Asus Zenfone Kullananlar Kulübü

staryum

Asistan
4 Ocak 2012
220
0
16
Beyler sabah zen5'imi ters koydum masaya köşesine dokundum diğer köşesi kalktı falan masa düz değildir demiştim yere koydum tekrar yaptım yine köşesi kalktı sonra masaya alıp 180°lik açıyla baktığımda çapraz yamulmuş olduğunu gördüm telefonun elimle alıp kendim tekrar büktüm şimdi normal haline geldi telefon siz de bir kontrol yapın yamulma vs var mı telefonunuzda diye asus iphone 6'ya meydan okuyup sen yamuluyorsun ama biz yamulmuyoruz mu ne öyle bir sloganla sanırım instagramda gönderme yapmıştı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar kameraya girdiğinizde köşede ayarlar var ona basın ve oradan optimizasyona girin ordan kapalıyı işaretleyin optimizasyon yazısı gelmeyecektir birde kitkatın son sürümünü yükleyeyiimi sitesinde yüklü olanı en son çıkanı :)

zenfone 4 :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
zenfone 4 kullanıcıları QuickShortcutMaker isimli uygulamayı play storeden indirin bu linkteki programı telefonunuza kurun ve bildirim ışıklarınız artık yansın :)
mail ve ya sms geldiğinde yanar :)

BD__

StormScene

Öğrenci
1 Aralık 2014
8
0
0
Arkadaşlar 800 TL paramı topladım zenfone 6 dusunuyorum onerirmisiniz genel olarak oyun ve kamera konusunda bu telefonu tercih ettim birde telefon güncelleme aliyormu yoksa sabit 4.4.2 mi kalacak telefon baya hoşuma gitti gerek büyüklüğü gerekse görünümüyle birde bataryası ilerleyen zamanda degisebilirmi gömme batarya değişimi yapıyorlar diye duydum

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Mesajı duzenleyemedim flood oldu kusura bakmayın asphalt 8 de kasma problemi varmı birde telefonda bildirim Işığı mevcutmu ona göre fikirleriniz halinde asusdan vazgecersem lg2 düşünüyorum kamera ve oyun performansi çok önemli benim açımdan on kamerası da 2 MP mi acaba?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Eğer ki zenfone 2 4 gb ramlisi 1000 tl altında olursa onu, olmazsa 2 gb ramlısını almaya karar verdim. Benim vaktim var. Beklerim. Teknosada zenfone 6 yı inceledimğimde beğenmedim kamerasını. Ama zenfone 2 de iyi olmuş.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhabalarr ..
ya simdi muziği zil sesi olarak ayarlıyorum . arından 2 saat filan sonra gene kendi eski dandik muziği gene secıyor niye :( bi yardımcı olun

lordreis

Öğrenci
20 Kasım 2014
35
0
0
Arkadaşlar 800 TL paramı topladım zenfone 6 dusunuyorum onerirmisiniz genel olarak oyun ve kamera konusunda bu telefonu tercih ettim birde telefon güncelleme aliyormu yoksa sabit 4.4.2 mi kalacak telefon baya hoşuma gitti gerek büyüklüğü gerekse görünümüyle birde bataryası ilerleyen zamanda degisebilirmi gömme batarya değişimi yapıyorlar diye duydum

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Mesajı duzenleyemedim flood oldu kusura bakmayın asphalt 8 de kasma problemi varmı birde telefonda bildirim Işığı mevcutmu ona göre fikirleriniz halinde asusdan vazgecersem lg2 düşünüyorum kamera ve oyun performansi çok önemli benim açımdan on kamerası da 2 MP mi acaba?

