Asus Zenfone Kullananlar Kulübü

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Telefon bugün gelebilir bana bilinmeyen özelliklerinden bahsedebilirmisiniz?

bilmediğim kalmasın :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar zenfon6 özellik lerine göre çok ucuz telefon gibi gözüküyor siz bu fiyatlarda başka telefon önerir misinz varmı acaba

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba telefonu (zenfone 6) kamerası nedeni ile servise verdim. iade ya da değişim kararı çıktı. Açıkçası bu telefondan soğudum birazcık. önerileriniz nedir?

Tamam son karar benim olacak ama kamera kalitesi için kullanan arkadaşlar bir fikir verebilir mi?

staryum

Asistan
4 Ocak 2012
220
0
16
Merhaba telefonu (zenfone 6) kamerası nedeni ile servise verdim. iade ya da değişim kararı çıktı. Açıkçası bu telefondan soğudum birazcık. önerileriniz nedir?

Tamam son karar benim olacak ama kamera kalitesi için kullanan arkadaşlar bir fikir verebilir mi?
Kamerasında nasıl bi sorun vardı benimde bi sorun var ama

tr1sh

Öğrenci
19 Haziran 2008
8
0
0
Arkadaslar az once aldim 6yi. Acil kirilmaz cam onerisi istiyorum goruntu kalitesinden ve dokunmatikten odun vermeyecek?? Ve arkasi icin sweffaf kap dusunuyorum ne dersiniz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bana telefonu anlatır mısınız öğrenciyim ekran sorun olucağını sanmıyorum ama zenfone 2 yi beklesem daha iyiy olucak gibi en fazla 900-1000 lira veririm. Meizu mx4 falan hikaye. Zenfone 6 hakkatten alınır mı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Selam arkadaşlar henüz çok yeni 6 kullanıcısıyım 4.4.2 sürümüm daha yükseltmem gerekiyormu yoksa nisan ayındaki 5.0 lolipop güncellemesinini beklemem gerek

gülay01

Öğrenci
1 Şubat 2015
1
0
0
Önceki telefonum lg p880 di hayatta daha lg almam onu satıp ne alsam diye düşünürken eşim zenfone 6 yı önerdi iyiki önermiş elimden hiç düşmüyor ve pili sabahtan akşama kadar gidiyor bence gayet iyi bir telefon ayrıca 4.4.2 sürümü acaba güncelemem gerekiyormu yoksa nisan ayındaki 5.0 lolipop güncellemesinimi beklememi gerekiyor

lordreis

Öğrenci
20 Kasım 2014
35
0
0
Evet doğrudur yok ama asus bunun ile ilgileneceğini düşünüyorum. ben asus zenfone 5 kullanıyorum performans olarak gayet memnunum. görüntülü konuşmayı google playden herhangi bir programdan karşılaya bilirisin.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

zenfone 5'de görüntülü konuşma desteği yok diye duydum doğru mu :eek:hmy:

Evet doğrudur yok ama asus bunun ile ilgileneceğini düşünüyorum. ben asus zenfone 5 kullanıyorum performans olarak gayet memnunum. görüntülü konuşmayı google playden herhangi bir programdan karşılaya bilirisin.

canpaz01

Asistan
22 Nisan 2012
320
1
18
.
büyük sıkıntı. batarya sorunu düzeldi mi peki ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
galeriye girdiğimde ve foto çektikten sonra çekilen fotoya girdiğimde bazen hiçbir şey görünmüyor önizleme olarak, bütün güncellemeler yüklü, böyle bi sıkıntıyla karşılaşan var mı neden böyle oluyor ??

lordreis

Öğrenci
20 Kasım 2014
35
0
0
evet daha iyi bence çok büyük bir sıkıntı değil bataryaya alışiyorsun. kameraya gelince bence skype gibi tango vb. program yuklersen sorun olmaz ama nette çok hızlı buda ayrı birde sogukta eldiven modu çok iyi :D

evet daha iyi bence çok büyük bir sıkıntı değil bataryaya alışiyorsun. kameraya gelince bence skype gibi tango vb. program yuklersen sorun olmaz ama nette çok hızlı buda ayrı birde sogukta eldiven modu çok iyi :D

