Battlefield 4 Hakkında Ne Düşünüyorsunuz

UR4NYUM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abi ben battlefield 4 u yukledim oynuyorum sifir kasmiyo bence call of a bin basar aksiyon full hele binaların ve duvarların yikilmasi çok hosuma gitti FPS oözellikleri çok gerçekçi call ofun bu yolda büyükbi adim atmasi gerekir

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
Oyunu biraz önce kurdum bug Vs olsada güzel grafikleri tavan yapmış :)

Jomolocco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Bf3 u buyuk bir hevesle 29 lira vererek satin almistim ama istedigim oyun deneyimini yasayamadim. Bilgisayarin etkisi buyuk elbette samsung 550p kullaniyorum.
Bf4 e de fark olmayacagi icin hic indirip bakmiyorum bile cod 4 devam ;)

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Abi ben battlefield 4 u yukledim oynuyorum sifir kasmiyo bence call of a bin basar aksiyon full hele binaların ve duvarların yikilmasi çok hosuma gitti FPS oözellikleri çok gerçekçi call ofun bu yolda büyükbi adim atmasi gerekir

Yıllardır aynı oyunu farklı senaryo adı altında satıp duruyorlar. Herkes de bunun farkında oldu. Kimse yüzüne bakmadı ghost da. Nitekim BF4 çok bol yanlış ile çıkmasaydı piyasaya şuan açık ara önde olacaktı. Bu tarz oyunları parayla alıp online oynamak zorundasın aslında. İnanamayacağın bir keyif veriyor. Ben hem hatalar düzelsin hem de premium versiyonu çıksın diye bekliyordum o da geldi sanırım. Yüksek ihtimal GTA5 oynamayı bırakınca alacağım

SeveralPsycho

Asistan
Reaksiyon puanı
6
!! SPOILER IÇEREBILIR !!

Battlefield 4 an itibariyle bitirmiş biri olarak final bölümü 10 numaraydı,siz hangi seçenekleri seçtiniz finalde?

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
arkadaşlar dogrusunu söylemek gerekirse battlefield 4 u bitirdim call of duty ghostta neredeyse bitmek uzere

call of duty nın grafiğinde bf 4 e göre bi parlaklık var kaliteli gibi görünüyor ama bf4 un grafiği daha doyurucu daha keskin . .

konu bakımından kesinlikle ve kesinlikle call of duty daha iyi oyunun bi amacı var bf4 un Sonu harika bitti ama başından beri asıp kestim hiçbişey anlamadım . counter strike gibi . .

call of dutynın sonunu daha görmedım ama oyun harika gidiyor . . anti aliasing 4x de 8x de kasıyor

SeveralPsycho

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Ya kontrolde anlam veremediğim bi gariplik var, bf3 yada cod serisindeki gibi değildi kontroller ama grafikler güzeldi.Final kısmında ne yaptınız?

volgan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bf3 ünüz varsa multi için alıp buglarla uğraşmaya değmeyecek oyundur; bf3 ün bi kaç tık ötesinde ve texture dan çok renkler daha gerçekçi olmuş. bf3 e devam

IuTKuI

Profesör
Reaksiyon puanı
4
BF3 te de bu şekilde en başlarda bir çok sorun çıkıyordu.
Sonra bir update geldi ve sorunları düzelttiler.
BF4 için de update gelecektir, bekleme modundayız.

falcon291

Profesör
Reaksiyon puanı
45
Öncelikle BF3 oynamamış biri olarak BF4'ü çok ama çok sevdim. Battlefield serisi Single Player oynanmaz, oyun multiplayer oynanmak için yapılmış. Keşke Single Player oyun için hiç kasmayıp, BF4'ü bug'lardan biraz kurtarsalardı çok daha iyi olurdu.

Şimdi gelelim tavsiyelere: Oyun iyi bir ekran kartı, iyi bir işlemci istiyor ve bunları sonuna kadar kullanıyor. Ama bölüm araları yüklemeleri evet yüklenen veri miktarı nedeni ile çok uzun, bu sıkıntıyı ortadan kaldırmak için tavsiyem çok paranız var ise SSD almanız ve oyunu SSD üzerine kurmanız (SSD'de 28 GB az yer değil) ya da RAID 0 yapıp 2 hard diski birleştirirseniz performansta artış sağlanıyor. Bu sayede yeni oyun başladığında tankı, helikopteri kapan oluyorum genelde. :)

Düşük konfigürasyonda oyun nasıl çalışıyor bilmiyorum, laptopa kurup bakmak lazım ama bence bu oyunlar laptopluk değil.

