Asus Zenfone Kullananlar Kulübü

aliykse

Öğrenci
17 Ekim 2014
13
0
1
Bendeki konuşma sırasındaki kesilme problemi avea dan 3g yi açtıktan sonra düzeldi. Başka bu problemi yaşayan varsa denemesini tavsiye ederim.

2_pac

Asistan
14 Temmuz 2013
193
0
0
Arkadaşlar ben zf6 düşünüyorum'da kronik bir sıkıntısı varmı ?

Birde kamera ve ses performansı nasıl acaba 1.5 , 2 yıl kullanacağım cihazı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar asus 5 aldım ama konuşma esnasında kapanıyor. ne yapmam lazım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kamera ayarlarından ayarlaya bilirsin olmassa müşteri hizmetlerinden yardım ala bilirsin çünkü başka bi sorunun yokı onu ayarlaman gerekir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
cidden güncelleme bi gelmedi herkese hava atıyorum android 5.0 olacak diye gelmesse 5.0 rezil olurum :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynen bende zenfone 4 kullanicisiyim 2 aydir konuya bakiyorun guncelleme gelirse ghemen yukleyeyim diye otomatik guncellemelere gelirmi yoksa bizmi elle guncelliyececiz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bence yeni üreticiler daha iyi çünkü samsung gibi firmalar çok bilindiği için para çok kazanıyor ve sürüm güncelleştirmeleri falan bırakıyor örnk: galaxy ace güncelleme kaç senedir gelmiyor ama asusun en kötü telefonu zenfone 4 benim kullandığım,telefon ace ile aynı fiyatta ve android 5.0 geliyor :=) asus markasına kötü diyenin telefonunu merak ediyorum ;)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
nisan sonuna yada mayıs başında güncelleme gelecekmiş asustan e-posta geldi :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ASUS ZENFONE 5 kullanıyorum telefon kendiliginden açılıyor bunun nedenı nedır ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Asus zenfone 5 kullanıyorum müzik çalarımda şarkıların hepsine albümümden bir foto seçip koymuş.bunu nasıl değiştirebilirim foto görünmesini istemiyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
asus zenfone 5 alıcamda mayısın 3 haftası filan teknosadan 8gb 629 tl ye

asus
zenfone 5 i olanlar tavsiye ediyotmusunuz?...

mraliaras

Asistan
26 Ocak 2015
441
12
18
Asus zenfone 5 kullanıyorum müzik çalarımda şarkıların hepsine albümümden bir foto seçip koymuş.bunu nasıl değiştirebilirim foto görünmesini istemiyorum

Müziklerin olduğu yerde fotoğraf var sanırım, müzikleri ayrı bir klasöre atarsan gözükmez, sorunun çözülür.(sadece müzik olacak klasörün içinde).

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba ben zenfone 5 kullanıyorum şuanda tlfnda şebeke problemi var hatla alakalı deneme yaptım hatta problem yok servise göndermeden yapabileceğim bişey varmı teşekkürler

hasantahsin

Öğrenci
5 Mayıs 2015
1
0
0
asus zenfone 5 alıcamda mayısın 3 haftası filan teknosadan 8gb 629 tl ye

asus
zenfone 5 i olanlar tavsiye ediyotmusunuz?...

