Asus Zenfone Kullananlar Kulübü

ready2dietr

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Telefonun ortalama sarj kac saat gidiyor bende asus zenfone 5 kullaniyorum telefondan memnunum suan sorun gormedim fakat sarj biraz hizli yiyor benim telefon
Saat 7:15 te sarjdan cikiyo 4:30 da sarj ya bitiyo yada %10 kaliyor bilmiyorum normalmi ben yaklasik 2 aydir kullaniyorum onerilerinizi bekliyorum Simdiden teşekkürler

Hocam hayırlı akşamlar ben 2 güne zenfone 5 alcam nasılsın memnun musun kasma sıkıntı donma felan bir sıkıntı var mı bilgi verir misin ?

staryum

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Telefonun ortalama sarj kac saat gidiyor bende asus zenfone 5 kullaniyorum telefondan memnunum suan sorun gormedim fakat sarj biraz hizli yiyor benim telefon
Saat 7:15 te sarjdan cikiyo 4:30 da sarj ya bitiyo yada %10 kaliyor bilmiyorum normalmi ben yaklasik 2 aydir kullaniyorum onerilerinizi bekliyorum Simdiden teşekkürler
e709d2ea8585dcd3a3e513a72a7af992.jpg

Bana 13-14 saat falan dayanıyor ya

Liaxy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu konuya baktım fakat aynı sorunla karşılaşan görmedim aklıma şu geldi acaba telefon özelliklerindemi var bi zımbırtı bazı telefonlarda olur telefon konuşma süresi kısıtlama özellikle kontrlu hatlar için olan bi uygulama fakat ben öyle bi ayarda bulamadım asusda

baris.ozcelik.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba bende 5 gundur zenfone 5 kullanıyorum genel olarak guzel telefon şarj harıç , ama full parlaklıkla genede bır gun gıdıyor , bu telefonun yedeğını nasıl alıyoruz bılgısı olan var mı ?

mahsun494

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Zil sesi için, ayarlardan ses bölümüne gel orada bulunan Çağrı zil sesi ve titreşim kısmını seç sonra telefonun kendi zil seslerinin olduğu bölümün en üst kısmında zil sesi ekle yi seçerek istediğin müziği zil sesi olarak atayabilirsin. Hava durumundaki hatayı bende uzun zamandır fark etmiştim. Geri bildirim kısmından bug olarak raporladım bakalım düzelteceklermi?

Teşekkür ediyorum. Birazcık geç teşekkür etim kusura bakma. Bir de Hatayı nasıl geri bildirim yaptınız. Bende geri bildirim yapayım. Hata diğer arkadaşlarda da böyle sorun var ise arkadaşlar da geri bildirim yapsın.

tachyon

Doçent
Reaksiyon puanı
59
Telefona yeni bir güncelleme geldi. Baya büyük bir güncelleme. Görsel olarak bir fark görünmese de büyük bir güncelleme olduğu için kullanımda veya pil performansında bir fark yaratacaktır diye düşünüyorum. Menü içerisindeki sistem güncelleme programı ile kontrol edip yükleyebilirsiniz.

Teşekkür ediyorum. Birazcık geç teşekkür etim kusura bakma. Bir de Hatayı nasıl geri bildirim yaptınız. Bende geri bildirim yapayım. Hata diğer arkadaşlarda da böyle sorun var ise arkadaşlar da geri bildirim yapsın.
Eyvallah :thumbup1:
Söz konusu hava durumu hatasını düzelttiler. Ancak telefondaki play strore programı ile değil orada görünmüyor güncelleme. Herhangi bir browser ile google da asus weather diye arat oradaki play store dan güncelle.

Feed back yani geri bildirim için herhangi bir programın içerisindeki menüde geri bildirim seçeneğini görebilirsin. Asus gerçekten bu konuda çok iyi sana hemen mail ile dönüş yapıyorlar ancak ingilizce olması gerekiyor bildirim.

erturkbora

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefona yeni bir güncelleme geldi. Baya büyük bir güncelleme. Görsel olarak bir fark görünmese de büyük bir güncelleme olduğu için kullanımda veya pil performansında bir fark yaratacaktır diye düşünüyorum. Menü içerisindeki sistem güncelleme programı ile kontrol edip yükleyebilirsiniz.

Eyvallah :thumbup1:
Söz konusu hava durumu hatasını düzelttiler. Ancak telefondaki play strore programı ile değil orada görünmüyor güncelleme. Herhangi bir browser ile google da asus weather diye arat oradaki play store dan güncelle.

Feed back yani geri bildirim için herhangi bir programın içerisindeki menüde geri bildirim seçeneğini görebilirsin. Asus gerçekten bu konuda çok iyi sana hemen mail ile dönüş yapıyorlar ancak ingilizce olması gerekiyor bildirim.

Kardeş 4.4.2 benim.güncelleme 4.4.4 mu çıktı nerden ne yapıyoruz peki

tachyon

Doçent
Reaksiyon puanı
59
Kardeş 4.4.2 benim.güncelleme 4.4.4 mu çıktı nerden ne yapıyoruz peki
4.4.4 Değil. Asus'un kendi güncellemesi. Tüm programların içinde sistem güncellemesi programıyla yada ayarlar menüsünden yine aynı isimli menüyü seçip güncellemeleri denetle diyerek yapabilirsin.

