Avea İle İlgili tüm sorularinizi cevaplayabilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tarifeme indirim almak istiyorum, bu konuda ne yapabilirim. eski tarihli bir başlık mış, halen çalışıyormusunuz?

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Vekaletname alman gerekir Anne Babandan.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

ben 18 yasındyım ama doldurmadım aveadan yani hat almak istiyorum alabilirmiyim

Vekaletname alman lazm Anne Babandan o şekilde alabilirsin

:tt1:aveanın neden hediye paketleri yok:(

Bilmiyorum :) satış politikası vs herşey olabilir.

Ben 18 da değilim aveadan kendi üstime hat almak istiyorum alabilirmiyim

Vekaletname alman lazm Anne Babandan o şekilde alabilirsin, muafakatname yani

İnternet hızım berbat ??

3g mi kullanıyorsun ?
2g mi ?
hız testi yaptın mı ? il ilçe nerelerdesin

tarifeme indirim almak istiyorum, bu konuda ne yapabilirim. eski tarihli bir başlık mış, halen çalışıyormusunuz?

direk indirim vermezler. Bayiler genelde iptal edicem falan de dedirtiyor ama dediğim gibi direk vremezler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:unsure:Avea dan 1-1.5 ay önce iphone 5s gold aldim:thumbup1: tarifeme ek olarak aldim simdi oğluma nokia lumia 630 almak istiyorum alma şansim varmi yine tarifeye ek ?

12kfy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sahur internet kampanyasını yapamıyorum. mesajı gönderdim. onayı aldım sonra da pek çok şey denedim ama olmadı. ne yapmam gerekiyor. lütfen adım adım anlatın. şu an telefonda internet var yani nasıl kullanıcağını biliyorum ama olmuyor.(annemin telefonu için yapmayı düşünüyorum) ayrıca kendi internetimden gitmeden
sahur kampanyasından götürebilmek için soruyorum.

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
:unsure:Avea dan 1-1.5 ay önce iphone 5s gold aldim:thumbup1: tarifeme ek olarak aldim simdi oğluma nokia lumia 630 almak istiyorum alma şansim varmi yine tarifeye ek ?

Bir hatta tek cihaz alınıyor diye biliyorum. Net bilgiyi bayiler verir. Onlar search edebiliyor.

sahur internet kampanyasını yapamıyorum. mesajı gönderdim. onayı aldım sonra da pek çok şey denedim ama olmadı. ne yapmam gerekiyor. lütfen adım adım anlatın. şu an telefonda internet var yani nasıl kullanıcağını biliyorum ama olmuyor.(annemin telefonu için yapmayı düşünüyorum) ayrıca kendi internetimden gitmeden
sahur kampanyasından götürebilmek için soruyorum.

olmayan ne anlamadım, internete mi giremiyorsun, kampanya mı olmadı

12kfy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir hatta tek cihaz alınıyor diye biliyorum. Net bilgiyi bayiler verir. Onlar search edebiliyor.

olmayan ne anlamadım, internete mi giremiyorsun, kampanya mı olmadı
internete giremiyorum. sorum da şu onayı aldım saat 02.00 oldu internete nasıl girebilirim?

12kfy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilmiyorsanız lütfen söyleyin de buraya(foruma) sürekli girmeyeyim.

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Bilmiyorsanız lütfen söyleyin de buraya(foruma) sürekli girmeyeyim.

Şimdi hattına özel bilgileri göremediğim için yorum yapmam doğru olmaz.
Ayarların açık mı kontrol ettirmelisin müşteri hizmeterini arayarak. .
Burdan sana yaptırabileceğim sadece ayarlardır. Onun içinde markasını modelini vs belirtmen gerekmez mi sence :)

bayadres

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Aveamı aman aman... tv paketini aldım son kotörümle izleyemiyom ...müşteri hizmetlerini aradım bana aynen dediği:hattınızda hiç tl olmadığı için izleyemiyorsunuz..en son internet paketim vardı bitti.ardından kontör yükledim 10 tl bi facebooka baktım çıktım 9,50 tl gitti gelde anlat derdini bunlara...türkcelle geri döndüm cidden kalite her anlamda! ne dolmuşum yaw :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim hattım avea fakat kimin üzerine olduğunu bilmiyorum nasıl öğrenebilirim ?