tr1sh

Öğrenci
19 Haziran 2008
8
0
0
galeriye girince ve foto çektikten sonra çekilen fotoyu açınca hiçbir önizleme görünmüyor bazen ve 20-30sn beklediğim oluyor önizleme gelsin diye. böyle bir sorunla karşılaşan var mı acaba varsa çözümü nedir?? (bütün güncellemeler yüklü)

lordreis

Öğrenci
20 Kasım 2014
35
0
0
ben asuszenfone 5 kullanıyorum telefondan mem nunum kamera yı geçen fark ettim meğer kamera 6mp de imiş onu 8 mp ayarladım ve daha iyi çekim yapmaya başladı. bugun bakındım kameraya sanki kötü çekim yapmaya başladı gibi bir hissiyata kapıldım sizdede varmı bu sorun ??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim zenfone 5 iyimi değilmi alimmi almıyımmı onu sole bari :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar zenfone 5 aldım kılıf takıcam kapağı kapatınca uyku moduna geçmesini istiyorum ayarlardan nasıl yapılabilir yardımcı olsanız

karagozum46

Öğrenci
29 Aralık 2014
8
0
1
Önceki telefonum lg p880 di hayatta daha lg almam onu satıp ne alsam diye düşünürken eşim zenfone 6 yı önerdi iyiki önermiş elimden hiç düşmüyor ve pili sabahtan akşama kadar gidiyor bence gayet iyi bir telefon ayrıca 4.4.2 sürümü acaba güncelemem gerekiyormu yoksa nisan ayındaki 5.0 lolipop güncellemesinimi beklememi gerekiyor
merhaba bendede p880 vardı cm11 yükledim 4.4.4 oldu loli de gelecekmiş diyolar bekliyorum bu arada teli eşime sattım zen 6 aldım...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bir oyunu tutup diğer oyunun üstüne sürüklediğinde dosya halini alıyor

lordreis

Öğrenci
20 Kasım 2014
35
0
0
kardeşim zenfone 5 iyimi değilmi alimmi almıyımmı onu sole bari :)

TELEFON GAYET İYİ KAMERA ORT DERECEDE KOTU DEİL AMA COKTA İYİDEGİL telefon hızlı internette ucuyo mubarek ;) bebce alinir bu fiyta alina bilecek en iyi telefon diyorum cunku ben uzun uzun arastiripen son bu telefonualdim hic pisman degilim ve asus cok iyi ilgileniyor sun aksam guncelleme geldi hatta ben memnunum tavsiye ederim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
zenfone 4 te bildirim ışıklarını ayarlayabiliyormuyuz birde sms falan geldiğinde yanmıyor bildirim ışığı sadece şarj olurken kırmızı ve yeşil olmak üzere 2 renk yanıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selamun aleykum arkadaşlar ben herşeyini beğendim ama günlerdir mesaj yazarken sürekli kullandığım t9 özelliğini klavyede bulamadım acaba yok mu yoksa ben mi bulamadım bi kaç tane klavye programı indirdim lg g2 de t9 özelliğini kullanabilirken bunda bulamıyorum bilen varsa yardımı olursanız minnettar olurum şimdiden teşekkürler...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum daha 3 aylık ancak durup duruken asırı ısnıyor ve thermal shutdown yazıp kapanıyor ayrıca ısınmadanda kapanıyor sarjı oldugu halde

karagozum46

Öğrenci
29 Aralık 2014
8
0
1
zenfone 4 te bildirim ışıklarını ayarlayabiliyormuyuz birde sms falan geldiğinde yanmıyor bildirim ışığı sadece şarj olurken kırmızı ve yeşil olmak üzere 2 renk yanıyor
maalesef bildirim ışığı yok.

bir oyunu tutup diğer oyunun üstüne sürüklediğinde dosya halini alıyor
ewet bu diğerlerindede olan bi özellik daha doğrusu tema ile alakalı.

zen 6 ya yeni güncelleme geldi birkaç değişiklik geldi
1- şebeke seçenekleri değişti
2- sistem güncelleme ekranı değişti

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hmm kötü olmuş telefonu almak için düşünen arkadaşlara diyeyim ilk aldığımda hemen kitkata güncellemedim ve kasmadan kullanıyorum çok güzel bir telefon optimazsoyn yazısından sıkılanlar için söyleyeyeyim ayarlardan ayarlayabilirsiniz kamera ise 4M de çekiliyor ayarlardan 5 yapmanız gererk