Asphalt8 de kasma yok bildirim isigi var. Her turlu oyun calistiriyor ama oyun telefonu degil ama internette asiri iyi intel farki oluyo o lg g2 yi biliyorum kullandim,kulllandim derekn tanidiğın tlefonu idi surekli elime aldigim oldu telefonu o telefonun artikari oyunlari cok cok daha iyi calistira biliyor ama net hizi olarak pekte farki yok kamerYi bilemicem ona goz atmadim ama eger az para verip iyi bir telefon istiyorsan asus zenfone 5 cok iyi evet on kamerasi. 2mp arka 8 mp telefonun kamerasina dun güncelleme geldi daha iyi cekim yapiyor asus ilgileniyor guncelleme alicak 5.0 lilipop nezamn alacagini bilmiyorum ama duydugum soylentilerde nisan ayinda alacak diyorlar isallah sirularina cevap vere bilmisimdir hayirli aksamlar.
mp

staryum

Asistan
4 Ocak 2012
220
0
16
51cecf215b833875201584e33ef5711e.jpg

Açık şarj edip çıkartıp aşırı aktif ekran kapanmadan (Oyun, Whatsapp, İnternet, Yüksek boyutlu oyun indirmesi, Twitter, Facebook) kullanırsanız 3 saatte şarj bitiyor aşağı yukarı batarya ile ilgili sorusu olanlar grafikten cevabı almışlardır.

staryum

Asistan
4 Ocak 2012
220
0
16
ebdbbf9b9eb73d7bd97e82ff2536b4b1.jpg

4547c9fca1a34ca9e39acb5d3c74f942.jpg
bende böyle sizde sorun olabilir parlaklik yarida
Bende parlaklı otomatik ve telefon hiç durmadı ekranı açık sürekli oyun oynadım ve whatsappdan mesajlaştım o yüzden 3 saat normal.
+Bu arada yeri gelmişken söyleyeyim telefonda ısınma yok 3 saat aşırı yükleme olduğu halde. Hyper-Threading olayı iş görüyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben çarşaba gunu aldim telefonu ama deli gibi ısınıyor uygulamalari caliştiirken ne yapmam lazim

StormScene

Öğrenci
1 Aralık 2014
8
0
0
Ben dün beyaz modelini aldım sarjını bitirdim bu telefonun sarjı tamamladığını nerden anlayabilirim yani prizden çıkaracağım zamanı yeşil ışıkmı yanması gerek yada o ışığın sönmesimi

staryum

Asistan
4 Ocak 2012
220
0
16
Ben dün beyaz modelini aldım sarjını bitirdim bu telefonun sarjı tamamladığını nerden anlayabilirim yani prizden çıkaracağım zamanı yeşil ışıkmı yanması gerek yada o ışığın sönmesimi
Kapalı yada açık farketmez yeşil yanıcak tamamlanınca. Kapalıysa kilit tuşuna bir sefer basarak ne kadar dolu olduğunu görürsünüz yine tam dolunca yeşil yanar.

StormScene

Öğrenci
1 Aralık 2014
8
0
0
Teşekkürler benim telefonda güncelleme gördüde güncellemicem :D ne zaman güncellesem eskiye dönsek diye hayal kırıklığına uğruyoruz ben zen6 dan gayet memnunum beklentilerimdende fazla çıktı telefon sarj konusunu test etmedim zaten oyun falan oynarım internet mesajlaşma yani beni bir gün rahat çıkartır diye düşünüyorum google kamera falan yükledim fotoğraf çekimleri gayet başarılı telefonun zaten 800 liralık telefondan daha fazlası beklenemez bence asus bombayı bu telefonla yapmış bulunmakta zaten millet kötülemiş durmuş şurası şöyle burası böyle diye asus'u samsung telefonu sevmem almamda yine kafamda kılacağım 2.telefon LG G3 dür.Ama bu telefon g3 perdesini kafamdan kaldırmış gibi bişi :)

karagozum46

Öğrenci
29 Aralık 2014
8
0
1
Arkadaşlar yeni güncelleme yani 40.39 olanı kurdum ve çok memnun kaldım özellikle şarj olayı önceki güncelleme ile bayağ köyü olmuştu şimdiki güncelleme ile 2 gün iki saat aldım %4 iken geri taktım şarja sonuç olarak tereddüt edenlere kesinlikle yükleyin derim...

