Avrupalı Vizyonda

Bu konuyu okuyanlar

CoNTeCAu

Asistan
Reaksiyon puanı
1
avrupaliafis.jpg

12 Ekim'de Sinemalarda

AVRUPALI

O bir şehir efsanesi!..

"Avrupalı"da, bir Türk ailesi ile Yunan ailesi arasında yaşanan, yasa dışı ve duygusal ilişkiler üzerinden, Türkiye’nin Avrupalılık macerası işleniyor. Cem Davran’ın, bir Türk kızı ile Yunan kızı arasında kaldığı aşk girdabında karar vermekte zorlanırken, arkası kesilmeyen komik olayların birbirini kovaladığı hikayemizde, yoğun mizahın yanı sıra Türkiye’nin ve Türk halkının sorunları da anlatılıyor...

Avrupalılara kendimizi beğendirmeye çalışırken, öz değerlerimizden kaybettiklerimizi de göstermeyi amaçlayan Avrupalı projesi, her ne kadar farklı farklı ülkelere ve birliklere bölünmüş olsalar da, tüm insanlığın, büyük bir ailenin üyeleri olduğu ve sevgiyle dünya’da akan kan ve göz yaşının son bulabileceği fikrinin altını çiziyor...

Yönetmen: Ulaş Ak Yapımcı : Muhteşem Tözüm Görüntü yönetmeni: Aytekin Çakmakçı

Senaryo : İrfan Tözüm, Ulaş Ak Tür: Komedi

Adresi: www.avrupalifilmi.com

Filmden Kareler ;

avrupali_filmdenkareler6.jpg

avrupali_filmdenkareler12.jpg

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Sinemada hangi Filme Gitmekte kararsızsanız "Bourne ultimatum" Filmini tavsiye ederim.

Biraz Saçma-Karışık Türden Ancak CIA gibi bir Kurumun Kullandığı Teknolojileri-Teknikleri ve İçinde ki Farklı oluşumları gösteren bir film ;)

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
merak ediyorum okadar şişirdikleri sahneleri... DvdRip bekleyecez ;)

regedit

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
tüm türk sinema filmlerini takip etmeye çalışıyorum ama buda "dünyayı kurtaran adamın oğlu - keloğlan kara prense karşı" sinemada izlemeye deymez.

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
regedit dedi ki:
tüm türk sinema filmlerini takip etmeye çalışıyorum ama buda "dünyayı kurtaran adamın oğlu - keloğlan kara prense karşı" sinemada izlemeye deymez.
yürübe seni kim tutar +1 diyorum ;)
karanlıkta sesizmiz oldun :p

CoNTeCAu

Asistan
Reaksiyon puanı
1
regedit dedi ki:

Haklısın Dostum.

Ben bir tek "Sınav" Filmini Sinemada Seyretmişimdir. :D

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
Türk filmi olsun çamurdan olsun diyorum ben de.. Az katkıda bulunun da adam gibi film yapsınlar. Hem sinemaya gitmiyorsunuz hem de niye gelişmiyor bu bizim sinemamız diyorsunuz.. Olmaz arkadaşlar olmaz :)

regedit

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
birde böyle bişey çıkardılar, filmi beyenmesen bile gitmen gerekiyor !!!
ben beyendiğim çoğu filmi önce sinemada seyrediyorum ama beyenmediğim filmi sinemada seyretme zorunluluğum yok ve bence türk filmlerinin gişeden çok daha farklı şeylere ihtiyacı var.

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
pesimist dedi ki:
Türk filmi olsun çamurdan olsun diyorum ben de.. Az katkıda bulunun da adam gibi film yapsınlar. Hem sinemaya gitmiyorsunuz hem de niye gelişmiyor bu bizim sinemamız diyorsunuz.. Olmaz arkadaşlar olmaz :)

Türk Yönetmenler Film yapmak İçin Film yapmıyor, Tamamen Parasal Yönden yaklaşıyorlar. Son Zamanlarda da Konu olmasa bile sırf Sinemaya Çekmek İçin 2-3 tane Absürt Sahne ve birde Bol dekolteli bir Afiş ile İnsanları beş para etmeyen Filmleri İzlemeye zorluyorlar.

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
Dünya parasal yönden yaklaşıyor ki zaten. Mevzu o değil...