Baba ve Kızının katili itiraf etti..

Hüsrev ŞAhin

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
46
Baba ve kızın hayatını kaybettiği kazayı yapan Behzat Ç'nin yazarı Emrah Serbes çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Aydın Otoyolu'nda, 22 Ağustos’ta başka bir otomobilin çarpmasıyla kontrolden çıkıp takla atan otomobildeki 59 yaşındaki Ayhan Özçelik ve kızı 16 yaşındaki Zeynep Özçelik yaşamlarını yitirdi.

KAZAYI EMRAH SERBES'İN ARKADAŞI ÜSTLENDİ

Önce, kazayı Emre Doğru üstlendi. Gerçek günler sonra ortaya çıktı. Behzat Ç.'nin senaristi, yazar Emrah Serbes, kazayı yapan aracı kendisinin kullandığını itiraf etti. Yazar, Torbalı Adliyesi'ne giderek teslim oldu ve Cumhuriyet savcısına ifade verdi.

EMRAH SERBES TUTUKLANDI

Serbes ardından, tutuklanması talebiyle sulh ceza hakimliğine sevk edildi. Hakim karşısına çıkan Serbes tutuklandı.

54_4641.jpg

ANNE DE YOĞUN BAKIMDA

Twitter hesabından olayı duyuran Serbes, kaza sonucu arabada bulunan annenin de yoğun bakımda olduğunu söyledi.

uiea_854.jpg

"TESLİM OLUYORUM, İTİRAFIMDIR" MESAJI YAYINLADI

Serbes, sosyal medya hesabında yayımladığı fotoğraftaki notta kazaya karışan otomobili kendisinin kullandığını, yaşadığı şokla itiraf edemediğini, kazayı üstlenen arkadaşının cezaevinde kendisinin yerine tutuklu bulunduğunu, vicdan azabı çektiğini belirterek, "Teslim oluyorum, itirafımdır." yazılı mesaj paylaştı.

s_8071_1.jpg

Emrah Serbes itiraf etti: Teslim oluyorum

--- Gönderi Güncellendi ---
Emrah Serbes alkol niye yasak diye isyan ediyordu
Gezi'de parlayan gençlere rol model olarak sunulan senaryo yazarı Emrah Serbes'in eski twitleri şuanki durumunu oldukça traji-komik kılıyor.

Emrah Serbes, çokça izlenen Behzat Ç dizisinin senaryo yazarı olmasının yanında bir de gezi olaylarında polisle girilen çatışmalardaki performansıyla gezicilerin prensi olmuş, gençlere de örnek olarak sunulmuştu.

GENÇLERE ÖRNEK GÖSTERİLEN KİŞİYDİ, ADALETTEN KAÇMAYI MARİFET SANDI
Emrah Serbes verdiği röportajlarda, attığı twitlerde ülkeyi yasaklar ülkesi gibi gösterir, 'diktatör bir kişi ve onun hükümetinin ülkeye zindana çevirdiğini' doğrudan veya dolaylı yoldan her şekilde anlatırdı.

İzmir otobanındaki korkunç kaza, yalnızca bir dehşeti değil, hak hukuk edebiyatı yapanların adaletten ne anladıklarını da gözler önüne serdi.

uia546_2130.jpg

"ALKOL NİYE YASAK" DİYE İSYAN EDİYORDU, ALKOLLÜ OLDUĞU İÇİN 6 GÜN SAKLANDI
Aynı aileden baba ve kız olmak üzere 2 kişinin ölümüne, annenin de ağır yaralanmasına sebep olan ancak, alkol/uyuşturucu etkisinin geçmesini beklerken 6 gün boyunca saklanan Emrah Serbes'in eski twitlerinde "Alkol yasak, sigara yasak, 3 çocuk yapmamak yasak, ne serbest bu ülkede? Bir tek ben serbestim heralde Emrah Serbes olarak." diyordu.

Emrah Serbes alkol niye yasak diye isyan ediyordu