Aşk acısından ölmek üzereyim

Bu konuyu okuyanlar

Estelya

Asistan
Reaksiyon puanı
271
Gerçekten artık dayanamıyorum kendisiyle yaklaşık 4 hafta önce başka bir platformda tanıştık.
Konularıma yorum yazardı hep kendisi herkese mesafeli davransa da bana sıcak yapıyordu pm lerde vb.
myanimelist ve dc de ekleştik ama 1 haftadır hiç umurunda değilim hatta geçen hafta sonu ortak noktamız kalmadığı gerekçesiyle veda mesajı attı ama ben durumu bir şekilde kurtardım ama hala aynı.
Onu arada çevrimiçi görünce bile heyecanlanıyorum.
Nasıl unuturum ben bu beyi ?

Raikiri

Asistan
Reaksiyon puanı
74
Bir arkadaşım da 4-5 yıl önce aynı şeyi yaşamıştı. Myanimelist, türkanime forumlarından vs tanıştığı birisiyle sanal ilişki yaşıyorlardı bir gün durup dururken çocuk gitti vs vs.
Sanal ilişkiler saçmadır. Karşıdaki kişi gerçek bir ilişkiye başladığı anda biter. Muhtemelen sen de gerçek bir ilişki yaşadıktan sonra bu zamana kadar ne yapıyordum ben, ne kadar saçmaymış gibi düşüneceksin. Nasıl atlatacağını bilemem ama atlattıktan sonra böyle şeylere hiç girmemeni şiddetle tavsiye ederim.

Estelya

Asistan
Reaksiyon puanı
271
Nasıl bu kadar bağlanabildin
İlgi gösteriyordu hem de çok beni hep savunurdu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir arkadaşım da 4-5 yıl önce aynı şeyi yaşamıştı. Myanimelist, türkanime forumlarından vs tanıştığı birisiyle sanal ilişki yaşıyorlardı bir gün durup dururken çocuk gitti vs vs.
Sanal ilişkiler saçmadır. Karşıdaki kişi gerçek bir ilişkiye başladığı anda biter. Muhtemelen sen de gerçek bir ilişki yaşadıktan sonra bu zamana kadar ne yapıyordum ben, ne kadar saçmaymış gibi düşüneceksin. Nasıl atlatacağını bilemem ama atlattıktan sonra böyle şeylere hiç girmemeni şiddetle tavsiye ederim.
İlişki bile sayılmaz ki sadece bir arkadaşlık gibiydi.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Hiç görmeden aşk neyse de ölmek nedir ya abartmayalım boş bir iş sadece.

2 türlü sevmek vardır 1 sadece beyin istek üzerine 2 kalp ve beyin kalp ile sevmek saçma gelse de gerçek durumda hisleri değiştirme yetisine sahiptir onun için unutma süreniz yaklaşık 1 oyuna girene kadar. Cani demeyin gerçek olan budur.

Son düzenleme:

Craigdiizzeer

Doçent
Reaksiyon puanı
959
Çivi çiviyi sökermiş der bu yolun yolcuları. Bu hayatta bir tek sen sevmedin. Herkes bir şeyler yaşadı ve bitti. Bazen her istenilen şey olmayabiliyor. Unutmaktan başka bir çaren yok. Hem ne kadar sevebilirsin ki? Senden daha ağır travma yaşayan hanımlar var ülkede. Senin ki hiçbir şey olsa gerek. Onu hatırlatacak müzikler dinleme. Varsa görseli telefonundan sil. Kendini başka uğraşlara yönelt. Boş durdukça hatırlarsın diyim sana. Haydi allaha emanet ol
(Ciddi mesajdır)

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,843
3331 kilometre adında bir kitap var iki genç sosyal bir sitede tanışıp bir birine aşık oluyorlar ama aralarında 3331 kilometre vardır daha sonra kitabın ikinci serisi olan 0 kilometrede işe buluşuyor istersen kitabı satın al şu an fiyatı çok uygun

Estelya

Asistan
Reaksiyon puanı
271
Nasıl bu kadar bağlandığımı bile anlamıyorum duygusal bir boşlukta mıydım neydim sesini bile duymadım.
Bu arada forumunuzu takdir ettim Harun abi veya csb demeyip ciddi ciddi yanıtladığınız için.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Şahsen çok kolay. Kimse için moralimi bozamam sadece kendi moralimi kendim bozabiliyorum. Size de öneririm ağlayınca bir şey değişmiyor çünkü.

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,843
Abi ya benim kalbim acıdı ben gidiyom sen de git biraz sezen dinle al bu benden sana hediye olsun
Yüksek sesle dinle

Ecomanya

Müdavim
Reaksiyon puanı
658
Zamanında bende yaşamıştım. Şuan saçma geliyor. Ama kaderin elinden kaçamıyorsun o anı yaşaman gerekiyorsa yaşıyorsun.

Craigdiizzeer

Doçent
Reaksiyon puanı
959
Nasıl bu kadar bağlandığımı bile anlamıyorum duygusal bir boşlukta mıydım neydim sesini bile duymadım.
Bu arada forumunuzu takdir ettim Harun abi veya csb demeyip ciddi ciddi yanıtladığınız için.
Sen burayı dh forumun trolleriyle bir tuttuğun için kendini kınaman gerekiyor. Zaten yalan söyleyen kendine söyler. Kaldı ki bu durumu yaşayan ve şahit olduğum insanlar oldu. Her şeye şüphe ile yaklaşılırsa insan paranoyak olur

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,843
Belki de çocuk sadece senin arkadaşındı senin de belki sevgiye ihtiyacın vardı bu yüzden aşık olduğunu sanmışsındır bi de bu yönden bakalım

Zamanında bende yaşamıştım. Şuan saçma geliyor. Ama kaderin elinden kaçamıyorsun o anı yaşaman gerekiyorsa yaşıyorsun.
Kadere inanmıyorum ne yapıyorsa insan kendine yapıyor her şeyi kadere bağlamayın lütfen

Estelya

Asistan
Reaksiyon puanı
271
Belki de çocuk sadece senin arkadaşındı senin de belki sevgiye ihtiyacın vardı bu yüzden aşık olduğunu sanmışsındır bi de bu yönden bakalım

Kadere inanmıyorum ne yapıyorsa insan kendine yapıyor her şeyi kadere bağlamayın lütfen
Evet öyleydi zaten hep arkadaştık ama sanırım ben onu öyle görmedim.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,394
Canım ponçik arkadaş bu hayat geçici yaşında genç zaten forumlardan görmeden konuşmadan bağlanmak biraz uç bir davranış. Bence bir boşluk yaşıyorsun şu an o yüzden sana destek olacak birini istiyorsun bilinçaltında. Eğer ki birini hayatına koyacaksan ince eleyip sık dokuyacaksın bu zamanlarda.

Bu arada senin bahsettiğin şey aşk acısı da değil ekleyeyim.

Estelya

Asistan
Reaksiyon puanı
271
Canım ponçik arkadaş bu hayat geçici yaşında genç zaten forumlardan görmeden konuşmadan bağlanmak biraz uç bir davranış. Bence bir boşluk yaşıyorsun şu an o yüzden sana destek olacak birini istiyorsun bilinçaltında. Eğer ki birini hayatına koyacaksan ince eleyip sık dokuyacaksın bu zamanlarda.

Bu arada senin bahsettiğin şey aşk acısı da değil ekleyeyim.
Başka neymiş ki ?

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
Aşk acısı??? Yani ismini, yüzünü bile bilemediğin birine nasıl aşık oldun hiçbir fikrim yok. Bence seninki aşktan çok ilgi isteme.