12kfy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şimdi hattına özel bilgileri göremediğim için yorum yapmam doğru olmaz.
Ayarların açık mı kontrol ettirmelisin müşteri hizmeterini arayarak. .
Burdan sana yaptırabileceğim sadece ayarlardır. Onun içinde markasını modelini vs belirtmen gerekmez mi sence :)
teşekkürler. internet kullanımını kapatmıştım, o nedenle olmuyormuş. galiba biraz önyargılı davrandım

Damla142

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2 Gün önce 30 tl yükledim 10 tl çektiler paket yapmak için tl yüklemiştim ama 20 tl kaldı her tl yüklediğimde böyle mi olucak????

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
2 Gün önce 30 tl yükledim 10 tl çektiler paket yapmak için tl yüklemiştim ama 20 tl kaldı her tl yüklediğimde böyle mi olucak????

durduk yere çekilmez vardır biryerlere aboneliğin vs. hiçyoksa da iade ederler. Sor bi müşt. hizmetlerine.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Belki avea ya rakip değil ama, sabit telefonda telekoma rakip olarak EkoGSM öneririm.

emre2535

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Avea pro 600 tarifesine geçmek istiyorum. Avea da fatura üst limit belirliyebiliyomuyuz. Süpriz fatura gelmemesi için çeşitli servislere abonelik başlangıcını engelleyebiliyomuyuz. Pro 600 tarifesi 39 tl diyo vergiler dahil fiyat mı?

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Avea pro 600 tarifesine geçmek istiyorum. Avea da fatura üst limit belirliyebiliyomuyuz. Süpriz fatura gelmemesi için çeşitli servislere abonelik başlangıcını engelleyebiliyomuyuz. Pro 600 tarifesi 39 tl diyo vergiler dahil fiyat mı?

evet tüm fiyatlar dahil. Bildiğim kadarıyla engelleyebiliyorsunuz.

18 yaş altında hat alınabiliyormu ?

muavakatfame ile alırsınız

Mateist

Profesör
Reaksiyon puanı
238
0507 li hat veriliyor mu acaba şu an fiyatları ne kadar almayı düşünüyorum da :)

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
0507 li hat veriliyor mu acaba şu an fiyatları ne kadar almayı düşünüyorum da :)

o serilerin tükenip tükenmediğini bilmiyorum açıkcsı, hat fiyatları faturalı alcaksan ücretsiz ,faturasızlar için bayiden bayiye değişir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben aveaya geçeli fazla olmadı iki 500 dk + 500 mb yaomak için IKILI500 yazıp yolladım ve bana bu paket mevcut tarifeniz ile beraber kullanılamamaktadır dedi bikaç tane paket daha dedim ve hep aynı cevabı aldım tarifemi öğrendim standart tarifeymiş onu iptal ettirip hangi tarifeye geçersem paket yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim efenim.... teşekkürler :)

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Ben aveaya geçeli fazla olmadı iki 500 dk + 500 mb yaomak için IKILI500 yazıp yolladım ve bana bu paket mevcut tarifeniz ile beraber kullanılamamaktadır dedi bikaç tane paket daha dedim ve hep aynı cevabı aldım tarifemi öğrendim standart tarifeymiş onu iptal ettirip hangi tarifeye geçersem paket yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim efenim.... teşekkürler :)

standart paket hariç her paket olur biliyorum.

akrepzeus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Numaramı taşımak ıcın 9 unda ımza attım ve 2 ile 6 gun arasında aktıf olması gerekırken neden 7. günde mesaj geliyor? Diger operatörden bır faturaya maloldu.

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Numaramı taşımak ıcın 9 unda ımza attım ve 2 ile 6 gun arasında aktıf olması gerekırken neden 7. günde mesaj geliyor? Diger operatörden bır faturaya maloldu.

bayi sisteme geç girmiştir o yüzden evraklara tarih attır o zaman geç giremezler:)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:biggrin:ben avedan hat almıştım bır yıldan fazla oluyor kaybetmiştim sonrada şimdi 1 milyara yakın fatura gelmiş cezası varmı hapis falan benim şimdi hiç durumum yok