Avea ya nasil mesaj gönderebilirm ?

Bu konuyu okuyanlar

kemxran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
avea da şikayet ve öneriler gibi bir şey aradım mesaj göndericektim ama sadece 1 yerde bize ulaşın linki var onda da açılan sayfada hata veri farklı tarayıcalardan da denedim ama gene olmuyor . avea ya başka nerden mesaj gönderebilirim ?

madmex

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
twitterdan Avea duvarına yazabilirsin veya facebooktan yazabilirsin ,yarım saat içinde dönüş yapıyorlar istersen bilgi amaçlıysa bende yardımcı olabilirim

kemxran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teşekkür ederim . bedava dk geliceğini söylemişlerdi mesaj da gelmişti bana ama kontor yüklememe rağmen bedava dk gelmedi çok takıcaklarını düşünmüyorum ama genede mesaj göndericektim

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
bir twet at anında dönüş oluyor

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
[MENTION=120836]byunker[/MENTION] yardım edecektir.

M@STER

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
5

--- Mesaj Güncellendi ---

avea da şikayet ve öneriler gibi bir şey aradım mesaj göndericektim ama sadece 1 yerde bize ulaşın linki var onda da açılan sayfada hata veri farklı tarayıcalardan da denedim ama gene olmuyor . avea ya başka nerden mesaj gönderebilirim ?

online işlem merkezine giriş yapın en altta sağda bize ulaşın linki var oradan mesaj gönderebilirsiniz müşteri hizmetlerine

iyi forumlar

madmex

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
yaw çalışanım bence online işlemlerle hiç uğraşma at twet veya facebooktanyaz

kemxran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teşekkür ederim yardımlarınız için twitter dan yazdım 5 dk içinde aradılar zaten müşteri hizmetlerinden

S

SDN Okuru

SDN Okuru
online işlem merkezinde hata veriyor giriş yapamıyorum şifre alıyorum kullanıcı adı yada şifre hatalı diyor çok defa denedim olmuyr