmıyordum. Şöyle sistemim olsun böyle sistemim olsun ahh keşke param olsa bu sistemi alsam diyordum. Şimdi param var. Ne gerek var ki sistem almaya diyorum.

cenkkkk

Doçent
Reaksiyon puanı
373
Güzel bir laptopum olsa da istediğim herşeyi oynasam derdim. Laptopundan mousesine gamepadine her şeyin en iyisini aldım. Şimdi oyunların yüzlerine bile baktığım yok. Bir süre sonra insan gerçekten doyuyor.

S

SDN Anonim 3

SDN Okuru
Türkiye'de çoğu genç bu olayı yaşıyor. Ne diyelim, hoşçakalın...

Ayrıca umarım beni hatırlamışsınızdır. :)