Bu arada oyunda özellikle 1 haritada ses problemi var, ses kesilip duruyor. Bir de arada sırada multiplayer'dan atılıyorum, ama bu açıkcası çok da rahatsız edici bir sıklıkta olmuyor. Bir oyunu ilk günden almanın dezavantajı bu ama, ben Türk Telekom yüzünden oyunu geç indirince diğer oyuncuların çokdan rütbelerini aldığını gördüm.:mad:

Bir de BF 1942-1943'ten beri olan uçak, helikopter sürememe beceriksizliğim sürüyor. :mad:

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
Battlefield 4'e güncelleme gelmiş sanırım.

Mesuthoroz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben dun aldım PSN Battlefield 4™ Premium paketi ile birlikte, online cok iyi olmuş, PC deki FTP oyunları aratmıyor. Grafikler ise COD Gost dan daha iyi bence.

Mesuthoroz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Senaryo da var mutipleyer modu da mevcut online oynamak için.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Battlefield 4 PS3 oyniyacaklar, PSN online isimlerini yazsın ekleğip birlikte savaş atak :D

dvtkrlbs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok eğlenceli ve kendine bağlayan bir oyun özellikle multiplayeri harika fakat singleplayeri kötü denemez ben en zorda oynuyom ve oldukça eğleniyorum

sireno52

Asistan
Reaksiyon puanı
65
milletin övmesiyle gaza gelip 60tl verip aldım grafikleri iyi ama ben beğenmedim zira marketi olan bedava oyunlardan hiç bir farkı yok 64 kişilik serverlerde oynamak güzel ama hiçbir taktiksel yanı yok silahı al eline allah ne verdiyse tara tabi yüksek leverlilerin elindeki kalteli silahlardan dolayı sinek gibi avlanman garanti uçak tank vs gibi araçların olduğu bir yerde harita çok küçük belirli bir mesafeyi aştımı 10 saniye sonunda ölüyorsun şahsen ben america's army proving grounds tan aldığım zevki alamadım oyunun grafikleri kötü ama oynaması zevkli vede gerçekçi ne o öyle bf 4 de kalabalığın ortasına roket atıyorum sadece bir kişi ölüyor america's army proving grounds ta el bombası yakınına düştümü kaç kişi varsa telef oluyor belli bir uzaklıktaysan genede bayağı bir hasar veriyor https://www.youtube.com/watch?v=bXXg-jjfkAk

falcon291

Profesör
Reaksiyon puanı
45
milletin övmesiyle gaza gelip 60tl verip aldım grafikleri iyi ama ben beğenmedim zira marketi olan bedava oyunlardan hiç bir farkı yok 64 kişilik serverlerde oynamak güzel ama hiçbir taktiksel yanı yok silahı al eline allah ne verdiyse tara tabi yüksek leverlilerin elindeki kalteli silahlardan dolayı sinek gibi avlanman garanti uçak tank vs gibi araçların olduğu bir yerde harita çok küçük belirli bir mesafeyi aştımı 10 saniye sonunda ölüyorsun şahsen ben america's army proving grounds tan aldığım zevki alamadım oyunun grafikleri kötü ama oynaması zevkli vede gerçekçi ne o öyle bf 4 de kalabalığın ortasına roket atıyorum sadece bir kişi ölüyor america's army proving grounds ta el bombası yakınına düştümü kaç kişi varsa telef oluyor belli bir uzaklıktaysan genede bayağı bir hasar veriyor https://www.youtube.com/watch?v=bXXg-jjfkAk
Öncelikle dediklerinde haklısın kimi silahların özellikleri oyunun zevki için sınırlandırılmış durumda... Ama bunun dışında BF4 gerçekten güzel bir oyundur. İlk başta çok sık ölmen son derece doğal, daha haritadaki saklanma yerlerini ve oyundaki püf noktalarını bilmiyorsun. Kaç senedir oynuyorum, hiç bilmediğim bir haritada ben bile 0.2 gibi ratio ile oynayabiirim. Silahların özelliklerine gelince bu oyunda süper silah yok. Var da o da genelde yerde duruyor, ilk gelen kapıyor. Oyuna başladığın silahla son alacağın silah arasında çok az fark oluyor ve bu fark kimi vakit ilk aldığın silahın lehine bile olabiliyor. Önemli olan aldıın silahın 0 haline yapacağın ekler. Böylelikle o silah senin için daha kullanılabilir hale gelecektir. Bu arada doğru sınıfı seçmek de çok önemli. Bir sniper tüfeği ile kalabalığa girmek ya da bir LMG ile yakın dövüş yapmak çok doğru değil. Sınıfına uygun hareket etmek zorundasın. Tank patlatmak derdinde değilsen, ya da sürmek Engineer olmak çok mantıksız. 64 kişilik bir oyunda dengeli iki takım karşı karşıya gelirse çok güzel anlar yakalayabiirsin.

Selamlar,