Bu konuyu okuyanlar

7/24

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
corpuscallosum dedi ki:
ben küçükken parlement pazar gecesi sineması çkardı onun müziği var mıı

linda ronstand - all my life

Şimdi bu parçayı açtım beni yine eskilere götürdü.

myefsane

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
[flash=550,55]http://www.divshare.com/flash/playlist?myId=4734258-e2f[/flash]

Arkadaşlar bu hareketli şarkıyı bilen var mı?

Zibi$

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar bu müziği çok arıyorum bulamadım. Yüzüklerin efendisi kralın dönüşünde rohan yardıma geliyor atlılarla 6000 tane tam girerken orda bi müzik var harika bişey onu bulabilirseni çok çok çok sevirinim..

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
[flash=200,100]http://media.imeem.com/m/8zUAT_OlUr[/flash]

Arkadaşlar yeni Lipton İce Tea reklamının müziği söyleyenin
ismini yada şarkının ismini bilen varmı.....

Fox.

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Bana Metin Türkcan'ın Şebnem Ferahın Gözlerinin Etrafındaki Çizgiler şarkısında attığı solosu lazım bulabilen varsa bana yollayabilirmi ? :)

lost42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar kalan 7 fenomen adlı programda çalan fon müziğini arıyorum. gül pembe değilde diğreini. bu müzik süper fm de çalıyor...

babyh21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya arkadaşlar ben günlerdir çarkıfelekte yarışmacıların ve asenanın dans ettiği salsa tarzı bir şarkı var onu arıyorum adını bilen varmı yaa:)

regedit

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
lost42 dedi ki:
arkadaşlar kalan 7 fenomen adlı programda çalan fon müziğini arıyorum. gül pembe değilde diğreini. bu müzik süper fm de çalıyor...

Nicos - Requiem for a dream

whiteshark

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
meraba ya içinde "same tonight" gecen bir rock sarkısı var ama (sarı cizmeli memet aga ) bildiklerinizi yazarsanız sevinirim ..aslında sarkı tam da rock diil ole sert diil yani :) bizim rocktan bozma popcular misali :p

trauma

Doçent
Reaksiyon puanı
1
whiteshark dedi ki:
meraba ya içinde "same tonight" gecen bir rock sarkısı var ama (sarı cizmeli memet aga ) bildiklerinizi yazarsanız sevinirim ..aslında sarkı tam da rock diil ole sert diil yani :) bizim rocktan bozma popcular misali :p

valla senin için google amcama sordum,
Christian Walz - You Look All The Same parçası olabilir
parçayı bulamadım, fakat sözlerinin her yerinde you look all the same tonight diyor

Artık LimeWire,Ares vs. programalr varsa indir dinle bi :) inşallah budur :)

lost42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
regedit dedi ki:
lost42 dedi ki:

sagol kardes cok iyi oldu

lost42 dedi ki:
lost42 dedi ki:
regedit dedi ki:
lost42 dedi ki:

kardes bu degil yaa çok duygusal yavaş bir fon lütfen bir yardimci olun

sagol kardes cok iyi oldu

fbsk12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bu foruma bende yeni üye oldum. Bu bölümü çok beğendim ve benimde yaklaşık 6 aydır aradığım bir klasik müzik var fakat bi türlü bulamadım.Elimde tek kanıt;Binbir gece dizisini izler miydiniz bilmiyorum ama işte o'nun 4. bölümünde dizi esnasında çalınıyor. Elimde videosu var, isterseniz müziği kayıt yaparak upload edebilirim de.Yardımcı olursanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler!

warkortali

Müdavim
Reaksiyon puanı
181
Öncelikler hoşgeldin fbsk12 konuyu beğenmene sevindim ;) Sen bashettiğin şarkıyı ses formuna sokup, bu konu başlığı altında paylaşırsan arkadaşlarım ve ben yardımcı olmaya çalışırız ..

waitingforyou

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selamunaleyküm, iki güzel şey rica edecem birincisi evet ilk arkadaşın yazdığı gibi güzel bir başlık ve konu.. ikincisi " konu içinde konu olacak gibi ve sanki 3 şey rica etmişim gibi olacak ama aslında 2..." Two and a half men in açılış müziği ile Turgay K - Sagopa Kajmer - 3 Sefil Şair in herhangi bir müzik versiyonunu bulabilir misiniz? ya da elinizde mevcut mu - Teşekkürler

