Aşk acısından ölmek üzereyim

Estelya

Öğrenci
Yaziyorum adinizi kenara 😊
Bu arada cikolata ve romantik bir film öneririm. Kizlar ilk gunler ask acisi yasayip atlatiyor.
Erkekler zor atlatiyor genelde kuyruk acisi olur onlarin 😅
Ben en az bir ay çekerim bu acıyı
Dikkatini çekmek için anime bölümüne bile konular açıyorum okumasına rağmen cevap vermiyor.

seaplane

Öğrenci
Sanal dünyadan lütfen samimi duygular besleyerek arkadaşlık kurmak gibi konulara kapılmayın, tahminen yaşınız travma yaşayabileceğiniz grupta. Bilgisayarı kapattıktan sonra buralardan kimsenin değil gönlünüzde aklınızda bile kalmasına izin vermeyin. Sizler ışıl ışıl gençlersiniz gelecek vaad ediyorsunuz, aileniz sizleri kolay yetiştirip bugünlere getirmedi, güzel dostlar bulun, sohbet edin, bilgi paylaşımı yapın, gelecek hakkında fikirler tartışın... Size değer katmayan herşeyden uzak durun. Acizane fikrimdir

wpa_supplicant

Profesör
Sanal dünyadan lütfen samimi duygular besleyerek arkadaşlık kurmak gibi konulara kapılmayın, tahminen yaşınız travma yaşayabileceğiniz grupta. Bilgisayarı kapattıktan sonra buralardan kimsenin değil gönlünüzde aklınızda bile kalmasına izin vermeyin. Sizler ışıl ışıl gençlersiniz gelecek vaad ediyorsunuz, aileniz sizleri kolay yetiştirip bugünlere getirmedi, güzel dostlar bulun, sohbet edin, bilgi paylaşımı yapın, gelecek hakkında fikirler tartışın... Size değer katmayan herşeyden uzak durun. Acizane fikrimdir
Der ve konu burda kapanır dağılabilirsiniz

_Zaur_

Dekan
Tanışalım mı?😂 Bak hemde resimlerim bile var ahahahahshdh

Sanalda Aşk acısı dediğin olayı bir defa hafifçe yaşadım sonra umurumda olmadı çünkü tanımadığım bilmediğim adama nasıl güvenebilirim?

Bu arada o dediğin arkadaş sevgi taktiğini kullanıyor bence. Geri dönüp yazcak pek kafana takma acıların büyür.

Servous

Profesör
Boşver, seni umursamıyorsa istemiyorsa yani, unut geç demek kolay biliyorum ancak değmez kardeşim zamanla bunu sende anlayacaksın.

morofobik

Profesör
Yaziyorum adinizi kenara 😊
Bu arada cikolata ve romantik bir film öneririm. Kizlar ilk gunler ask acisi yasayip atlatiyor.
Erkekler zor atlatiyor genelde kuyruk acisi olur onlarin 😅

Canla izdivaca doğru

images (3).jpeg

Mesaj otomatik birleştirildi:

Tanışalım mı?😂 Bak hemde resimlerim bile var ahahahahshdh

Sanalda Aşk acısı dediğin olayı bir defa hafifçe yaşadım sonra umurumda olmadı çünkü tanımadığım bilmediğim adama nasıl güvenebilirim?

Bu arada o dediğin arkadaş sevgi taktiğini kullanıyor bence. Geri dönüp yazcak pek kafana takma acıların büyür.
Kızdan ban yemesen iyidir

Fakehero

Profesör
Canım ponçik arkadaş bu foruma bile bir arkadaş belirten konu dışı konu açsaydın bak nasıl mesajların ardı arkası kesilmiyor muydu.