Öneri Ayrılık ve intihar teşebbüsüm.

Bu konuyu okuyanlar

galaxyfan

Doçent
Reaksiyon puanı
442
Arkadaşlar hepinize selamlar, başımdan geçen olayı size de anlatmak istedim, bir kıza deli gibi aşıktım, ilk sevgilimdi, evlenecektik söz verdik ya neyse, ben bu kızı öyle bir sevdim ki, istediği her şeyi aldım, 20-30 bin lira harcadım ona sadece son 2 ayda, sonra beni aldattı ve terketti, birde utanmadan ona mesaj yazdığımda beni taciz etme seni savcılığa vereceğim diyip tehdit etti, şu an saldım ama ilk ayrıldığım ay 2 defa intihara kalkıştım, benden size tavsiye kızlara fazla güvenmeyin ben artık sevgili bile yapmam.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
Olay kizlara guvenmeyin veya sevgili yapmayin degil ki. Henuz sevgili oldugun, uzun sureler gorusup huyunu suyunu tam anlamiyla bilmedigin insana bu kadar buyuk anlamlar yuklemen sorun. Azcik aklinizi kullanin arkadaslar kendinizi finansal kole olarak kullandirtmayin. Sizin icin guzel bir hayat dersi olmus iyi yonunden bakmak gerekirse.

95403

İnsanımsı bir bot
Reaksiyon puanı
209
Aşk böyle birşeydir işte, kızı sevdiğini falan sanmıyorum ki onu hiç tanıyamamışsın, gözünü kör etmiş...

Bu konudan çıkarılacak ders "kızlara güvenmeyin" falan değil,

Kişi, kendini denetleyebilmeli; "Aşk" gibi beynin cinsel amaçlar güderek oluşturduğu sahte duyguya kapılmamalı.
Kişi; herkese "kardeşi" gibi kolay kolay, ölümüne bağlanmamalı, hele de hak etmeyenlere...
Kişi; önce kendini bilmeli sonra karşısındakini iyi bilmeli, bunun için zihnini öyle bir hizaya getirmeli ki tarafsız düşünebilsin...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gerçekten, bütün bunlar 2 aylık bir onursuz için miydi =D
Ya tamam, aşık falan oldun ama açıkçası ben böyle birşey yaşasam ağlamak yerine kurtulduğuma şükrederdim ve daha dikkatli olurdum. Sen dua et; daha kötü zamanlarda, olmaması gereken bir zamanda aldatmadı.

Son düzenleme:

galaxyfan

Doçent
Reaksiyon puanı
442
Cevaplarınız için teşekkür ederim, adına aşk mı dersiniz artık ne dersiniz bilmiyorum, lakin gözüm öyle kör olmuştu ki, 2 kere 2, 75 dese doğru derdim, kendimi kaybetmiştim Allaha şükür düzeldim...

Mace windu

"Herkese benden çay! Şakire yok"
Reaksiyon puanı
25
Geçmiş olsun reis ama Görkem Say hocam haklı.

galaxyfan

Doçent
Reaksiyon puanı
442
Ne salakmışım ya bir kız gitti diye ölecektim şu an inanamıyorum bunları yaptığıma

galaxyfan

Doçent
Reaksiyon puanı
442
İşin tuhaf tarafı 2 buçuk ay oluyor ama ben neden bana bunları yapan kızı hala düşünüyorum ve onu hala seviyorum elimden bir şey gelmiyor :(

galaxyfan

Doçent
Reaksiyon puanı
442
Acı çekiyorum, her şeyden çok sevmiştim unutamıyorum bir yolu olsa keşke