Soru Bayram tatilinde neler yaptınız?

Bu konuyu okuyanlar

Buse Özübek

SDN
SDN
Reaksiyon puanı
260
Ben ailemle birlikte Sakarya'daydım. Uzun süre insanlardan, trafikten ve stresten uzak kalmak muhteşem geldi.
Bol bol kaynar termal suya girdim. :D Aşırı zor olmakla birlikte faydalarını da gördüm.

salihaktan_

Müdavim
Reaksiyon puanı
544
İstanbul'da arkadaşlarımla sabahtan akşama kadar gezdim tozdum valla tabi bu arada da sevdiklerimi arayıp bayramlarını kutlamayı da ihmal etmedim. :)

salihaktan_

Müdavim
Reaksiyon puanı
544
İstanbul yine bildiğimiz gibiydi, pek fark yoktu açıkçası. Toplu ulaşımın bayramda ücretsiz olmasının etkisi de var tabi.

?????????

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,015
Ben ailemle birlikte Sakarya'daydım. Uzun süre insanlardan, trafikten ve stresten uzak kalmak muhteşem geldi.
Bol bol kaynar termal suya girdim. :D Aşırı zor olmakla birlikte faydalarını da gördüm.
evde oturdum cs oynadım

Buse Özübek

SDN
SDN
Reaksiyon puanı
260
İstanbul yine bildiğimiz gibiydi, pek fark yoktu açıkçası. Toplu ulaşımın bayramda ücretsiz olmasının etkisi de var tabi.
Eski yıllarda bayram olduğu zaman İstanbul'da bir hafifleme oluyordu şu an mümkün değildir tabi bu durum malum durumlardan ötürü...

karakabus_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
47
Eski yıllarda bayram olduğu zaman İstanbul'da bir hafifleme oluyordu şu an mümkün değildir tabi bu durum malum durumlardan ötürü...
istanbullu olmayanlar bayramda istanbul'a akın ediyor. istanbulda yaşayanlar genelde akdeniz, ege ve memleketlerine gidiyor. bu yüzden boşalmıyor istanbul.