warkortali

Profesör
Emektar
İsmi unutulan şarkı ve müzikler, Adını hatırlayamadığınız şarkı ve müzikler - Arama Bulma

Herkesin tek bir başlık altında, bu gibi sorunlarını tartışa bileceği bir yer, buyrun meydan sizin ..

Dip Not : Legal olmayan mp3leri forum üzerinden kesinlikle download edilebilir şekilde yansıtmak yasaktır.
Bu gibi alış verişlerinizi diğer yollardan sağlayınız.​

souris46

Profesör
ilk istek benden gelsin bari
geleceğe dönüş filminde hangisi olduğunu unutttum M.J fox'un geçmişteyken sahnede gitar ile çaldığı bir parça vardı adını bilen varmı yada orijinal versiyonunun youtube videosunu bilen mümkünse sevinirim arkadaşlar

ridvan1452

Profesör
Arkadaslar roberto carlosun son oynadıgı reklam flimindeki müzigin adı nedir ya cok sevdimde parfum reklamındaki hani kızların arasından flan geciyoya

İndirmek icin link bulursanız cok sevinirim

warkortali

Profesör
Emektar
souris46 dedi ki:
ilk istek benden gelsin bari
geleceğe dönüş filminde hangisi olduğunu unutttum M.J fox'un geçmişteyken sahnede gitar ile çaldığı bir parça vardı adını bilen varmı yada orijinal versiyonunun youtube videosunu bilen mümkünse sevinirim arkadaşlar

Evet bende o şarkıyı seviyorum ve filmi hala oturur ilgiyle izlerim :) istersen o şarkı bende var sana upload edebilirim ;)

chuck berry- johnny be good

trauma

Doçent
ridvan1452 dedi ki:
Arkadaslar roberto carlosun son oynadıgı reklam flimindeki müzigin adı nedir ya cok sevdimde parfum reklamındaki hani kızların arasından flan geciyoya

İndirmek icin]

o reklamın arka fonda olan müziği reklam sesleriyle birlikte tamamen istersen yardımcı olabilirim :D :D
videodan sesi çekerek :D

yuureii

Profesör
Zor Ölüm 4 filminin en başında hackerin evinde çaldığı müzik nedir arkadaşlar, var mı bilen?

souris46

Profesör
sayın warkortali arkadaşa sunmuş olduğu yardımdan dolayı sonsuz teşekkür eder arşivine zeval gelmemesini dilerim :D :D

warkortali

Profesör
Emektar
Aman efendim beni saymayın benden ve arşivimden bir tane var :) :p ne demek hojam her zaman .. Yardım edebildiysem ne mutlu bana :)

ridvan1452

Profesör
trauma dedi ki:
ridvan1452 dedi ki:

İndirmek icin]

o reklamın arka fonda olan müziği reklam sesleriyle birlikte tamamen istersen yardımcı olabilirim :D :D
videodan sesi çekerek :D

olur onada sukur aama onun orjinali olması lazım

Logithx

Profesör
[flash=200,100]http://media.imeem.com/m/Bs0MnAJRWm[/flash]

Bu şarkıyı söyleyen yada bu şarkının ismi nedir.....

Logithx

Profesör
KEMAL_5 dedi ki:
[flash=200,100]http://media.imeem.com/m/Bs0MnAJRWm[/flash]

Bu şarkıyı söyleyen yada bu şarkının ismi nedir.....

Yardımın için saol arkadaşım ama heralde verdiğin isim doğru değil.....

Şarkıyı söyleyen veya şarkının ismi nedir.....

Bilen yokmu.....