Bu konuyu okuyanlar

Juggernaut

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Arkadaşlar Soner Arıca'nın Deniz Gözlüm şarkısının gitarla söylenenini bilen warmı ? :helpsmilie:

cnr

Asistan
Reaksiyon puanı
5
herkese merhaba arkadaslar, bir suredir askerdeyim ve yeni izine geldim. Askerde dinledigimiz gitme beyaz gulum adli sarki vardi, sanirim bir cogunuz biliyordur. Fakat bizim dinledigimizi bir kiz soyluyordu. Ben google`dan falan biraz baktim ama bir sonuca ulasmadim. Hep bir erkegin soyledigi seklinde var. Bana diger bahsettigim kizin soyledigi versiyonu lazim. Elinde olan varsa bana bilgi verebilirmi?

burock

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bende MERT ile GERT dizisinde Emre Altuğ'un oy dilim dilim kör olası dilim.... die bi şarkısı var onu arıyorum ama bulamadım bi türlü

Fox.

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Geçenlerde bi tv'de rock belgeseli vardı CNN yada NTV olması lazım.
Pink Floyd'un şarkısını çalıyolardı hangi şarkıydı o izleyen varmı ?

Son olarak Athena'nın Yalan parçasını coverlayan bi grup vardı o grup kimdi :)

Juggernaut

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Arkadaşlar Soner Arıca'nın Deniz Gözlüm şarkısının gitarla söylenenini bilen warmı ? :helpsmilie:

oceans09

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar selam benimde bi sorum olacakti
radyo fenomeni dinliyorsunuzdur yabancı şarkılardan çok sık çalınan bi şarkı
baaa baaa buna benzer bi şekilde geçiyo uzun uzun şarkının çogu yerinde aslında neredeyse şarkının tamamı böyle ince tatlı bi bayan sesi :D

fenomen dj yi söylüyor şarkıcının adını parçanın adını ama anlayamıyorum bi türlü
yardımcı olabilecek olan varmi acaba ?

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
Magnum çikolata reklamında çalan şarkıyı bilen varmı?? hani şu son çıkan hatun üşüyo gibi yapıo v.s v.s. :D:D

regedit

Profesör
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar selam benimde bi sorum olacakti
radyo fenomeni dinliyorsunuzdur yabancı şarkılardan çok sık çalınan bi şarkı
baaa baaa buna benzer bi şekilde geçiyo uzun uzun şarkının çogu yerinde aslında neredeyse şarkının tamamı böyle ince tatlı bi bayan sesi :D

fenomen dj yi söylüyor şarkıcının adını parçanın adını ama anlayamıyorum bi türlü
yardımcı olabilecek olan varmi acaba ?

Bob Sinclar - What I Want By Fireball :walkman:

tsewen

Doçent
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar ''Stalag 17'' isimli siyah beyaz filmde orjinali yayınlanan ve ''Zor Ölüm'' filmindede duyduğum, sözlerinin arasında '' HURRA HURRA'' diye nakaratı olan şarkının orjinalini ve kimin söylediğini bilen var mı teşekkürler

Juggernaut

Profesör
Reaksiyon puanı
41

tsewen

Doçent
Reaksiyon puanı
1
regedit sağolasın teşekkür ederim ama o dağil bu benim dediğim film müziği 1953 yapımı billy wilder yönetmiş, William Holden, Don Taylor, Otto Preminger, oynamış, die hard da kullanılmıştı

bjk_ayse

Profesör
Reaksiyon puanı
1
matrax da aralarda sürekli yabancı anlamadığım bi şarkı çıalyor çok güzel onun adını bilen var mı?

trauma

Doçent
Reaksiyon puanı
1
videonun arkaplanındaki seslerin tümünü kabul edersen, yardımcı olabilirim sana tsewen
diğer şekilde bi fikrim yok

a4tech

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Kanal 1 yeni açıldığı zamanlar yabancı klipler dönüyodu onlardan birini arıyorum, şöyleki;

bir bayan şarkıcı. klipte bir erkek birde küçük bir kız çocuğu var. kadın sürprize diye bir fransızca yada italyanca parça söylüyor. klipte herhalde kadın ölmüş ve evdeki kız çocuğu babasına bakmıyor. kızın annesinin ölüm üzüntüsünü ve babada eşini kaybetmenin üzüntüsünü üzerinden atamadığını anlatan bir klip. esmer güzel ve funda arar a benzeyen bir ses ile şarkı söylüyor. şarkıda kılıç sesleri de geliyor.

durum bundan ibaret...

edit: buldum sonunda hoh! nadiya - parle moi ama anlattıklarımla alakası yokmuş meğerse.

sekosek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yha bi şarkı vardı hani lolipoutumamıydı neydi 4 kişilerdi bi tane erkek ağzıyla müzik yapıodu pah pah pah fln diodu hatırlayan varmı_?

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Metallica - Nothing else mathers :S

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
reklamı izlemiştim harbiden güzel örnekler vermişler kaza olmasın diye

tsewen

Doçent
Reaksiyon puanı
1
ben sorunumu hallettim arkadaşlar teşekkürler

mesko8

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar ben bjk tvde delgadonun videosunda çalan rock şarkısını arıyom bulan-bilen var mı teskr

yigitdenizz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende bi şarkı arıyorum.devamlı radyo fenomende çalıo bi kız sölüyo,yabancı bi şarkı o yüzden sözleri yazamıom.çok komik olur yazsam.ses kaydı yapıcam ama buraya nasıl getiricem bilmiorum.yardımcı olurmusunuz