coke

Asistan
souris46 dedi ki:
ilk istek benden gelsin bari
geleceğe dönüş filminde hangisi olduğunu unutttum M.J fox'un geçmişteyken sahnede gitar ile çaldığı bir parça vardı adını bilen varmı yada orijinal versiyonunun youtube videosunu bilen mümkünse sevinirim arkadaşlar

CHUCK BERRY - JOHNNY BE GOOD

Serkannd

Profesör
Emektar
arkadaşlar bana acil lazım eskiden uyuma türkiye nin müziğiydi hala çoğu yerde var şu bir adam bi kadın ağızlarıyla çıkardığı ritmik sesler filan proje ödevim için onu ses yapcam lütfen yardım ismini söyleyin

UgurABA

Dekan
Vay be amma çok aranan şarkı varmış.Türkçe ismi bilinip ancak bulunamayan şarkıları temin etmeye çalışabilirim.

El Padrino

Dekan
Emektar
Arkadaşlar bu ara TV'de oynayan en son doritos reklamındaki müziği arıyorum !!!<br /><br />Doritos tırı şehirde dolaşıyor ve onunla birlikte uzaklardan gelen bir müzk seside eşlik ediyor.Ve en sonunda doritos paketlerı açıldıgında müzüğin kaynagı belli oluyor.Reklamda güzel müzikte çok güzel.<br /><br />Müziğin adını bilen arkadaşlar varsa yardımcı olsun lütfen...Teşekkürler şimdiden...<br /><br />Doritosun Reklam Müziği Bulunmuştur Arkadaşlar :)<br /><br />Cassius - Toop Toop<br /><br />http://www.youtube.com/watch?v=7t9kUYJ1vXA<br /><br />YouTube'a giremeyenler BURDAN BAKSIN

subversa

Öğrenci
Haftasonu Ankara'ya gitmiştim, bir alışveriş merkezinde çalıyordu.
Aklıma nakaratı geldi belki bir bilen çıkar.
"di lay lay lay, di lay lay layyyy" sadece bu kelimelerden şarkıyı çıkarabilirsek helal olsun bize :)

(İpucu çok az ama aklıma sadece burası geldi)

mila12

Dekan
Emektar
subversa dedi ki:
Haftasonu Ankara'ya gitmiştim, bir alışveriş merkezinde çalıyordu.
Aklıma nakaratı geldi belki bir bilen çıkar.
"di lay lay lay, di lay lay layyyy" sadece bu kelimelerden şarkıyı çıkarabilirsek helal olsun bize :)

(İpucu çok az ama aklıma sadece burası geldi)

Şarkı yabancı mı Türkçe mi
Söyleyen bayan mı erkek m?

Aklıma bu sözlerde bir tek Gülben Ergen geliyo :D

subversa

Öğrenci
Yabancı, erkek. Hareketli böyle kıpır kıpır enerjik birşeydi.

Keşke sorsaymışım ya, sonradan dilime takıldı. Ordayken farkına varmadım :)

dead_ghost

Profesör
arkadaşlar peugeot 206 reklamı vardı hatırlayın adam eski bir arabayı fille eziyordu falan 206 yapıyordu ;)

o müzik lazım yaaa :(

Abyss

Asistan
dead_ghost dedi ki:
arkadaşlar peugeot 206 reklamı vardı hatırlayın adam eski bir arabayı fille eziyordu falan 206 yapıyordu ;)

o müzik lazım yaaa :(

istediğin şarkı bu olması lazım => Raja Mustaq - Spot

Logithx

Profesör
Arkadaşlar ShiftDelete.Net'in çektiği videoların arka planında çalan şarkıyı bilen varmı.....

Son mesajlar