Babam Asosyal Neyapmam Lazım :(

Bu konuyu okuyanlar

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,098
Hayır çok sakin, sınırı yok çok şükür, içine kapanık, kendine haline bıraksan hiç ilgilenmeyen daha çok hoşuna gidiyor
O zaman 1 hafta onun istediği gibi davranın hiç konuşmayın bir insan hiç konuşmadan uzun süreler kalamaz dertleşmesi lazım siz onunla konuşmazsanız belki o ister konuşmayı

UnFrGvnG

Müdavim
Reaksiyon puanı
990

berke0007777

Doçent
Reaksiyon puanı
654
Yaptıklarınıza karışmıyorsa bırak öyle kalsın. :d Kısıtlamasından daha iyidir.
Şaka bir yana ne zamandır böyle. Depresyona falan girmiş olabilir.

UnFrGvnG

Müdavim
Reaksiyon puanı
990
Yaptıklarınıza karışmıyorsa bırak öyle kalsın. :d Kısıtlamasından daha iyidir.
Şaka bir yana ne zamandır böyle. Depresyona falan girmiş olabilir.
3 yıldır, şu yasaklar yeni çıkmaya başladıktan sonra kafayı yedi resmen bence orda oldu :(, evde durmayi hiç sevmiyor

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
3 yıldır, şu yasaklar yeni çıkmaya başladıktan sonra kafayı yedi resmen bence orda oldu :(, evde durmayi hiç sevmiyor
Bir insan haber izliyor diye ve bunu da son ses izliyor diye depresyona girmiş olamaz.(Bence)
Ben de elimden gelse 7/24 saat haber izleyebilirim.Haberler sarıyor.(Yalan olmayanlar tabi.)
Hem haber izleyenlerin sanki her zaman haberlerle haşır neşir olduğu yani onlarla ilgili düşündüğü konusunda bir düşünceniz varsa bence tam tersi.Haber izlerken dalıp gidiyoruz.Bir konudan diğer konuya giriyoruz.Kendimizce çözümleri kendi hayal Dünyamız'da uyguluyor ve sonuçlarını orada gözlemliyoruz.Benim Babam da bıraksan 7/24 haber izler :D
Belki Babanız sadece Uzun uzun dalıp gitmek istiyor bir yerlere.Kendisiyle kalmak istiyor.Tabi bu sadece bir fikir.En iyisi Onunla beraber haber izleyin.Beraber yapılan aktiviteler onu hayata döndürebilir.

UnFrGvnG

Müdavim
Reaksiyon puanı
990
Bir insan haber izliyor diye ve bunu da son ses izliyor diye depresyona girmiş olamaz.(Bence)
Ben de elimden gelse 7/24 saat haber izleyebilirim.Haberler sarıyor.(Yalan olmayanlar tabi.)
Hem haber izleyenlerin sanki her zaman haberlerle haşır neşir olduğu yani onlarla ilgili düşündüğü konusunda bir düşünceniz varsa bence tam tersi.Haber izlerken dalıp gidiyoruz.Bir konudan diğer konuya giriyoruz.Kendimizce çözümleri kendi hayal Dünyamız'da uyguluyor ve sonuçlarını orada gözlemliyoruz.Benim Babam da bıraksan 7/24 haber izler :D
Belki Babanız sadece Uzun uzun dalıp gitmek istiyor bir yerlere.Kendisiyle kalmak istiyor.Tabi bu sadece bir fikir.En iyisi Onunla beraber haber izleyin.Beraber yapılan aktiviteler onu hayata döndürebilir.
Haklisin

