Bilgisayarımın rest atma sorunu

kerkenezz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilgisayarım bundan önce.sorunu vardı dün geldi bilgisayarcıda çözülen sorun bilgisayarın açılmamasıydı şimdi ise bilgisayar açılıyor 20 dk sonra ekran simsiyah oluyor ama monitörün ışığı yanıp yanıp sönüyor sorun nerede olabilir? Bilgisayarcı uyku modu gibi bişeye giriyor demiş lütfen yardım edin

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Bilgisayarım bundan önce.sorunu vardı dün geldi bilgisayarcıda çözülen sorun bilgisayarın açılmamasıydı şimdi ise bilgisayar açılıyor 20 dk sonra ekran simsiyah oluyor ama monitörün ışığı yanıp yanıp sönüyor sorun nerede olabilir? Bilgisayarcı uyku modu gibi bişeye giriyor demiş lütfen yardım edin
Bilgisayar kendini bekleme yani uyku moduna alıyor olabilir

kerkenezz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
önceden bilgisayarı uyku moduna geçir ve ekranı kapatı hiçbir zaman yapmıştım. Gelişmiş seçeneklerde sabit diskin 20 dk sonra uyku moduna alındığını gördüm. Onu 0 yaptım ve zaman tuttuğumda bilgisayarımın hep 20 dk da kapandığını gördüm. Bunun yüzünden olabilir mi

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
önceden bilgisayarı uyku moduna geçir ve ekranı kapatı hiçbir zaman yapmıştım. Gelişmiş seçeneklerde sabit diskin 20 dk sonra uyku moduna alındığını gördüm. Onu 0 yaptım ve zaman tuttuğumda bilgisayarımın hep 20 dk da kapandığını gördüm. Bunun yüzünden olabilir mi
0 yapma sabit diskin kendi kendine kapanmamasını istiyorsan 999 yap onu sen pc yi kapatmadan sabit disk uykuya geçmez.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
tamamda bilgisayarım tam 20 dakikada kapanıyor sabit diskde 20 dakikada kapanıyor
Cihaz laptop mu?
İşletim sistemi nedir ?

Dengeliyi seç ve plan ayarlarını değitirden Yüksek performansı seçer misin yine kapanacak mı görelim.

kerkenezz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cihaz laptop mu?
İşletim sistemi nedir ?

Dengeliyi seç ve plan ayarlarını değitirden Yüksek performansı seçer misin yine kapanacak mı görelim.
hocam cihazım masaüstü işletim sistemim windows 7 ultimate 32 bit
plan ayarım zaten hep yüksek performans