Babam Asosyal Neyapmam Lazım :(

Bu konuyu okuyanlar

UnFrGvnG

Profesör
Reaksiyon puanı
989
Gençler başliktada belirttiğim gibi, haber izliyor sadece, 3-4 yıldır bu olay var, artık bıktık ailece gerçekten, sesinide çok açıyor, mesela akşam yemeğinde buluşuruz sadece orda haber, akşam çay içince haber, yatınca haber, sabah kalkinca haber, hiç konuşmuyor bizimle bazen şansın varsa konuşur, neyapmamizi önerirsiniz artık gerçekten usandik, misafir gelirse kapatır yoksa kaptmaz, söylesek bile kapatmıyor :(.

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,933
Gençler başliktada belirttiğim gibi, haber izliyor sadece, 3-4 yıldır bu olay var, artık bıktık ailece gerçekten, sesinide çok açıyor, mesela akşam yemeğinde buluşuruz sadece orda haber, akşam çay içince haber, yatınca haber, sabah kalkinca haber, hiç konuşmuyor bizimle bazen şansın varsa konuşur, neyapmamizi önerirsiniz artık gerçekten usandik, misafir gelirse kapatır yoksa kaptmaz, söylesek bile kapatmıyor :(.
Öncesinde böyle bir durum yoksa depresyonda olabilir hoşlandığı sevdiği şeyleri yapın VS.

UnFrGvnG

Profesör
Reaksiyon puanı
989
Öncesinde böyle bir durum yoksa depresyonda olabilir hoşlandığı sevdiği şeyleri yapın VS.
Ne yapabilirizki, bizi saymiyormu acaba ,misafir gelmeden o haber son sesten inmez, çok tartışma olmuştur bu konudan dolayı :(, ama anlamıyor hala, çay içerken konuşuyoruz duymuyor bile bizi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şöyle soyliyim, evde oturursa patlar, gider camide oturur en kötü eve gelmez asla, yasakta çok kötü oluyor

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,094
Bak beni korkutuyorsun. Bu aralar Hep haber izlerim. ? ? ?
Sanırım birşeyler olacak gibi hisslere kapıldım. Babanda da bu durum olabilir

UnFrGvnG

Profesör
Reaksiyon puanı
989
Ya nebiliyim bende haber izliyorum, gündemi takip etmek tabikide çok önemlide bizi hiç dinlemiyor ya :(

Ne gibi mesela

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,094
Yok bence baba depresyonda. Eğer yeni yeni habere bakmaya başladıysa Bıkkınlığa gelecek kadar sinirlendirmeyin adamı. Bırakın 7/24 habere baksın. En sonunda haberden bıkacağından ve sizinle çok iyi iletişim kuracağına eminim.

UnFrGvnG

Profesör
Reaksiyon puanı
989
Yok bence baba depresyonda. Eğer yeni yeni habere bakmaya başladıysa Bıkkınlığa gelecek kadar sinirlendirmeyin adamı. Bırakın 7/24 habere baksın. En sonunda haberden bıkacağından ve sizinle çok iyi iletişim kuracağına eminim.
Malesef öyle değil :(, bağımlılık olmuş ve benide izlememi isityor sürekli :D, hiç karisanda yok kendi halinde takılıyor, neoldu anlamadikki

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,094
Malesef öyle değil :(, bağımlılık olmuş ve benide izlememi isityor sürekli :D, hiç karisanda yok kendi halinde takılıyor, neoldu anlamadikki
Vay be. Sabahın köründe koş git gazete al. Bak nasıl sevicek seni. Gözleri yaşarıcak sevinçten. Adamıda düşünün biraz ?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,094
Abi yapacak bişey yok. Kimse kimseye zorla onu yapma bunu yap diyemez. Haber izliyor işte, kötü bişey yapmıyor ya.
Aileden uzaklaşmaması için Psikoloğa götürmeniz lazım babayı ama giderse iyi olur tabi

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
Hocam bu çoğu evde yok mu :) Bizim evde de haber izlerken konuşturmaz şşt der ama haber izlemiyorken gayet iyi zaten çoğu yetişkin haber takip etmeyi çok seviyor sen nerede gördün ps4 alıp god of war oynayan babayı o anca 4 5 yıl sonra olur yani sana söyleyeceğim moralini bozma benim babamda öyle haber izlerken konuşmaz yeni uğraşlar edinsin benim babam facebookta kuşlara bakmayı seviyor mesela sende babana yeni bir uğraş bul