Mertbenknk

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Gençler başliktada belirttiğim gibi, haber izliyor sadece, 3-4 yıldır bu olay var, artık bıktık ailece gerçekten, sesinide çok açıyor, mesela akşam yemeğinde buluşuruz sadece orda haber, akşam çay içince haber, yatınca haber, sabah kalkinca haber, hiç konuşmuyor bizimle bazen şansın varsa konuşur, neyapmamizi önerirsiniz artık gerçekten usandik, misafir gelirse kapatır yoksa kaptmaz, söylesek bile kapatmıyor :(.
okey takımı al okey oynayın ailecek yada baska bı hobi bulun ailecek yapıalcak takıma para gidicek ama sorun olmaz diye dusunuyorum baban ıcın değer bilmiyorsan oynamayı öğren hediye al ona yani vakit gecirmeye calış

UnFrGvnG

Müdavim
Reaksiyon puanı
990
okey takımı al okey oynayın ailecek yada baska bı hobi bulun ailecek yapıalcak takıma para gidicek ama sorun olmaz diye dusunuyorum baban ıcın değer bilmiyorsan oynamayı öğren hediye al ona yani vakit gecirmeye calış
Bizimki ıssız adam, tek takılmayı seviyor hiç yanına gitme en mutlu şeyi yapmıyorum demek çayını koy yemeğini koy nedersen yapar :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bizimki ıssız adam, tek takılmayı seviyor hiç yanına gitme en mutlu şeyi yapmıyorum demek çayını koy yemeğini koy nedersen yapar :D
Yapıyorum yapmıyorum degil

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Bırakın kendi halinde takılsın. Düşündüğü olayı çözdüğünde düzelir.
Kafasında tilkiler dönen bir babanın aklındakilerin çoğunu öğrenmek için önceden kendini ispatlamış olman gerek.
Şuan evde derdini anlatabilecek kendine denk birini göremiyorsa kendi kendine düşünür.

8 10 saat çalış eve gel çoluk çocuk hanım derken artık yorulmuş ve kafasını dinlendiriyorda olabilir.

Belki iş yerinde problem vardır atılcam dese hanımı "eyvah bey napcaz netcez", çocukları "şunuda alacaktık" der iyice kafasını şişirir. Adamda doğal olarak önce kendini topluyordur.

Amcanlarla problem yaşamış eşiyle arasından her ne kadar da su sızmasa kendi aile problemlerini eşine koz olarak sunmakta istemeyebilir.

Reaksiyon puanı
2,554
Ben olsam misilleme yapardım böyle bişi yapsa babam mesela hiç konuşmuyor değil mi ben de o zaman yemeği yedikten sonra odayı terk eder kendi odamda tek takılırdım.Anneme de aynısını yapmasını söylerdim.Elbet o da rahatsız olup birşeylerin farkına varacaktır.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Haberden kimseye zarar gelmez. Seyretmeyi seviyordur. Belki fazla konuşmayan ciddi birisidir. Bende gereksiz konuşmayı hiç sevmem.
Bir de babanla konuşabilmek için onun gibi haber izleyip sohbet edebilirsin. Yani haberlerle ilgili falan konuş. Belki işe yarar.

Apple Lover

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Babanın kişiliği belki budur. Ama değilse birazcık sosyalleştirmeye çalış. Bütün gün evde oturuyorsa artık sıkıntıdan patlar. Mesela ona bir gece de ki baba kalk gidiyoruz süpriz diye kolundan tut arabaya bindir. Sonra onu çok lüx boğaz kenarında çok mutlu olacağı biryere götür. Birgüzel yiyin için sonra sohbet muhabbet. Sonra ona çok iyi bir hediye alın ve ona verin. Yani en azından haftada 2 kere dışarı gezmeye çıkın gerçekten çok iyi olacak. Ben bazen babamı ve annemi evden alıp offroad yapmaya bile götürüyorum çok eğlenceli oluyor. Vallaha yap yani :)

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Bazen de bende baban gibi oluyorum iş yerine gittiğimde kimseye günaydın demeden masama oturup kulaklığımı takıyorum öğlene doğru kendime geliyorum :) Arkadaşlar da alıştı sabah yine yüzsüzdün diyorlar :D bir de diyete başladığımda böyle olur.

Demem o ki babanın canını sıkan bir şeyler var gibi