Aşk acısından ölmek üzereyim

Ecomanya

Profesör
Zamanında bende yaşamıştım. Şuan saçma geliyor. Ama kaderin elinden kaçamıyorsun o anı yaşaman gerekiyorsa yaşıyorsun.

Craigdiizzeer

Doçent
Yasaklı
Nasıl bu kadar bağlandığımı bile anlamıyorum duygusal bir boşlukta mıydım neydim sesini bile duymadım.
Bu arada forumunuzu takdir ettim Harun abi veya csb demeyip ciddi ciddi yanıtladığınız için.
Sen burayı dh forumun trolleriyle bir tuttuğun için kendini kınaman gerekiyor. Zaten yalan söyleyen kendine söyler. Kaldı ki bu durumu yaşayan ve şahit olduğum insanlar oldu. Her şeye şüphe ile yaklaşılırsa insan paranoyak olur

morofobik

Profesör
Nasıl bu kadar bağlandığımı bile anlamıyorum duygusal bir boşlukta mıydım neydim sesini bile duymadım.
Bu arada forumunuzu takdir ettim Harun abi veya csb demeyip ciddi ciddi yanıtladığınız için.
Belki de çocuk sadece senin arkadaşındı senin de belki sevgiye ihtiyacın vardı bu yüzden aşık olduğunu sanmışsındır bi de bu yönden bakalım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zamanında bende yaşamıştım. Şuan saçma geliyor. Ama kaderin elinden kaçamıyorsun o anı yaşaman gerekiyorsa yaşıyorsun.
Kadere inanmıyorum ne yapıyorsa insan kendine yapıyor her şeyi kadere bağlamayın lütfen

Estelya

Üyecik
Belki de çocuk sadece senin arkadaşındı senin de belki sevgiye ihtiyacın vardı bu yüzden aşık olduğunu sanmışsındır bi de bu yönden bakalım

Kadere inanmıyorum ne yapıyorsa insan kendine yapıyor her şeyi kadere bağlamayın lütfen
Evet öyleydi zaten hep arkadaştık ama sanırım ben onu öyle görmedim.

Fakehero

Profesör
Canım ponçik arkadaş bu hayat geçici yaşında genç zaten forumlardan görmeden konuşmadan bağlanmak biraz uç bir davranış. Bence bir boşluk yaşıyorsun şu an o yüzden sana destek olacak birini istiyorsun bilinçaltında. Eğer ki birini hayatına koyacaksan ince eleyip sık dokuyacaksın bu zamanlarda.

Bu arada senin bahsettiğin şey aşk acısı da değil ekleyeyim.

Estelya

Üyecik
Canım ponçik arkadaş bu hayat geçici yaşında genç zaten forumlardan görmeden konuşmadan bağlanmak biraz uç bir davranış. Bence bir boşluk yaşıyorsun şu an o yüzden sana destek olacak birini istiyorsun bilinçaltında. Eğer ki birini hayatına koyacaksan ince eleyip sık dokuyacaksın bu zamanlarda.

Bu arada senin bahsettiğin şey aşk acısı da değil ekleyeyim.
Başka neymiş ki ?

xPhoenix06

Profesör
Aşk acısı??? Yani ismini, yüzünü bile bilemediğin birine nasıl aşık oldun hiçbir fikrim yok. Bence seninki aşktan çok ilgi isteme.

Uchiha Sasuke

Profesör
Forumun Erosu olarak ben bile caresiz kaldım.
Kusura bakma böyle arkadaslik olmaz dostum.
Eger kriterlerini ve bilgilerini yazarsan sana haram sütü emmis birini ayarlayabilirim. Hem yakin civardan olur, bulusur guzel anlar yasarsiniz 😊

Son mesajlar