Atatürk'ün Hayatı acil lazım

Bu konuyu okuyanlar

ivank0wsi

Asistan
Reaksiyon puanı
1
11. Sınıf öğrencisiyim. İngilizce hocam Atatürk'ün hayatını yaz getir dedi. İnternete bakıyorum fazla bişi yazmamışlar. Toplasan 1 sayfa zor çıkıcak türkçe ile ingilicesi. Bileniniz varsa yazarsa çok iyi olur. Teşekkür ediyorum şimdiden

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Wikipedia'da tek ingilizcesi var. Çevrilmişide lazım :S
Yanlış bilmiyorsam türkçe hali de ingilizceyle aynısı zaten. Değilse bile chrome'da çeviri özelliğini açıp düzgün cümleler halinde düzenleyerek yazabilirsin.

ivank0wsi

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Çeviri kullandığım zaman anlamsız cümeleler çıkıyor ortaya denedim öyle. Eğer Türkçesi ile İngilicesi aynıysa çok iyi olur

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Çeviri kullandığım zaman anlamsız cümeleler çıkıyor ortaya denedim öyle. Eğer Türkçesi ile İngilicesi aynıysa çok iyi olur
Tamam anlamsız oluyor ama diyorum ya işte az çok anlaşılabilecek şekilde çeviriyi yapıyor yine de. Cümleleri düzenlemen çok da zor olmaz, en azından hiç yoktan iyidir yani.
Google çeviriden bi' dene.

ivank0wsi

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Teşekkür ederim yinede yardımcı olduğunuz için

thepolice2

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Cümle çevirmek için Google Translate kullanma. Hoca bile anlayamaz ne dediğini.

desperado64

Müdavim
Reaksiyon puanı
104
Hem türkçe hem ingilizce lazım ama :S

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Wikipedia'da tek ingilizcesi var. Çevrilmişide lazım :S

Onu da sen çevir. Hem İngilizce öğrenirsin biraz.

-------

Şu ingilizce vikipedia'da adamlar ne güzel kaynak koymuşlar. Bir de türkçe vikipedia'ya bak rezalet. Sallamasyon tarih yazıyorlar.

goodolddays

Müdavim
Reaksiyon puanı
202
11. Sınıf öğrencisiyim. İngilizce hocam Atatürk'ün hayatını yaz getir dedi. İnternete bakıyorum fazla bişi yazmamışlar. Toplasan 1 sayfa zor çıkıcak türkçe ile ingilicesi. Bileniniz varsa yazarsa çok iyi olur. Teşekkür ediyorum şimdiden

İnternetten alırsan hocan kesinlikle anlar. Elinden geldiğince kendin yaparsan hocan emeğini görüp sana yine yüksek not verir.

ivank0wsi

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Hepinize teşekkür ederim sağolun

Son mesajlar