Baklava Yiyemiyorum

AlperShal

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
baklava nasıl yenir diye youtube'da baktım, baklavayı alıp, ters çeviriceğiz ve sonra damğamıza yapıştırıp yavaşça ısırıyorum, kışşşş diye ses gelecek diyor ben aynısını yapıyorum, kışşş diye ses gelmiyor neden?
Zengin değiliz o yüzden. :/

Reaksiyon puanı
268
baklava nasıl yenir diye youtube'da baktım, baklavayı alıp, ters çeviriceğiz ve sonra damğamıza yapıştırıp yavaşça ısırıyorum, kışşşş diye ses gelecek diyor ben aynısını yapıyorum, kışşş diye ses gelmiyor neden? (!)
Cips yer gibi o hazzı ala ala yiceksin. Bak olur o zaman iyi Baaaaaklavağğ yemeler.

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Cips yer gibi o hazzı ala ala yiceksin. Bak olur o zaman iyi Baaaaaklavağğ yemeler.
Canım Çekti.
Mesaj otomatik birleştirildi:

baklava nasıl yenir diye youtube'da baktım, baklavayı alıp, ters çeviriceğiz ve sonra damğamıza yapıştırıp yavaşça ısırıyorum, kışşşş diye ses gelecek diyor ben aynısını yapıyorum, kışşş diye ses gelmiyor neden? (!)
Ben Temelli Alıyorum Baklavayı Ters Çevirip Hemen Yiyorum.:D

95403

İnsanımsı bir bot
Reaksiyon puanı
209
Gelmez tabii. Onu anca Ökkeş abimiz yapabilir.