Asus Zenfone Kullananlar Kulübü

SiNCaP77

Öğrenci
11 Şubat 2015
1
0
0
bende zenfone 5 aldım güncellemelerini yaptım şarjı 2 gün gidiyor sizde kaç gün gidiyor ?

Bende 1.5 birbuçuk gün gidiyor...

birde benim sorum olacak gerçi bir arkadaş yazmış ama tam açıklayıcı bir bilgi yoktu tekrar soruyorum.
SuperNote deki notlarımızı nasıl şifreleriz açıklayarak yazarsanız sevinirim...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar hayırlı olsun öncelikle asus zenfone 6 da silinen mesajlar geri yüklenebiliyor. Bunun olmaması için kalıcı olarak mesajları silme nasıl olur bilgilendirirseniz sevinirim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
asus zenfone mobil veri açılmıyo kırmızıyla sarıyı 10 gb getırdım gene bağlantı yok yardım edermıısızın

StormScene

Öğrenci
1 Aralık 2014
8
0
0
arkadaşlar asphalt 8 indiriyorum misal sd karta obb attığım zaman dosyayı görmüyor ayarlardan hariciyi seçmeme rağmen hala telefon hafızasına atmamı söylüyor.bunun çözümü varmıdır

29 Temmuz 2014
120
2
0
Arkadaşlar 900 liram var. Biraz daha katabilirim ama 1000 lirayı da geçirmek istemiyorum. Acelem yok zenfone 2 yi bekliyorum, sizce beklemeye değicek mi ? Yoksa zenfone 6 yı mı alsam.

beratfur67

Asistan
22 Kasım 2013
442
0
0
beyler bu led bildirim ışığının değiştirme gibi bi seceneğimiz yokmu varmı ? sarj felan azken yanıyomu kırmızı ve zenfon 6 varda bende bide mavi felan yapabiliyozmu değiştirebiliyozmu

staryum

Asistan
4 Ocak 2012
220
0
16
hmm peki simdi aldımda telefonu daha yeni çarsıdan geldim iyimi peki memnunmusunuz oyundan felan ne bilem uygulamalardan
Daha kasmayla karşılaşmadım ben telefonda çok memnunum oyun performansı da tüm yüksek grafiklileri denedim hiçbir sıkıntı yok gta san andreas dan tut modern warfare, real racing, gt racing her tarz oyun oynadım hiç kasma almadım ama gangstar 4 çok yüksek grafikte oynanırken ara sıra kasma yapabiliyor yüksek grafikte sıkıntı yok [emoji16]

beratfur67

Asistan
22 Kasım 2013
442
0
0
Daha kasmayla karşılaşmadım ben telefonda çok memnunum oyun performansı da tüm yüksek grafiklileri denedim hiçbir sıkıntı yok gta san andreas dan tut modern warfare, real racing, gt racing her tarz oyun oynadım hiç kasma almadım ama gangstar 4 çok yüksek grafikte oynanırken ara sıra kasma yapabiliyor yüksek grafikte sıkıntı yok [emoji16]
haaa cok tesekkürler bide bu klavyede emoji olsun bide bu ön kamera ayna özelliğini nasıl kapatabiliriz bide bu klavyede emoji felan varmı

staryum

Asistan
4 Ocak 2012
220
0
16
haaa cok tesekkürler bide bu klavyede emoji olsun bide bu ön kamera ayna özelliğini nasıl kapatabiliriz bide bu klavyede emoji felan varmı
Kamerada ayna özelliği kapanıyor seçeneklerden yeni güncelleme verildi ve emoji olayı klavyede daha yok ben touchpal kullanıyorum daha rahat oluyor

tachyon

Doçent
29 Eylül 2008
598
59
28
Klavyede emoji var. Ayarlar menüsünden giriş ve dilleri seçtikten sonra Asus klavyenin yanındaki çarkı tıklayıp en yukarıda bulunan giriş dilleri kısmından diğer dillerle beraber emoji yi de ekleyebilirsiniz. Klavyeyi kullanacağınız sırada sol altta tr yazan bölümü basılı tutup istediğiniz klavye moduna geçebilirsiniz.

