BimCell - Ana Konu

Msfk

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Forumda Bimcell ile alakalı konu yoktu ben açayım dedim.Bu konu altından BimCell aboneleri kendi aralarında haberleşir.

Bimcell'de her yöne 6 saniyeye kadar aç/kapa yaparsanız sadece 1 kuruş alır.Her yöne aramaların dakikası ve her mesaj başı 10 kuruş.Üstelik yükleme şartı yok.

3'ü 1 arada paket :

NliyJdF.png

İnternet Paketi ;
9aB82tS.png

Sms Paketi ;
99aQu3h.png

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
Cidden geçmeyi düşünüyorum ,bim zaten öğrenci marketi hattıda öğrenci hattı :)

muhahmtok

Asistan
Reaksiyon puanı
0
evet diğer op lar 40 küsur kuruş mesaj başına alıyorken bim 10 kuruş alıyor tebrikler bim
ben de bimcell liyim

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
ben bımcell aldım dun :) 19tl ye 250dk her yöne 5000 sms 500mb ınternet ama sms her yönemı onu bılmıyorum ya ???

Kuvvetmira

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Aylık 10 TL yüklüyorum ben 9 TL ye internet paketi yapıyorum 500 MB Lik kalan 1 Tl ilede konuşuyom kısa kısa :D Bazen çaldırıyom gayet güzel 10 lira yetiyor aylık :)

dragonus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bim'den Aldığım Her Şey Dandik Çıkıyor Asla Bişi Almam Ben Ordan

St. Benoit

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Tablet için bimcell (ya da PTTcell) hat almayı düşünüyorum, 1 GB 14 TL gayet iyi de istanbul dışına çıktığımda -ki özellikle şehir ilçeleri vs- avea patlıyor. Sürekli gezen biri olarak çok sıkıntı yaşar mıyım işte onu kestirmek zor.

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Tablet için bimcell (ya da PTTcell) hat almayı düşünüyorum, 1 GB 14 TL gayet iyi de istanbul dışına çıktığımda -ki özellikle şehir ilçeleri vs- avea patlıyor. Sürekli gezen biri olarak çok sıkıntı yaşar mıyım işte onu kestirmek zor.

ücret olarak biraz daha fazla ama Turkcell 1gb sınırsız iyi olur senin için...

Msfk

Asistan
Reaksiyon puanı
5

Vodafone tavsiye ederim o zaman.

volgan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bir kaç aydır kullanıyorum telefonda çok konuşan biri değilim 19tl 'ye hepsi yetiyor da artıyor bana sadece konuşma kalitesi biraz düşük diğer hiç bir şeyden (internet dahil) sıkıntım yok. Ortalama telefon kullanıcıları ve öğrenciler için ideal bence .

Bir sorum olacak; BimCell'de görüntülü konuşma yapabiliyor muyuz? yapılıyorsa nasıl oluyor?

DarKeN

Profesör
Reaksiyon puanı
88
Vay ilk defa görüyorum bu operatör ne zaman çıkmış gerçekten çok hesaplı.

yuuksel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
avea alt yapısı hakkında kötü yorumlar okudum
bahsedilen kötü hizmetelerini yaşamadım çok şükür
dolayısıyla böyle düşünmüyorum

Msfk

Asistan
Reaksiyon puanı
5
bir kaç aydır kullanıyorum telefonda çok konuşan biri değilim 19tl 'ye hepsi yetiyor da artıyor bana sadece konuşma kalitesi biraz düşük diğer hiç bir şeyden (internet dahil) sıkıntım yok. Ortalama telefon kullanıcıları ve öğrenciler için ideal bence .

Bir sorum olacak; BimCell'de görüntülü konuşma yapabiliyor muyuz? yapılıyorsa nasıl oluyor?

3G yazıp 4551’e SMS gönderebilirsiniz.Tabi telefonunuzda görüntülü görüşme özelliği varsa.

FurkanOymak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bimden alınan herşey dandik değil. Aksine çok kaliteli hem ucuz hem güzel ;)

mekolac44

Doçent
Reaksiyon puanı
5
arkadaşlar konuşma paketini 9 tlden 12 tlye çıkartmışlar ayrıca mobil ödeme yapamadım iyice cozuttular

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Diğer operatörlere yetişene dek kullanırım. Baktım farkı kalmadı taşırım başka operatöre.

6sn 1Kr fiyatı benim için yetiyor. Gerisi teferruat :)

Bir şey sorayım yeri gelmişken bu 1.33 TL' lik Telsiz Kullanım Ücreti ne iş. Abim ve Babam' da aynı hattı kullanıyor ama onlardan kesilmiyor. Bende her ayın 10' unda sabit kesiliyor :huh:

hızıracil

Doçent
Reaksiyon puanı
4
ucuz ama kullananlar tarafından tavsiye edilmeyecek bir hat avea

derya1978

Asistan
Reaksiyon puanı
26
s.a arkadaşlar bimcell de her yöne 250 dk alıyorum

bu her yöne görüşmeler içinde görüntülü görüşmeler dahilmi

GeneralMobile D

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
s.a arkadaşlar bimcell de her yöne 250 dk alıyorum

bu her yöne görüşmeler içinde görüntülü görüşmeler dahilmi
Dahil olmayabilir;çünkü veri bağlantısı harcaması gerekiyor zannımca. Müşteri hizmetlerine sorman daha sağlıklı olur.

---------------

Geçecekler bimcell'e bir an önce geçsinler fiyatlar artmaya başlıyor ben eski tarifeden abone olduğum için 250 DK her yöne konulmaya 9 TL ödüyorum yeniler için bu ücret 12 TL...

Bu devirde en iyisi 3-4 hat bulundurmak hangisi iyi kampanya verir ise onu kullanmak veya direk kullanmak yerine hattı operatörden bir diğer operatöre taşıyıp kullanmak.

hangon

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bimcell avea altyapısını kullandığı için pek çekmio öncelik aveanın

bysertac

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ya arkadaşlar anladık aveanın alt yapısı felan da bi sorum olacak. Ben yaşadığım bölgede avea ile ilgili hiç bi sorun yaşamadım çekme sorunu ile ilgili metro hariç :D istanbulda oturuyorum anadolu yakasında avea iyi güzel çekiyor peki bimmcel alsam çekim gücü ve internet hızı iyi olur mu

Muvahhid

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Avea ile aynı onun çektiği yerde çekiyor çekmediği yerde çekmiyor..