Benim hakkımda düşünceleriniz ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Webhead

Dekan
Selam değerli üyeler ve moderatörler
Foruma 2014 yılında katıldım ama cok aktif değildim son 1 yıldır forumu aktif olarak kullanıyorum başlıktan da anlaşılacağı uzere beni nasıl bilirdiniz eleştiriye açığım ama yapıcı eleştiri yaparsanız sevinirim
İyi forumlar

Webhead

Dekan
Anime rehberliğinde master yapmış telefon tavsiyede çok iyi, iyi biri ne yazsam bilemedim ki, hiç düşünmemistim aklıma gelmiyo başka bir şey ama iyi ters biri değil 🙂
Estagfurullah ne masterlığı ben sadece izlediklerimi önerdim benim 1 yılda 50 hatta 100 anime izleyen arkadaslar var ve ben anime izlemeye gecen yıl basladım 20'ye yakın anime bitirmişimdir :)

TheTruthHurts

Profesör
Onca engellemelere rağmen eski bir telefonun zaliminden kurtulmuş bir üyesin. O his anlatılmaz,yaşanır.

Onca araştırmadan sonra da doğal olarak telefonlar hakkında çok iyi bilgilere sahiplendin. Resmen kendimi hatırlatıyorsun :)

Webhead

Dekan
Ablasının telefon sevdası yüzünden çok üzülen telefon sever bir arkadaş. Ablasına biraz sinirli.
Mi 9 T'yi çok sever.
Aklıma sadece bunlar geldi :)
Ablamın telefon sevgisi yok ki aksine hicbir telefonu begenmiyor kafayı Sony ile bozmuş Türkiye pazarından cekilmesini de İPhone hastalarından dolayı olduğunu zannediyor
Mİ9T sevilmeyecek telefon değil hocam en azından ben ne istediğimi biliyordum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Onca engellemelere rağmen eski bir telefonun zaliminden kurtulmuş bir üyesin. O his anlatılmaz,yaşanır.

Onca araştırmadan sonra da doğal olarak telefonlar hakkında çok iyi bilgilere sahiplendin. Resmen kendimi hatırlatıyorsun :)
Reis Xiaomi ile tanışmadan önce ben İPhone hastasıydım iyiki de bu hastalıktan kurtuldum şuanda akıl sağlığı olarak gayet iyiyim :)
Yalnız forumda 1 yıldır aktifim gercekten telefon hakkında cok iyi bilgi sahibi oldum vizyonum genisledi yemin ediyorum
5 yıl boyunca 5s kullanmak da hic kolay değildi be bro 5 yil iyi dayandı bana 😂😂

Ablasının telefon sevdası yüzünden çok üzülen telefon sever bir arkadaş. Ablasına biraz sinirli.
Mi 9 T'yi çok sever.
Aklıma sadece bunlar geldi :)
Hocam ablama sinirliyim çünkü telefon beğenmiyor ne istediğini bilmiyor sanki ömürlük telefon alacak girdiği triplere bak hele :)

Son düzenleme:

grbzz

Profesör
Hayatımda ilk defa bir forumda bulundum ve harbiden burada en anlaştığım sensin hocam, kafa adamsın. Ablana da saygılar :D
Naptınız bu arada telefon işini?

Webhead

Dekan
Hayatımda ilk defa bir forumda bulundum ve harbiden burada en anlaştığım sensin hocam, kafa adamsın. Ablana da saygılar :D
Naptınız bu arada telefon işini?
Güzel düşüncelerin için teşekkür ederim S10 reis ne de olsa 1 yıldır forumda aktifim ve sende anlaştığım kafa adamlardan birisin ablamın telefon işine gelirsek Sony ile kafayı bozdu hocam tabi bende yıldım artık ne yaparsa yapsın artık ilgilenmiyorum bile saldım yani anlayacağın

3 sene sonra yine Mİ9T ayarında bir telefona geçerim ama bu sefer Realme alacağım

İsim tanıdık geliyor da sen kimsin bro😂😂
Kim olduğumun ne önemi var forumda bir üyeyim işte 😂😂

Yusuf ÇALIŞ

Profesör
3 sene sonra yine Mİ9T ayarında bir telefona geçerim ama bu sefer Realme alacağım
Realmi9t👍

😃

Şaka bir yana çok sohbeti hoş birisiniz hocam. Sohbetiniz hoş. Oneplus, realme, xiaomi hakkında konuşuyorsunuz, onlar hakkında konuşmayı seviyorsunuz. Sürekli Samsung, Apple amiral gemisi konuşmuyorsunuz. Umarım bu sene de çok aktif olabilirsiniz

Son düzenleme:

Son mesajlar