Babam bana hiçbir şey almıyor.

Bu konuyu okuyanlar

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075

valorant

Asistan
Reaksiyon puanı
101
Üzüldüm adına.Bu durumu babanla görüş ve onun da bir gün yaşlanıp sana muhtaç kalacağını hatırlat.Tabii o sana öyle yapmaya devam ederse yaşlanınca ona kötü davranma.Allah babanı ıslah etsin.

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,310
Ne duyar kastın şimdi boş yere? Sevilecek baba var sevilmeyecek baba var gereksiz benim babam olmadı olayına gerek yok.
Ben sadece böyle konulardan nefret ettiğimi söyledim o böyle bir konu açtı ne oldu bizim burda yazdıklarımız onun hayatını düzeltmez ben sadece gereksiz bir konu olduğunu söyledim

ömerim55

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,328
İllaha ki bu zamanlar geçecek ama geçene kadar da zor oluyor. Belki de 50 defa dillendirdim ama yaklaşım acılarımız farklı. Karnın doyuyor ac değilsin açıkta değilsin minvalinde konuşuyor. Ama insanın da sadece ihtiyaçlarının karşılanması yetmiyor. İllaha ki bazı istekler oluyor. Hele ki kendine 20. Ayakkabısını 15. Montunu 50. Kazağını alıp da benim hiçbir isteğimi karşılaşmaması canımı sıkıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Üzüldüm adına.Bu durumu babanla görüş ve onun da bir gün yaşlanıp sana muhtaç kalacağını hatırlat.Tabii o sana öyle yapmaya devam ederse yaşlanınca ona kötü davranma.Allah babanı ıslah etsin.
Kötü davranamam ne de olsa babam. Vefat ettikten sonra vicdan azabı olur.

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,310
Kötü davranamam ne de olsa babam. Vefat ettikten sonra vicdan azabı olur
Bunu bilmeyip sonradan üzülen çok insan var gerçekten buna dikkat edilmesi lazım bi kavga edersin barışamadan ölür gider

Tolga6bd6

Doçent
Reaksiyon puanı
298
Beyler galiba babam benle dalga geçiyor. Eski kendi aldigim bilgisayarım bozulmuştu. Bilgisayar istedim. 2 aydır söyleyip duruyorum. Dün akşam getirmiş pentium 4 3.0ghz 80gb HDDli 64gb ekran kartlı DDR1 bir şey getirmiş. Ben bununla oyun oynamayı bırak ebaya bile giremem dedim. O da bilgisayar istedin aldım nankör evlat diyor. Sizce ne yapmalıyım.
Ow Burda dur ,ona bilgisayarı bana neden sormadan aldın dermisin ? büyük ihtimalle tanıdıgından almıştır

valorant

Asistan
Reaksiyon puanı
101
İllaha ki bu zamanlar geçecek ama geçene kadar da zor oluyor. Belki de 50 defa dillendirdim ama yaklaşım acılarımız farklı. Karnın doyuyor ac değilsin açıkta değilsin minvalinde konuşuyor. Ama insanın da sadece ihtiyaçlarının karşılanması yetmiyor. İllaha ki bazı istekler oluyor. Hele ki kendine 20. Ayakkabısını 15. Montunu 50. Kazağını alıp da benim hiçbir isteğimi karşılaşmaması canımı sıkıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kötü davranamam ne de olsa babam. Vefat ettikten sonra vicdan azabı olur.
Sana kötü davran demedim,sadece sen o yaşlanınca senin de ona öyle davranacağını söyle.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,773
Keşke bir tokat kurtarsa. Tokat manyağı eder beni.
Baba vurdukça sende onu vuracaksın.
Hoşuna gidecek dicek ki, heyt be benim ne aslan evladım varmış.
Askere hazır olduğunu kanıtla babana.

Hade iyi haberler bekliyoruz senden

TommyShelby

Doçent
Reaksiyon puanı
128
Çok dayak yedim ama. Şikayet ediyorlardi ailelerine. Yok telefonuma el koydu yok 50 lirami aldı. Borç falan veriyordum karşılığında telefonunu alıyordum borcu ödeyene kadar. Ödemezse telefona el koyuyordum. Ama tabi bu seferde her yaptığım işte bir bit yeniği arıyorlardı tabi.
Halk arasında buna tefecilik diyoruz reyiz :D

ömerim55

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,328
İyi haber geldi. Gittim bastırdım parayi su bilgisayarı aldım. 4800 lira. İ5 10400 240gb SSD. O almadı ben aldım en sonunda.

Model isteyen için a500 1040-8D00X-V