Baba müslüm

Bu konuyu okuyanlar

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Baba müslüm

Umutlarım uzak diyara göçtü Çıkmazlara düştüm ağlamaklıyım

Mutlu olurum belki günün birinde

Bana bıraktığın zor günlerimle Boğuşur yüreğim ağlamaklıyım Çaresiz yüreğim ağlamaklıyım

Hasretin dünyamı yakıp yıkıyor Hicranlar içinde ağlamaklıyım

İsterdimki ömrüm senle geçsin Bu tatlı rüya sürsün bitmesin

Boşyere ağlamanın faydası yok

Ağlanmazmı sensiz geçen günlere

Fedadır uğruna çektiğim çile Gözyaşım aşkına az gelir bile dünyada değil mahşerde bile Ağlanmazmı sensiz günlere

gözlerimde duman duman yaş arzularım hep yarım kaldı Allahım ne günah işledim yüreğimi sancılar sardı

gülmek istedikçe ağlattı kader

doğduğuma pişman olmuşum hayat yolunda yorulmuşum yaşamayı ümit ederken ah bir aşk için ziyan olmmuşum

Ağlıyor gözlerim sevdim seveli Geçiyor günlerim dertli çileli Gençliğim zından oldu ümitler hüsran oldu Ne kötü şansım varmış ayrılık beni buldu

Ağlıyor gözlerim sevdim seveli Geçiyor günlerim dertli çileli

Benim kalbim taş değil ağladığım boş değil Neden ayırdı felek candan sevmek suç değil Yürekten sevmiştim el aldı İçimde kanayan yaralar kaldı

Ah gülüm camekanda görmüşler Ah gülüm ah gülüm Siyah saçın sırma ile örmüşler Ah kurban ah kurban

ah gülüm Murad alıp gülmedim Kendime küstüm sana küsmedim Ah gülüm gülüm

Şehit düşmüş Şah-ı Merdan, Ah Hüseyin’im can Hüseyin’im

Kerbela’nın önü düzdür Geceler bana gündüzdür Şah Kerbela’da yalnızdır Ah Hüseyin’im vah Hüseyin’im

Şah Hüseyin’im attan düştü Yezid gelip kanın içti Atı Medine’ye kaçtı Ah Hüseyin’im vah Hüseyin’im Şehit düşmüş şah-ı merdan can Hüseyin’im

Kerbela’nın yazıları Şehit düştü gazileri Fatma ana kuzuları Ah Hasan’ım ah Hüseyin’im

Âh neyleyim gönül senin elinden Her zaman ağlarım gülemem gayrı Ben bıktım usandım el dilinden Kaybettim sılayı bulamam gayrı

Ben bıktım usandım elin dilinden

Gönül ben sırrına eremedim Gonca gonca güller deremedim Arz’eyledim yâri göremedim ki Aylar yıllar geçti göremem gayrı

yandım yandım yâr ataşına Neler gelir gariplerin başına Ağlaya ağlaya gelme mezar taşıma Uyanıp da sana gülemem gayrı

Evimizin güneşiydi gülüşün Fotoğraflar yerini tutmuyor oğlum

Ah oğlum, ah oğlum Yıkanmadı gömleklerin Kokun gitmesin diye Montun asılı Duvarda hala Dönersen bir gün giyersin diye Ah oğlum, ah oğlum

Varsa bir ayıbın, günahın Paylaşırız, buradayız oğlum Babalar eksik gösterse de çok sever Dönmesen de bunu bil oğlum Ah oğlum, ah oğlum

Ahu gözlerini sevdiğim dilber

Bilmem delimiyim mecnun gezerim Sırrımı ellere diyemiyorum.

İnce belini,tatlı dilini sevdiğim,

Destursuz yanına varamıyorum.

sabah olmaz gecelerim gittiğin günden beri sonu gelmez dertlerimin hasret kesti nefesimi

A canım taş değdi bak dizlerime yaş doldu bak gözlerime yazık etme gel bu sevgiye

Ne sen mutlu oldun nede ben mutlu hem sen soldun hem de ben soldum ayrılıkta söyle ne buldun Aşkımızın sonu acılı sevda

Hasret çekilmeyen dert

Götür beni beni mutluluklara

Ne sen bırakırsın ne de ben seni Görmemiştir kimse böyle seveni

Ağlarım ağlarım hatıralara Ağlarım ağlarım yaşananlara Bu sevdanın sonu acılı sevda Bu sevdanın adı acılı sevda

Gönül sarhoş olmuş bak dönüyor divane

Ne olur Yarabbim affet bu kulunu Sevdiysem kalbimdir suçlu Kötü duyguları sil at kalbimden İçimdeki şeytanı öldür Yarabbi