beratfur67

Asistan
22 Kasım 2013
442
0
0
Klavyede emoji var. Ayarlar menüsünden giriş ve dilleri seçtikten sonra Asus klavyenin yanındaki çarkı tıklayıp en yukarıda bulunan giriş dilleri kısmından diğer dillerle beraber emoji yi de ekleyebilirsiniz. Klavyeyi kullanacağınız sırada sol altta tr yazan bölümü basılı tutup istediğiniz klavye moduna geçebilirsiniz.

Peki ben bunu guc tasarrufu acikmi kullanmalyim kapalimi

tachyon

Doçent
29 Eylül 2008
598
59
28
Ben üç aydır akıllı kaydetmeyle beraber üstün tasarruf modunda kullanıyorum. Pil tüketimi şu anda minimumda. Hiç bir performans kaybı da yaşamadım. Pil tüketimini azaltmak istiyorsanız ve 3g kullanmıyorsanız tercih edilen ağ ayarını 2g'ye getirin ekran parlaklığı otomatikte ve ortada olsun böyle bir kullanımda akşamdan sabaha 7-8 saatte pilde yüzde 2-3'lük bir düşüş oluyor ki bataryası en iyi giden telefonda bile ancak bu kadar az olur. Tabi bunda operatörün çekim gücü falanda etkili.

lordreis

Öğrenci
20 Kasım 2014
35
0
0
Ben üç aydır akıllı kaydetmeyle beraber üstün tasarruf modunda kullanıyorum. Pil tüketimi şu anda minimumda. Hiç bir performans kaybı da yaşamadım. Pil tüketimini azaltmak istiyorsanız ve 3g kullanmıyorsanız tercih edilen ağ ayarını 2g'ye getirin ekran parlaklığı otomatikte ve ortada olsun böyle bir kullanımda akşamdan sabaha 7-8 saatte pilde yüzde 2-3'lük bir düşüş oluyor ki bataryası en iyi giden telefonda bile ancak bu kadar az olur. Tabi bunda operatörün çekim gücü falanda etkili.

2G ye nasıl ala biliyoruz ?

tachyon

Doçent
29 Eylül 2008
598
59
28
Ayarlar menüsünde diğer... seçeneğinde mobil ağlardan tercih edilen ağ türünden 2g'yi seçiyoruz.

tachyon

Doçent
29 Eylül 2008
598
59
28
O ayarı ben önerdim zaten tekrar onay istemenizin bir anlamı yok. Eğer şu anki performanstan memnunsanız en iyi ayarda kullanıyorsunuz. Öteki türlü pil çabuk tükenir. Size hayırlı kullanımlar. :thumbup1:

Neutral

Müdavim
Müdavim
14 Mart 2009
1,947
179
243
40
Facebook'ta Zenfone telefonlar için açılmış gruplar var kafanıza takılan ne varsa anında cevap veriliyor, yapılması ve ya yapılmaması gerekenler hakkında bilgilendiriliyor. Olmadı ekran görüntüsü ve ya paylaşılan bağlantılarla kullanıcılar yine bilgilendirilmektedir. Oralara da bi göz atın derim.

beratfur67

Asistan
22 Kasım 2013
442
0
0
asus zenfone 6 da arkadaşım şarji bitsede bitmedi diyo ve doğru böyle bi sorun var bazılarında bende olduğu gibi deminden yüzde 1 olan şarj kapandı yüzde 34 oldu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam zenfone 5 de aynı problemı ben de yasıyorum kamerası cok cok kotu bır urün yarın tamıre yollayacagım magaza değişim yapmıyor malesef alalı 7 gun oldu. kamera beklentiniz çok iyi olmadın bu ürün için derim