Asus Zenfone Kullananlar Kulübü

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar sizde de oluyormu son güncellemeden sonra telefon hafızam yaklaşık 5 dakikada bir şişyor task maneger boş alan olarak 450 Mb falan gösteriyor. bir yerde veri sızıntısı var sanırım. bu problemi ben sadece lolipop sürümünde olduğunu biliyordum sanırım son güncellemeden sonra bizde de var

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba..bugün zenfone 6 aldım ve yüklemeler yaptım; facebook -massenger-whatshap.......
akabinde ekranda yukarıdan aşağı bir titreşim olmaya başladı..nasıl biliyor musunuz , eskiden televizyonlarda verici hatasından kaynaklanan parazit olurdu "yürüyen titreşimli bir dalga gibi"..
telefon ekranında yürümüyor ama ses de olmamasına karşılık bir belirip bir kayboluyor..
Bilgisi olanlar bu konuyu paylaşırlarsa memnun olacağım..teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim zenfone 5 im var uygulamalarımı gizledim ve uygulamalarımıı göremiyorum nasıl görebilirim yardım :hammer::hammer: :hammer: :devil::devil:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
zenfone 5 de gizlediğim bazı uygulamaları geri nasıl görebilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba arkadaşlar ,, 2 ay önce aldığım zenfone 5 telefonum elim bir kaza sonucu elimden düşmek suretiyle ekranı kırılmıştır :) dokunmatik çalışıyor fakat ön cam çatlak içinde servis fiyatı hakkında bilginiz var mı ? internet üzerinde saints computer adında biyer öğrendim 180 tl fiyat biçtiler , cama orjinal diolar ama ne kadar güvenli bilmiyorum. Birde ekranın altındaki plastik kısım ezildi baya onu değiştirme şansım var mı acaba ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimde ekranım yere yüz üstü düşünce kırıldı 250 tl ye değiştirdim ben.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler ben bu telefonu yakında alırım acaba sadece en son firmware'yi yüklemek yeterli mi en güncel sürüme Tam ulaşmak için sırayla mı güncelleme yapmalıyım yoksa en sonu yüklemek yeterli mi ?

mraliaras

Asistan
26 Ocak 2015
441
12
18
Zenfone Farkı :)
XB01lk.jpg

Buğra Y.

Profesör
6 Şubat 2013
1,397
36
228
Arkadaşımın Zenfone5'ine güncelleme geldi. Ancak ne konuda olduğuna bakamadım haberiniz olsun.

chagry1

Öğrenci
4 Ocak 2015
32
0
0
Arkadaşlar merhaba zenfone 6 da asphalt8 de teli düz tutmama rağmen araba sola kayıyo ne yapmam lazım sorun nedir

zaferozkan

Asistan
19 Kasım 2011
128
9
18
41
İki gün önce zenfone 6 alarak aranıza katıldım ilk işim root yapmak oldu, ancak sadece lüzumsuz uygulama kaldırma işinden başka şuan için pek bir işime yaramadı xposed kurulsaydı harika olacaktı, genel olarak cihaz hoşuma gitti, şuan da ekran süresini ölçüyorum,

yasinayaz23

Asistan
19 Aralık 2014
375
1
0
İki gün önce zenfone 6 alarak aranıza katıldım ilk işim root yapmak oldu, ancak sadece lüzumsuz uygulama kaldırma işinden başka şuan için pek bir işime yaramadı xposed kurulsaydı harika olacaktı, genel olarak cihaz hoşuma gitti, şuan da ekran süresini ölçüyorum,
İlk bi hafta hizli biter sarj sonraki gunlerde yerine oturur zenfone 5 de ben 3 bucuk saat ekran suresi aliyorum

zaferozkan

Asistan
19 Kasım 2011
128
9
18
41
Şuan yüzde 72 ve 1:37 dakika ekran süresinde bunun yarım saati oyun oynadım, gerisini 3g den internete giriyorum, üç buçuk dört saat gibi olur diye düşünüyorum

zaferozkan

Asistan
19 Kasım 2011
128
9
18
41
Asus, zenfone 2 ye veya ondan sonra ki çıkacak telefona 4000+ mah lık batarya üretse çok tutulur. Herkes gibi banada dayanamıyor batarya.
Bende zenfone 2 yi bekleyecektim, elimdeki s3 e müşteri çıkınca vereyim dedim, bir malın alıcısı varken ve fiyat istediğiniz gibi iken vermek lazım, o yüzden 6 aldım, yurtdışında ön sipariş e açılmış ancak söylediği gibi 250 değil 440 dolardan, o para artı bizim ülke vergileri, yüksek olur fiyatı, biraz bunu kullanayım ucuz olursa satıp 2 alayım diye düşünüyorum

mraliaras

Asistan
26 Ocak 2015
441
12
18
Bende zenfone 2 yi bekleyecektim, elimdeki s3 e müşteri çıkınca vereyim dedim, bir malın alıcısı varken ve fiyat istediğiniz gibi iken vermek lazım, o yüzden 6 aldım, yurtdışında ön sipariş e açılmış ancak söylediği gibi 250 değil 440 dolardan, o para artı bizim ülke vergileri, yüksek olur fiyatı, biraz bunu kullanayım ucuz olursa satıp 2 alayım diye düşünüyorum
2 gbli rami olan gene $200 dolar 4 gb likta bi sorun oldu zaten $440 lik aliexpressde belki öbür taraflarda ucuzlar.