canpaz01

Asistan
22 Nisan 2012
320
1
18
bugün zenfone 5 ile bende artık aranızdayım :dirol:
telefon hakkında önerileriniz varsa dinlerim :D

staryum

Asistan
4 Ocak 2012
220
0
16
80fcdcea68be19fab40e5223a46d8708.jpg

Ekranı ıslak yazı yazmayı denedim problem olmuyor yazılabiliyor [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

lordreis

Öğrenci
20 Kasım 2014
35
0
0
En son guncelleme derken bende son birac gun icinde guncelleme yaotim ama benim sarj sizinki gibi 2gun gitmiyor cok oyun oynuyorum o sebeple diye dusunuyorum bi soriyim dedim

StormScene

Öğrenci
1 Aralık 2014
8
0
0
Ya arkadaşlar fm radyo muhabbetini yapamadım apk yi attım yüklemedi yüklü olduğu için rootsuz fm radyonun çözümü varmı acaba birisi anlatabilirmi

lordreis

Öğrenci
20 Kasım 2014
35
0
0
Ya arkadaşlar fm radyo muhabbetini yapamadım apk yi attım yüklemedi yüklü olduğu için rootsuz fm radyonun çözümü varmı acaba birisi anlatabilirmi

Ben rotsuz radio fm yukledim radio fm apk sini telefona at sonra apk yu bul kur ama once gelen guncelemeleri kurmalisin sonra apk yi kurmalisin ben oyle yaptim ve cok guzel calisiyor

StormScene

Öğrenci
1 Aralık 2014
8
0
0
telefonu ilk aldığımda belirli güncellemeleri gördü gmail falan dün wifiye bağlandım tekrar asusun ne kadar uygulaması varsa hepsini google playdan indirdi launcher klavye yedekleme vesayre vesayre telefon ram kullanımı 900 mb 1 gb arasına kadar yükseldi yine bi etki etmiyor gerçi 1 gb boşta ram var dediğin gibi yaptım imzalanmış sürüm falan filan yüklü var radyo telefonda herhalde onu kaldırmak gerek

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefon üst düzey şimdilik gördüğüm sorunlar aşırı ısınma ve hızlı şarj kaybı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar Merhaba Bende Dün İtibariyle Asus Zenfone 6 Aldım Fakat bir sıkıntım var, Telefon titreşimde iken çızırtı sesi geliyor neden olabilir bilginiz var mı ?

İlginiz için şimdiden teşekkürler..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynen kardeşim ben de öğrenciyim, sanayide köpek gibi çalıştım anneme zenfone 6 aldım dün akşam elimden kaydı düştü ekranın üstünden basıldı, sağ altında plastiği yamuldu ... Ben de Bimeks'ten aldım telefonu orda kılıf bitmiş alamadım, dün kılıf siparişi verdim ama artık mahfoldu telefon. Alalı 1 hafta olmadı. Benim de morelim sıffır sıffır sıffır!
:( Sen çözüm bulabildin mi acaba yoksa o şekilde mi kullanıyorsun?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
zenfone 5 için asusun sitesinde 30.01.2015 tarihli bir kernel var bu kerneli kuran deneyen oldumu son güncellemeyi yapanların bu kerneli kurmasında bir sakınca varmıdır.

staryum

Asistan
4 Ocak 2012
220
0
16
Aynen kardeşim ben de öğrenciyim, sanayide köpek gibi çalıştım anneme zenfone 6 aldım dün akşam elimden kaydı düştü ekranın üstünden basıldı, sağ altında plastiği yamuldu ... Ben de Bimeks'ten aldım telefonu orda kılıf bitmiş alamadım, dün kılıf siparişi verdim ama artık mahfoldu telefon. Alalı 1 hafta olmadı. Benim de morelim sıffır sıffır sıffır!
:( Sen çözüm bulabildin mi acaba yoksa o şekilde mi kullanıyorsun?
Kardeş geçmiş olsun da telefon ekranın üstünden basıldı falan derken fotoğraf çekip atarmısın bi yapabilirsen çok bişey yoksa garantide bişeyler yaparlar bende düşürdüm sağ alt köşedeki alüminyum soyuldu biraz ve basıldı ama plastikte hiçbirşey yok

S

SDN Okuru

SDN Okuru
zenfone 6 da skypsız,tangosuz,vibersiz operatörden görüntülü arama,kameralı görüşme var mı yok mu?