ASUS Vivobook Max A541 Laptop Usb'den Başlatamıyorum!!!

Selamlar öncelikle herkese.. Eşim için A101'den ofis işlerini yapabilmesi için bu cihazı aldım. Win 10 yüklü fakat cihaz cok kasıyor. USB ile Win 7 kurayım dedim ama usb ile başlatamıyorum.. Nette baya araştırdım ama Asusun ayrı bir menüsü varmıs boot menü için.. Anlatılanları denedim; Security menüsünden "secure boot"'u disabled yaptım.. Sonra da Boot menüsü altında "Laucnh CSM" yada "CSM"sekmesi enabled yapılması gerekiyormus ama böyle bir sekme çıkmıyor bende.. Bu bilgisayara nasıl format atarım yardımcı olursanız sevinirim.

IMG_0216.JPG
 
IMG_0218.JPG

Add boot optiona isim veriyorum. patch for boot option dedigimde cihaz kitleniyor. Create e tıklatıgımda da "Please set Boot Option Name and File Path" uyarısı veriyor.
 
USB'yi NTFS olarak biçimlendirmişim, FAT32'ye çevirince düzeldi ve usb'yi gördü fakat simdi kurulum başlamıyor.. resimdeki gibi hata veriyor.. Birkaç tane farklı ISO dosyası denedim ama hata aynı.. kullandıgım ISO dosyasından mı kaynaklanır, ISO'yu yazdırdıgım (Novicorp WintoFlash) programdan mı kaynaklanır bilmiyorum.. Ne yapabilirim bununla ilgili..

IMG_0219.JPG
 
Üst