Asus Zenfone Kullananlar Kulübü

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar, bu konuşurken kapanma probleminin çözümü nedir?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bu kapanma konusunda yardımcı olabilecek olan var mı acaba?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Herkes şarjdan şikayetçi olmuş acaba yaklaşık olarak ne kadar gidiyor şarjı ortalama kullanımda? Şuan elim de lumia 525 var ve şarj konusunda sıkıntı yaşıyorum, bataryası çok duşuk kalıyor günde minimum iki kere şarj dolduruyorum ve artık gına geldi. Zenfone 5 almayı düşünüyorum ama,şarj işinden tırstım açıkçası :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba, 2 aydır zenfone 5 kullanıyorum. wifi'de sürekli kopma yaşıyorum. wifi simgesi bağlı gözükmesine rağmen internete bağlanmıyor, kapatıp açmak zorunda kalıyorum.

bilenen bir çözümü var mı? yardımcı olursanız sevinirim. iyi günler.

mraliaras

Asistan
26 Ocak 2015
441
12
18
Arkadaşlar bence telefonu rootlamayin ben rootladim islemcinin ramin hizini arttirdim artti artmasinada eskisinden yavaş oldu arada sırada takilmalar yavaslamalar oluyor nedenini bilmiyorum ama rootdan dolayi olduğu kesin.

yasinayaz23

Asistan
19 Aralık 2014
375
1
0
Arkadaşlar bence telefonu rootlamayin ben rootladim islemcinin ramin hizini arttirdim artti artmasinada eskisinden yavaş oldu arada sırada takilmalar yavaslamalar oluyor nedenini bilmiyorum ama rootdan dolayi olduğu kesin.
Root zaten yavaslatir eskiden bende turkcell t20 vardi telefon zaten yavasti root atinca cokuyodu resmen

racer67

Öğrenci
31 Mart 2015
2
0
0
arkadaşlar zenfone 5 kullanıyorum. net paketim olduğu halde mobil veriyi kullanamıyorum.telefon ayarlarım mevcut.fabrika ayarlarını da yükledim ama bi düzelme olmadı.nasıl düzeltebilirim bilgisi olan var mı?

mraliaras

Asistan
26 Ocak 2015
441
12
18
arkadaşlar zenfone 5 kullanıyorum. net paketim olduğu halde mobil veriyi kullanamıyorum.telefon ayarlarım mevcut.fabrika ayarlarını da yükledim ama bi düzelme olmadı.nasıl düzeltebilirim bilgisi olan var mı?

Erişim noktası ayarlarını varsayılana Çektin mi ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba arkadaşlar ben asus zenfone 5 telefonu kasım ayında aldım yaklaşık 20 25 gündür bilgisayarıma taktığımda usb aygıtı tanınmadı hatasını alıyorum 2 kere servise verdim teknik servisi aradım ve çözüm bulamadılar ne yapmalıyım biri yardımcı olurmu yani yeni telefon almak için yada sorunu çözmek içiin ne yapılması gerek bilen biri yardım edebilirmi ?

cihankaran599

Öğrenci
2 Nisan 2015
4
0
0
Merhabalar ben kasım ayında zenfone 5 aldım ve yaklaşık 20 gündür bilgisayarıma bağladığımda usb aygıtınız tanınmıyor hatası çıkıyor başka bilgisayarlarda başka kablolarla denedim olmadı 2 kere servise verdim yapıldı deyip geldi olmadı teknik servis pc link indir dedi bağlanmadı be bluethoot ile de bağlanmıyor ne yapabilirim yardımcı olurmusunuz ?

mraliaras

Asistan
26 Ocak 2015
441
12
18
Merhabalar ben kasım ayında zenfone 5 aldım ve yaklaşık 20 gündür bilgisayarıma bağladığımda usb aygıtınız tanınmıyor hatası çıkıyor başka bilgisayarlarda başka kablolarla denedim olmadı 2 kere servise verdim yapıldı deyip geldi olmadı teknik servis pc link indir dedi bağlanmadı be bluethoot ile de bağlanmıyor ne yapabilirim yardımcı olurmusunuz ?

Driverini manual olarak indirip yükleyebilir misin ?

cihankaran599

Öğrenci
2 Nisan 2015
4
0
0
Nereden nasıl indiricem nereye atıcam ney yapıcam yardımcı olursanız çok sevinirim çünkü 3.defa yollamak istemiyorum

cihankaran599

Öğrenci
2 Nisan 2015
4
0
0
Yardım ederseniz sevinirim nerden indiricem nasıl yapıcam ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

pardon internete lag girdi hata oluştu sandım ardı ardına gitmiş aynı şeyler neyse ben baktım bulamadım intel falan çıkmadı sendekini verirmisin ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

birşey indirdim ASUS_Android_USB_Drivers içinden 3 dosya çıktı ne yapıcam bunları

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya bırak şu byseekeri arkadasım, direk servise ver. Senin yapıcağın her şey geçici. Yada telefonu restore et, kesin çözüm

lordreis

Öğrenci
20 Kasım 2014
35
0
0
ANDROİD 5 GÜNCELLEMESİ NEZAMAN GELCEK ??? BİLEN VARMI ?? NİSAN DEDİLER AMA Bİ GÖREMEDİK ŞU LOLİPOPU :p