Benim hakkımda düşünceleriniz ?

Bu konuyu okuyanlar

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Selam değerli üyeler ve moderatörler
Foruma 2014 yılında katıldım ama cok aktif değildim son 1 yıldır forumu aktif olarak kullanıyorum başlıktan da anlaşılacağı uzere beni nasıl bilirdiniz eleştiriye açığım ama yapıcı eleştiri yaparsanız sevinirim
İyi forumlar

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Son düzenleme:

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Anime rehberliğinde master yapmış telefon tavsiyede çok iyi, iyi biri ne yazsam bilemedim ki, hiç düşünmemistim aklıma gelmiyo başka bir şey ama iyi ters biri değil ?
Estagfurullah ne masterlığı ben sadece izlediklerimi önerdim benim 1 yılda 50 hatta 100 anime izleyen arkadaslar var ve ben anime izlemeye gecen yıl basladım 20'ye yakın anime bitirmişimdir :)

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Onca engellemelere rağmen eski bir telefonun zaliminden kurtulmuş bir üyesin. O his anlatılmaz,yaşanır.

Onca araştırmadan sonra da doğal olarak telefonlar hakkında çok iyi bilgilere sahiplendin. Resmen kendimi hatırlatıyorsun :)

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Ablasının telefon sevdası yüzünden çok üzülen telefon sever bir arkadaş. Ablasına biraz sinirli.
Mi 9 T'yi çok sever.
Aklıma sadece bunlar geldi :)
Ablamın telefon sevgisi yok ki aksine hicbir telefonu begenmiyor kafayı Sony ile bozmuş Türkiye pazarından cekilmesini de İPhone hastalarından dolayı olduğunu zannediyor
Mİ9T sevilmeyecek telefon değil hocam en azından ben ne istediğimi biliyordum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Onca engellemelere rağmen eski bir telefonun zaliminden kurtulmuş bir üyesin. O his anlatılmaz,yaşanır.

Onca araştırmadan sonra da doğal olarak telefonlar hakkında çok iyi bilgilere sahiplendin. Resmen kendimi hatırlatıyorsun :)
Reis Xiaomi ile tanışmadan önce ben İPhone hastasıydım iyiki de bu hastalıktan kurtuldum şuanda akıl sağlığı olarak gayet iyiyim :)
Yalnız forumda 1 yıldır aktifim gercekten telefon hakkında cok iyi bilgi sahibi oldum vizyonum genisledi yemin ediyorum
5 yıl boyunca 5s kullanmak da hic kolay değildi be bro 5 yil iyi dayandı bana ??

Ablasının telefon sevdası yüzünden çok üzülen telefon sever bir arkadaş. Ablasına biraz sinirli.
Mi 9 T'yi çok sever.
Aklıma sadece bunlar geldi :)
Hocam ablama sinirliyim çünkü telefon beğenmiyor ne istediğini bilmiyor sanki ömürlük telefon alacak girdiği triplere bak hele :)

Son düzenleme:

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Hayatımda ilk defa bir forumda bulundum ve harbiden burada en anlaştığım sensin hocam, kafa adamsın. Ablana da saygılar :D
Naptınız bu arada telefon işini?

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Hayatımda ilk defa bir forumda bulundum ve harbiden burada en anlaştığım sensin hocam, kafa adamsın. Ablana da saygılar :D
Naptınız bu arada telefon işini?
Güzel düşüncelerin için teşekkür ederim S10 reis ne de olsa 1 yıldır forumda aktifim ve sende anlaştığım kafa adamlardan birisin ablamın telefon işine gelirsek Sony ile kafayı bozdu hocam tabi bende yıldım artık ne yaparsa yapsın artık ilgilenmiyorum bile saldım yani anlayacağın

3 sene sonra yine Mİ9T ayarında bir telefona geçerim ama bu sefer Realme alacağım

İsim tanıdık geliyor da sen kimsin bro??
Kim olduğumun ne önemi var forumda bir üyeyim işte ??

Reaksiyon puanı
6,381
3 sene sonra yine Mİ9T ayarında bir telefona geçerim ama bu sefer Realme alacağım
Realmi9t?

?

