Bilgisayarınız donduğunda ilk yaptığınız şey nedir?

canfb1907

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Kusura bakmayın ben ctrl+shift+esc yazdım zannetmişim yanlış anlaşılma için özürdilerim...

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Haa şimdi evet direk görev yöneticisini açıyor o kombinasyon...

Staunch

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hatasını anlaması için zaman veririm. Sonrasında heycan için Kasa ile dans ederim. Hatasını anlamayıp devam ediyorsa Vay onun haline.

emoemo17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
win 7 de hiç olmadı ama eskiden
ctrl + alt+ del yapar kilitleyen programı kapatırdım

olmazsa reset

interpool

Profesör
Reaksiyon puanı
11
POLİS Çağırırım... :D Polis gelir ve, -Alın bunu getirin... :D

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
gözünün yaşına bakmam this is sparta der depiği basarım fiyat model fark etmez :D netbook almıştım sırf yavaş çalışıyor diye 3 günlük cihazı son sürat duvara fırlatmıştım :D sonuç 70 parçaya bölündü alet :D ogün bugündür bu durumu gören masaüstü bilgisayarım kilitlenmeyi bırakın yeniden başlat deyince bile abi eminmisin diye sorar oldu :D

canfb1907

Asistan
Reaksiyon puanı
3
gözünün yaşına bakmam this is sparta der depiği basarım fiyat model fark etmez :D netbook almıştım sırf yavaş çalışıyor diye 3 günlük cihazı son sürat duvara fırlatmıştım :D sonuç 70 parçaya bölündü alet :D ogün bugündür bu durumu gören masaüstü bilgisayarım kilitlenmeyi bırakın yeniden başlat deyince bile abi eminmisin diye sorar oldu :D

Yarıldım :)

onurozan91

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Allah'tan i5 işlemcimle donmadan sorunsuz kullanabiliyorum :) . Özellikle bu sıcak günlerde eriyor herşey :lol: (Hp pavilion dv6 serisinden bahsediyorum :D )

interpool

Profesör
Reaksiyon puanı
11
:D :D :D :D ... Seni ancak bilgisayar şiddet yasası paklar :D

v0ld3m0rt1s

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Şuanki sistemde problem yaşamıyorum şükür :)

Eski sistemde kilitlenince kasanın içinden çıkarırdım incebeli bitirene kadar düzelirdi :D

Beo

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Kontrol alt dileyt yaparım.

lordmarsell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bi kasanın HDD ışığına bakarım sürekli yaniyorsa bi 5 dk müsade ederim düzelmediyse Hdd data kablosunu çekerim sonra fişi çeker 30 sny power düğmesine basılı tutar içinde kalan elektiriğide harcatırım sonra takarım geriye düzelir. :)

EXPERT21

Asistan
Reaksiyon puanı
2
bi kasanın HDD ışığına bakarım sürekli yaniyorsa bi 5 dk müsade ederim düzelmediyse Hdd data kablosunu çekerim sonra fişi çeker 30 sny power düğmesine basılı tutar içinde kalan elektiriğide harcatırım sonra takarım geriye düzelir. :)
fiş takılıyken hdd kabolusunu çekmen ne diyim demekki makınayı gözden çıkarmışsın :D

lordmarsell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
fiş takılıyken hdd kabolusunu çekmen ne diyim demekki makınayı gözden çıkarmışsın :D
veri yazımı durdurulduktan sonra harddisk gücünü çekseniz bile zarar görmez

windows kapatma esnasında önce hdd ye verileri kaydeder ve daha sonra anakart üzerinden hdd gücü kesilir .

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
Bilgisayar donduğunda başka bilgisayara gidip kendi bilgisayarımı aldatırım :D :p