3R4Y

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar aranızda dinleyen var mı bilmiyorum ama The Offspring'in yeni albümünde bulunan "Takes me nowhere" diye bi şarkı var bu şarkının nakarat kısmı aşırı derecede bi şarkıya benziyor ama haftalardır hala soruma cevap alabilmiş değilim başlığı gördüm yazım dedim belki bi cevap alırım =)

eeemmmrrreeeee

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar pek dınledıgım tur degıldır ama bu aralar radyo da calan denız sekı nın son albumunden slov guzel bı parca duyuyorum ..bulamadım ısmını bı turlu bılen warmı acaba .. ??

regedit

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
@eeemmmrrreeeee senin tarif ettiğin parça "adaletsiz seçim" veya "sahici" olabilir, birde "aptal" var ama güzel parça değil, deniz seki den nefret ederim ama iki parçası çok ii :)

eeemmmrrreeeee

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
@eeemmmrrreeeee senin tarif ettiğin parça "adaletsiz seçim" veya "sahici" olabilir, birde "aptal" var ama güzel parça değil, deniz seki den nefret ederim ama iki parçası çok ii :)

tesekkurlerr.. bi indiriyim bakıyım .. hangısısıyse yazarım tekrar buraya ,);)

WeaKed

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar beinmde bi şarkı arayışım olucak...Radyo Fenomen dinler misiniz bilmiyorum ama orada geçen bir şarkı..dj ismini ağzını yamulta yamulta söylediği için pek anlamadım ki sadece 1 kez duyabildim...alfa *** - begijapan türü bişey dedi....alfa da alfa değilmiş galiba ^^ :S

şarkıda sürekli begijapan türü bişey söylüyo tonight'ta geçiyo şarkıda...(begijapan tonight begijapannnn tonight....alright .... gibilerinden)
bilen varsa kesin anlicaktır beni... şimdiden tşkrler...

3R4Y

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar beinmde bi şarkı arayışım olucak...Radyo Fenomen dinler misiniz bilmiyorum ama orada geçen bir şarkı..dj ismini ağzını yamulta yamulta söylediği için pek anlamadım ki sadece 1 kez duyabildim...alfa *** - begijapan türü bişey dedi....lafa da alfa değilmiş galiba ^^ :S

şarkıda sürekli begijapan türü bişey söylüyo tonight'ta geçiyo şarkıda...(begijapan tonight begijapannnn tonight....alright .... gibilerinden)
bilen varsa kesin anlicaktır beni... şimdiden tşkrler...

alphaville - Big in japan :walkman:

ahmet_ahmet164

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya arkadaşlar birşarkı vardı a a aaa e e eee uuuuu free c'mon dıye bır sarkı vardı bır bayan soyluyordu hareketlı kıpır kıpır bır parca aylardır arıyorum mtv turkıyenın reklamlarında calıyor lütfen varsa bırı eklesın download lınkını

evet ya bu mziği nerden bulabilir arkadaşlar biri yardım etsin lütfen...

POB- TODAY diyolar ama o değil bayan bi şarkıcı söylüyordu...... yardım edin pleaseeee.....

aaaaa eeeee uuuu come onn diye bişeydi galibaaa.....

axi-adam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar çok acil yardıma ihtiyacım var
günlerdir dinleyip de adını bir türlü öğrenemediğim bir şarkı var
radyo fenomende sık sık çalıyor.
dj "tang out" gibi bir isim verdi.normal insanlar gibi konuşmadığı için bu dj milleti anlamadım tabi.
bu dans parçasının adını bilen varsa lütfen paylaşsın benimle.istediğim zaman dinlemek istiyorum artık.radyo başında nöbet beklemekten bıktım :((

nakatarı da "pa ram pam pam, pam pam..." diye gidiyodu.hatta bu şekilde başlıyodu
şimdiden teşekkürler :))

Juggernaut

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
:helpsmilie:Beyler geçen bi kafeye gittim bi şarkı dilime dolandı :D şarkının nakaratını biliyorum sadece adını bilen varsa söylesin:helpsmilie:

Nakarat:: küstüm hayataaaAAaaAaa küstüm hayataaaAAaaAaa böle bişeydi sanırım rock tarzı :helpsmilie:

souris

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Kilitlenen konuya bir mesaj atmıştım orada ki parça değil mi baktın mı hiç

rabia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şarkı Gargara grubunun Beter oldum şarkısı K-C.

sheep88

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Banada su sarkının ismi lazım:hani derler sevda masal yasananlar bir bir hayal peki gordugum ruyalar bosver.bilen varsa yardımcı olursa sevinrimm.......

3R4Y

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar şu sıralar radyolarda çok çalıyor hotel californianin coveri gayet güzel hoş olmuş bi tane hatun söylüyor ama kimin söylediğini bilmiyorum o kadar araştırdımda bilen var mı aranızda ?