Liaxy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
4.4.4 Değil. Asus'un kendi güncellemesi. Tüm programların içinde sistem güncellemesi programıyla yada ayarlar menüsünden yine aynı isimli menüyü seçip güncellemeleri denetle diyerek yapabilirsin.
bu güncellemeleri kendimizmi kontrol etmemiz gerekiyor bana güncelleme adına bi uyarı gelmedi simdi güncellemesini yapıyorum belki konusma süre sıkıntısıda giderilir umuduyla..

egeli0565

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kılıf modunda şarj çok çabuk bitiyor 2 haftadır zenfone 5 kullanıcısıyım .. normal kullanımda yani günde iki üç kez faceye girerim 15-20 dk kalırım her girişimde fakat internet sürekli açık face hazır konumda bekler sürekli bi kaç kezde choreme girerim günde bi yarım saatte internette dolaşırım şarj 2 gün yetiyo diyebilirim. oyun oynarsanız çok çabuk bitiyo yalnız ...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
evet şarj süresinde fark olmuş gibi. güncelleme yaptıktan sonra eskisi gibi pil yüzdesi hızlı gitmedi bu saatlerde % 35 40 larda olan yüzde şu an % 68 de

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kılıf modunda şarjın çabuk bittiğini geribildirm olarak raporladım asusa ilk önce en kısa zamanda size geri dönücez diye yanıt verdi 10 dk sonra bi mail daha attı sorununuzu analiz edip çözüm araştıracaz diye .. sabah tam dokuz da şarjdan aldım şu an %98 şarjı var saat 12.07

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Son guncellemeden sonra bır uygulamadan ok ile geri dönünce ekranda dönen bir şey cıkıyor sonra telefon kendine geliyor kasılıyor gıbı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadşlar dün aldım telefonu, 4.4.2 de. 15 mb lık bir güncelleme geldi ama ne yaptım ettiysem yüklemiyor telefon, hata veriyor. size gelen güncelleme ne kadarlık ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Selam arkadaşlar,
Zenfone 6 aldım fakat güncelleme yapar iken herzamanki gibi yükle-iptal ve ertele seçeneği geldikten sonra yükle butonuna basıyor ve telefonum kapanıyor ve güncelleme yüklenirken bu halde hata veriyor ve güncellememin yüklenmesi olmuyor..ekrana kuçuk yazılar geliyor...Bu sorunun nedeni ne olabilir ve nasıl düzeltilir...Sağolun

aynı sorun bende de var, lütfen yardım...

aliykse

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu konuya baktım fakat aynı sorunla karşılaşan görmedim aklıma şu geldi acaba telefon özelliklerindemi var bi zımbırtı bazı telefonlarda olur telefon konuşma süresi kısıtlama özellikle kontrlu hatlar için olan bi uygulama fakat ben öyle bi ayarda bulamadım asusda
Ben de eşime aldığım telefonda aynı problemi yaşıyorum. 3g yi kapatmam söylenmişti, öyle sorun çözülüyor sanki ama pek de inceleyemedim telefon eşimde olduğu için. Bir deneyin isterseniz.

erturkbora

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Akıllı kapak kullanmayin beyler şarj yiyo baya fark ediyor denedim dün kapaksız günümü idare etti bugün daha saat 12 yüzde 30 a düştü şarj yüzde 40 50 fark ediyor

Kuvvetmira

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Bime zenfone 5 geliyor 599 TL sizce nasıl akrabaya alcamda şarjı nasıl en önemliside ?

tachyon

Doçent
Reaksiyon puanı
59

staryum

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
0

Kuvvetmira

Profesör
Reaksiyon puanı
38

ahmetddd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
klavyeyi beğenmeyen bir ben miyim :( nasıl bir çözüm ürettiniz tr klavye için. Birde sürekli yazarken ana meniye dönüyorum alışamadım gitti.

Tys23

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,230
Beyler Bende t50 yi verip bunu almayı düşünüyorum şarjı berbat diyorlarmış nasıl şarjı ve ekran görüntüsü ve mobil veri hızı nasıl 4 g destekliyor mu ? yardımcı olun ?

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
zenfone serisi güzel fakat pek yaygınlaşmadı. yepyeni zenfone 4'ü 90 lira ucuza koydum arayan soran yok

ready2dietr

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Beyler Asus zenfone 5'in kamera çözünürlüğü kötü mü ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar telefonu yeni aldim telefona indiridigim video ve muzikleri dinleyip izliyemiyorum bi problem var anlamadim yardimci olursaniz sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar merhabalar, Asus Zenfone 5 veya 6 almayı düşünüyorum fiyat ve sunduğu özellikler çok iyi. Fakat çevremdeki arkadaşların bazıları kullanımından dolayı özellikle 5 in bataryasının cok cabuk bittiğini söylüyor. Malum 6 da çok büyük, kararsız kaldım alıp almama konusunda Zenfone 5 veya 6 kullanan arkadaslar, bataryanın hızlı tükenmesi sorunuyla karılaştılar mı bilgi verirseniz sevinirim şimdiden herkeze teşekkürler ...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler ben zenfone 5 kullanıyorum yaklaşık 2 ay oldu telefondan çok memnunum. bugun bimde asus zenfone 5i gördüm ve arastırdım orjinal zenfone 5 de 2 gb ram var ön kamerası 2 mp ama bimdeki öyle değil 0.3 mp ön kamera ve 1 gb ram var işlemcisi 1.2 ghz ama orjinali 1.6 - 2.0 ghz arası bulunduğunuz yer ile alakalı bence zenfone 5 alacaksanız gidin orjinalini alın 100 tl fazla vereceksiniz ama emin olun çok iyi bir telefon.