Şaka bir yana çok sohbeti hoş birisiniz hocam. Sohbetiniz hoş. Oneplus, realme, xiaomi hakkında konuşuyorsunuz, onlar hakkında konuşmayı seviyorsunuz. Sürekli Samsung, Apple amiral gemisi konuşmuyorsunuz. Umarım bu sene de çok aktif olabilirsiniz

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
7,999
Gayet bilgili ve saygılı birisin. Mi 9T fanboyluğundan kurtulsan 10 numara olur ?

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Reaksiyon puanı
6,381
Oneplus'u one çıkaran özelliği neydi? İşletim sistemi flndi galiba ama kamera?
Ara yüzü, stabilitesi ve ekranı. Ve performansı. Oyun telefonları hariç oneplus 8 pro en güçlü android. Fortnite'ı 90fps oynatabiliyor. Ki fortnite mobilde ki en ağır oyun

Android'teki en akıcı arayüze( OxygenOS) sahip ve Android güncellemelerini çıktığı hafta alıyor. Ayrıca son modelleri saymazsak f/p konusunda başarılı.
Son modelleri de en f/p cihazlar. 900 dolara o ekran, performans yok. Oyun telefonları hariç. Oneplus 8 pro 900 doları çok çok hak ediyor. Ben de başlarda öyle düşünmüyordum ama ayrıntılar belli olunca kesinlikle hak ettiğini düşünüyorum.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Örümcek hislerin ve ağ atabilme yeteneğin var mı?
1- Radyoaktif örümcek Peter'a ağ atma yeteneği vermedi bu yüzden mekanik ağ atıcı yaptı bu da Peter'ın ne kadar zeki biri olduğunu gösteriyor
2- Böyle yeteneklerim yok ama eğer hangi kahramanın güclerine sahip olmak isterdin diye sorarsan cevabım Spider-Man olurdu

Hafiyye-iAbdülhamid-iSani

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,170
1- Radyoaktif örümcek Peter'a ağ atma yeteneği vermedi bu yüzden mekanik ağ atıcı yaptı bu da Peter'ın ne kadar zeki biri olduğunu gösteriyor
2- Böyle yeteneklerim yok ama eğer hangi kahramanın güclerine sahip olmak isterdin diye sorarsan cevabım Spider-Man olurdu
Bu kadar ciddiye alacağını düşünmemiştim

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Gayet bilgili ve saygılı birisin. Mi 9T fanboyluğundan kurtulsan 10 numara olur ?
Bu aralar Realme'ye sardık hocam ?
Hocam şimdi ona fayboyluk demeyelim benim İPhone önerdiğim konular da var bunu inkar edemezsin Mİ9T beklentilerimi fazlası ile karşılayan bir telefon bundan sonraki telefonum da Mİ9T ayarında olmalı

Bu kadar ciddiye alacağını düşünmemiştim
Espri yaptığını biliyordum zaten ?
Spidey çocukluk kahramanımdır yeri bende çok ayrıdır zaten avatarım ve kullanıcı adımdan anlamışsındır

Mobil dünya tarafında gayet bilgili, Oneplus cihazlara ve Oxygen OS arayüzüne ilgili biri. Gayet saygılı konuşur.

Mi 9T'den sonra OnePlus'a geçecek?
Valla Türkiye fiyatlarını görünce anca rüyamda görürüm gibime geliyor

Son düzenleme:

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Valla Türkiye fiyatlarını görünce anca rüyamda görürüm gibime geliyor

Hocam eğer yine orta segment gidersem Realme'ye geçerim, fakat amiral gemisi bakarsam bi sefer İphone'a dönerim( İOS 14'ten sonra biraz geçiş isteği oluştu)

Android'te sorun şu: Bir cihaza 7-8K verdikten sonra 2, maks 3 güncelleme almak üzücü, ayrıca İphone'u bırakma nedenim olan bataryada resmen devir atladılar.

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,309
çok tanımıyorumki sizi :D ee benim hakkımda düşünceleriniz nasıl :)

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,768
Benden eski üyesin Ama şuana kadar örgüt kurmadıysan forumda, sanki hiç burda olmamışsın gibi düşünüyorum.

Yerine olsam şimdiye kadar Amerika taktiği gibi yan terrör teşkilatı örgütleri kurardım forumda.

Canlı bomba yani Direk Ban'ın üzerine koştururdum kamikaze üyeleri