Bende de 8 gb'lik sürümü var.Sistem zaten 3 ünü yiyor. 1gb da kendi uygulamalari yiyor. 1 gb da resimler,dosyalar vs. yese sana 3 gb kaliyor. Bi tane agir oyun indirsen baska oyun indiremiyosun. Mesela ben gangstar 4 ü indirdim. 1gb yer kaldi. Hafiza kartina da tasinmiyor. Üstelik telefon daha 500 mb yer varken depolama alani bityor diyor. Ayrica 8 gb olanin islemcisi 1,6 değil 1,2 gh. Mesela bazi ağir oyunlarda 16gb.likta kasmayan oyunlar tekleyebiliyor. Sen en iyisi 70 tl daha ver temizinden 16 gb al. Ama benim iki arkadasim telefonu şarj problemi yüzünden sattı. Ben de artık telefondan o kadar hoşlanmiyorum. Günü en düşük parlaktikta zor çıkarıyor.Hem de Lg g3 ten küçük ekrani olmasina rağmen cercevesiyle beraber ondan daha buyuk oluyor. Ayrica kalas gibi . Çok kalin. Pek tavsiye etmem ama illa ki alicam diyosan 8gb alma. Eger alirsan da güle güle kullan.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhabalar. 3 haftadır zenfone 5 kullanıcısıyım. az çok teknolojiden anlarım. şurası eksik diyebileceğim sadece yazı tipi seçimi olmaması. geri kalan tüm özellikleri piyasayla kapışacak decede. estetik olarak, performans olarak, özellik olarak ne ararsan var. bundan daha fazla olan özellikler ise sadece muhabbet arasında karşındakine hava atmaya yarayacaktır. kullanılabilirliği olan bütün özellikler mevcut. hızı iyi ve pil ömrü android telefonlarla hemen hemen aynı(ütopik beklentisi olanları tatmin etmez, diğerler telefonlarda olduğu gibi. istiyorlarsa nokia 1100 alabilirler şarjı 10 gün giden :) tüm çevreme teklif ettiğim gibi sayın SDN okurlarına da gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. herkese teknolojik günler dilerim.

meralaysu

Öğrenci
13 Mayıs 2015
1
0
0
Merhaba arkadaşlar;

İlk mesajım buraya olacak :) Bu sebeple merhaba ile başlıyorum :)

Zenfone ile yaşadığım tecrübelerimi aktarmak istedim.

Ben de 1 ay önce http://www.sanalpazar.com/Asus-Zenfone-4-8-Gb-Sifir-Faturali-Hediyeli__isp42321853 aracılığı ile yeni aldım telefonumu. İletişime geçip şirketlerine gittim ve 25 TL'lik nakit indirimi yaptılar :) Bir de hediye kulaklık verdiler.

Radyo ve kamerada flash olmaması büyük sorun aslında. Kamera karanlıkta iyi değil. Şarj iyi gibi. Normal kullanımda 1 günü rahatlıkla tamamlayabiliyorum. Akşama %20-30 arası şarjım kalmış oluyor. Normal kullanımdan kastım günde 2 saat müzik dinleme, 2 saat kadar da facebook ve whatsapp, 3g full açık kullanımda.

Uygulamalarda kasılma, donma ve benzeri sorunları hiç yaşamadım. Yaklaşık 10 civarı kişisel uygulama yüklü. Isınma problemim hiç olmadı.

Kısaca radyo ve kamera sorunları var ve diğer problemler neredeyse hiç yok. Bence 375 TL'ye göre fiyat/performans durumu gayet iyi.

Umarım bir sıkıntısını görmem.

mertec

Öğrenci
17 Mayıs 2015
56
5
8
arkadaşlar merhaba zenfone 2 yi bekliyorum ama merak ettiğim bir soru var asusta donma kasma takılma gibi sorunlar yaşadınız mı

kestal

Doçent
17 Mart 2013
853
35
28
arkadaşlar merhaba zenfone 2 yi bekliyorum ama merak ettiğim bir soru var asusta donma kasma takılma gibi sorunlar yaşadınız mı
Kasma veya donma işe şu zamana kadar karşılaşmadım fakat işlemci İntel olması sebebiyle bazı uygulamalarda optimizasyon sorunu olabiliyor.

mraliaras

Asistan
26 Ocak 2015
441
12
18
sağol peki hangi uygulamalarda oluyor özellikle yaygın olan oyunlarda oluyor mu

Ben çok uygulama yüklerim, ama şuanda tek "xmodgames" ile sorun yaşadım zaten açıklamada geldi xmoddan intel uyumluluğu yakinda gelecekmiş, birde rootlarken cok sorun yaşadım yani islemci intel oldugu icin yaygin root programlariyla rootlanmiyor ayri bi script yazmislar xda dan bulmuştum benim şuana kadar ki yaşadığım sorun bi ikisi iste root ile xmod baska karsilasmadim.