Aşk acısından ölmek üzereyim

Estelya

Öğrenci
Gerçekten artık dayanamıyorum kendisiyle yaklaşık 4 hafta önce başka bir platformda tanıştık.
Konularıma yorum yazardı hep kendisi herkese mesafeli davransa da bana sıcak yapıyordu pm lerde vb.
myanimelist ve dc de ekleştik ama 1 haftadır hiç umurunda değilim hatta geçen hafta sonu ortak noktamız kalmadığı gerekçesiyle veda mesajı attı ama ben durumu bir şekilde kurtardım ama hala aynı.
Onu arada çevrimiçi görünce bile heyecanlanıyorum.
Nasıl unuturum ben bu beyi ?

Raikiri

Asistan
Bir arkadaşım da 4-5 yıl önce aynı şeyi yaşamıştı. Myanimelist, türkanime forumlarından vs tanıştığı birisiyle sanal ilişki yaşıyorlardı bir gün durup dururken çocuk gitti vs vs.
Sanal ilişkiler saçmadır. Karşıdaki kişi gerçek bir ilişkiye başladığı anda biter. Muhtemelen sen de gerçek bir ilişki yaşadıktan sonra bu zamana kadar ne yapıyordum ben, ne kadar saçmaymış gibi düşüneceksin. Nasıl atlatacağını bilemem ama atlattıktan sonra böyle şeylere hiç girmemeni şiddetle tavsiye ederim.

Estelya

Öğrenci
Nasıl bu kadar bağlanabildin
İlgi gösteriyordu hem de çok beni hep savunurdu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir arkadaşım da 4-5 yıl önce aynı şeyi yaşamıştı. Myanimelist, türkanime forumlarından vs tanıştığı birisiyle sanal ilişki yaşıyorlardı bir gün durup dururken çocuk gitti vs vs.
Sanal ilişkiler saçmadır. Karşıdaki kişi gerçek bir ilişkiye başladığı anda biter. Muhtemelen sen de gerçek bir ilişki yaşadıktan sonra bu zamana kadar ne yapıyordum ben, ne kadar saçmaymış gibi düşüneceksin. Nasıl atlatacağını bilemem ama atlattıktan sonra böyle şeylere hiç girmemeni şiddetle tavsiye ederim.
İlişki bile sayılmaz ki sadece bir arkadaşlık gibiydi.

Hiç görmeden aşk neyse de ölmek nedir ya abartmayalım boş bir iş sadece.

2 türlü sevmek vardır 1 sadece beyin istek üzerine 2 kalp ve beyin kalp ile sevmek saçma gelse de gerçek durumda hisleri değiştirme yetisine sahiptir onun için unutma süreniz yaklaşık 1 oyuna girene kadar. Cani demeyin gerçek olan budur.

Son düzenleme:

Craigdiizzeer

Doçent
Cezalı
Çivi çiviyi sökermiş der bu yolun yolcuları. Bu hayatta bir tek sen sevmedin. Herkes bir şeyler yaşadı ve bitti. Bazen her istenilen şey olmayabiliyor. Unutmaktan başka bir çaren yok. Hem ne kadar sevebilirsin ki? Senden daha ağır travma yaşayan hanımlar var ülkede. Senin ki hiçbir şey olsa gerek. Onu hatırlatacak müzikler dinleme. Varsa görseli telefonundan sil. Kendini başka uğraşlara yönelt. Boş durdukça hatırlarsın diyim sana. Haydi allaha emanet ol
(Ciddi mesajdır)

morofobik

Profesör
3331 kilometre adında bir kitap var iki genç sosyal bir sitede tanışıp bir birine aşık oluyorlar ama aralarında 3331 kilometre vardır daha sonra kitabın ikinci serisi olan 0 kilometrede işe buluşuyor istersen kitabı satın al şu an fiyatı çok uygun

Şahsen çok kolay. Kimse için moralimi bozamam sadece kendi moralimi kendim bozabiliyorum. Size de öneririm ağlayınca bir şey değişmiyor çünkü.

Son mesajlar