Tükenen hayatım biten ömrümdü

Şimdi gözyaşlarım bir sele döndü Artık bu yüzümü güldür Yarabbi

acımasız dünya

Aşkımın kahrını çeken gönlümdü Bir ateşti yandı yangına döndü büyümeden söndür Yarabbi

tek tesellim kaldı o da hayalin

eğer acımıyorsan hiç düşünme beni ne olur halim hep uzaklarda kal acımıyorsan

yaktın sevgi denen duygularımı yıktın dağlar gibi umutlarımı çaldın bugünümü yarınlarımı gel canımıda al acımıyorsan

unutmak istesen unutulmuyor seven gönül sözle avutulmuyor

Ona öyle kötü bir ceza ver ki Zalimlere ibret olsun yarabbi Suçunu yüzüne öyle haykır ki Bütün cümle alem duysun yarabbi

Öğrensin suçunun kötülüğünü Farketsin ne küçüldüğünü Anlasın Tanrı’nın büyüklüğünü Adalet yerini bulsun yarabbi

Suçuna yakışır bir ceza olsun Görenler ibretle baksın yarabbi Şarkı olup dilden dile dolaşsın Duyanlar şaşırıp kalsın yarabbi

Adalet yerini bulsun yarabbi

Özlerim ben seni seninle bile Vuslat mı hasret mi adını sen koy Aşkınla yakıp da düşürdün dile Sevgi mi nefret mi adını sen koy

İlk ve son aşkımdın gençlik çağımda Sevgi çiçeğimdin gönül bağımda yer etmiştin kalp otağımda Sıla mı gurbet mi adını sen koy adını sen koy

Aşkın ateşi yakar kavurur Rüzgarınla aşkla savur Bağır delersin bakınca durur Nazar mı hiddet mi adını sen koy

sen çölüme yağmur oldun Sen geceme gündüz oldun Sen canıma yoldaş oldun Sen kışıma yorgan oldun

Bütün umutlarım ağır yaralı

Dünyamı başıma yıkmışçasına Bağrıma kurşunlar sıkmışçısına bir savaştan çıkmışçasına Bütün duygularım ağır yaralı Bütün anılarım ağır yaralı

Aşkımız verirken en son nefesi Yıkıldı gönlümün sevda kalesi Sırtımda sanki bir bıçak darbesi Bütün duygularım ağır yaralı

Aşkımız verirken en son nefesi Yıkıldı gönlümün sevda kalesi

Bir gençlik rüzgarıdır eser deli deli başımda Başım öne eğilir kalırım yalnız başıma

Bir görsem yeşilliği umut dolar içime Sazım türküler çağlar sevinirim kendimce

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Ağır fanatik Ferdi'ciyim ama Müslüm babayı da çok severim. Allah rahmet eylesin, öldüğüne en çok üzüldüğüm sanatçıdır.

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
senin derdin dert midir benim derdim yanında hiç kimsede gördün mü böyle dert hayatında

otur şöyle yanıma dinle bak dertlerimi anlatınca ağlama deşme benim derdimi

beterin beteri var haline şükret

yıllardır mutluluğun her gün peşinden koştum

daha bir çok derdimi ben sana anlatmadım genç yaşta saçlarımı boşuna ağartmadım

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,406
Ben sigara dumanının altında
Yana yana en sonunda kül oldum
Sen kibritin hiç yanmayan ucunda
Birinin hayatından geçmiş oldun......

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Bülbülün kanadı sarı
Ben ağlarım zarı zarı
Elimden aldılar yarı
Garip garip ötme bülbül

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,850
Bu adamı sevmeyen bi' tek ben varım sanırım, sözleri çok saçma. Uykum geldi şimdi.

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
deliler gibi seven deli gönüle Giren bulunur elbet

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Ya rab unuttun mu mahzun kulunu.

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Çare kulda değil sende Allahım
Bir tek ümidimi sana bağladım

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Karşılıksız aşkın yüz karası Kim kimi bu kadar sevip beklemiş Aşkın soldurdu güz sarısını Kim kime bu kadar sevgi beslemiş

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Yanacaksın ateşlerde günahkar Çekiklerim kalacakmı sana kâr Ağlat beni yalvart beni kır beni Senden hesap soracak Allah var

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Ağlayan gözlere değil ağlatan kalbine sor Boşalan kadehe değil sarhoş eden aşka sor

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Bizim gönlümüze hasret düşüren
Şu geçit vermeyen dağlar utansın

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Bugün benim doğum günüm
Hem sarhoşum hem yastayım
Bir bar taburesi üstünde
Babamın öldüğü yaştayım

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Dünyada sevilmiş ve seven nafile bekler Bilmez ki giden sevgililer dönmeyecekler

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
El ele tutuşup gezdiğim anı
Unutursun diye çok korkuyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Son düzenleme:

İhriz

Asistan
Reaksiyon puanı
297