Avea ya nasil mesaj gönderebilirm ?

kemxran

Üyecik
avea da şikayet ve öneriler gibi bir şey aradım mesaj göndericektim ama sadece 1 yerde bize ulaşın linki var onda da açılan sayfada hata veri farklı tarayıcalardan da denedim ama gene olmuyor . avea ya başka nerden mesaj gönderebilirim ?

madmex

Profesör
twitterdan Avea duvarına yazabilirsin veya facebooktan yazabilirsin ,yarım saat içinde dönüş yapıyorlar istersen bilgi amaçlıysa bende yardımcı olabilirim

kemxran

Üyecik
teşekkür ederim . bedava dk geliceğini söylemişlerdi mesaj da gelmişti bana ama kontor yüklememe rağmen bedava dk gelmedi çok takıcaklarını düşünmüyorum ama genede mesaj göndericektim

M@STER

Profesör
Onursal Üye

--- Mesaj Güncellendi ---

avea da şikayet ve öneriler gibi bir şey aradım mesaj göndericektim ama sadece 1 yerde bize ulaşın linki var onda da açılan sayfada hata veri farklı tarayıcalardan da denedim ama gene olmuyor . avea ya başka nerden mesaj gönderebilirim ?

online işlem merkezine giriş yapın en altta sağda bize ulaşın linki var oradan mesaj gönderebilirsiniz müşteri hizmetlerine

iyi forumlar

kemxran

Üyecik
teşekkür ederim yardımlarınız için twitter dan yazdım 5 dk içinde aradılar zaten müşteri hizmetlerinden

S

SDN Okuru

SDN Okuru
online işlem merkezinde hata veriyor giriş yapamıyorum şifre alıyorum kullanıcı adı yada şifre hatalı diyor çok defa denedim olmuyr