UnFrGvnG

Profesör
Reaksiyon puanı
989
Hocam bu çoğu evde yok mu :) Bizim evde de haber izlerken konuşturmaz şşt der ama haber izlemiyorken gayet iyi zaten çoğu yetişkin haber takip etmeyi çok seviyor sen nerede gördün ps4 alıp god of war oynayan babayı o anca 4 5 yıl sonra olur
Ben öyle demedimki ama , hiç oturup konuşmuyor, bazen yani şansın varsa

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Bir sıkıntısı olabilir. Haberinizin olmadığı bir borç ya da başka bir sıkıntı. Depresyona girmiş olabilir. (Depresyon herkesin diline düştü ama çok ciddi bir hastalıktır.)

Belki de sadece haber izlemeyi seviyordur :).

UnFrGvnG

Profesör
Reaksiyon puanı
989
Abi yapacak bişey yok. Kimse kimseye zorla onu yapma bunu yap diyemez. Haber izliyor işte, kötü bişey yapmıyor ya.
Aileden uzaklaşmaması için Psikoloğa götürmeniz lazım babayı ama giderse iyi olur tabi
Hastaneye giderse sinir krizi geçiriyor malesef asla sevmez :D

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,094
Hocam bu çoğu evde yok mu :) Bizim evde de haber izlerken konuşturmaz şşt der ama haber izlemiyorken gayet iyi zaten çoğu yetişkin haber takip etmeyi çok seviyor sen nerede gördün ps4 alıp god of war oynayan babayı o anca 4 5 yıl sonra olur yani sana söyleyeceğim moralini bozma benim babamda öyle haber izlerken konuşmaz yeni uğraşlar edinsin benim babam facebookta kuşlara bakmayı seviyor mesela sende babana yeni bir uğraş bul
Dede olsam bile hayalim olur god of war oynamam. Torunum alsa da oynasak ? ?

UnFrGvnG

Profesör
Reaksiyon puanı
989
Bir sıkıntısı olabilir. Haberinizin olmadığı bir borç ya da başka bir sıkıntı. Depresyona girmiş olabilir. (Depresyon herkesin diline düştü ama çok ciddi bir hastalıktır.)

Belki de sadece haber izlemeyi seviyordur :).
Sadece biraz annem ve bana ilgi istiyoruz başka bişe istemiyoruzki, hiç uğraşıyoruz bile,yemekte , çayda hiç konuşmuyor bizle

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
Borç olduğunu düşünmüyorumda abisi ve kardeşi ile geçimsizlik leri var bu sıra belki ona kafayı takmıştır,
Evet o olabilir yüksek ihtimalle onun içindir peki baban sigara içiyor mu ? -İnşALLAH içmiyordur içiyorsa da ALLAH bırakmayı nasip etsin- sigara da insan psikolojisini olumsuz etkileyebilir

UnFrGvnG

Profesör
Reaksiyon puanı
989
Bir de onun bildiği dilden konuş derslerle ilgili konuş derslere daha çok atıl haber izlemiyorken onun hoşuna gidecek şeyler yap
Ekonomi, yönetim sistemi, Corona, eğitim sistemi, gündemi söylüyorum zaten sürekli :D

Baban illa bir şeylerden hoşlanıyordur. Hediyye alabilirsiniz babaya :D
Hediye sevmez bizimki tek yaşamayı seviyor :D

Evet o olabilir yüksek ihtimalle onun içindir peki baban sigara içiyor mu ? -İnşALLAH içmiyordur içiyorsa da ALLAH bırakmayı nasip etsin- sigara da insan psikolojisini olumsuz etkileyebilir
Hayır içmiyor çok şükür, hiç ağzına sürmemiş

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
Ekonomi, yönetim sistemi, Corona, eğitim sistemi, gündemi söylüyorum zaten sürekli :D
Aranızda geçen bir diyalog yazar mısın şu şekilde
Ben:.......
Babam:........
Annem:...........
Gibi bakalım nesi varmış

Hediye sevmez bizimki tek yaşamayı seviyor :D

Hayır içmiyor çok şükür, hiç ağzına sürmemiş
Arkadaş çevresini biliyor musun geniş mi